• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 21

DeletedUser30368

Guest
No to máš ještě dobré :D Už mi 5 farem ničí notebook :( Asi budu brečet jestli se to někomu povede :D
 

DeletedUser28785

Guest
zjistil jsem cheat ! když si dáš jméno ve hře -VkVkVk? tak máš všechny cheaty a přístup do Inno PC :yes
 

DeletedUser30368

Guest
Ne , ale ,když jsem vstupoval byla u mne jen jedna a byli to jen dobří hráči. To co nabrali u Sobů nebudu raději komentovat. Protože je to hrůza. No základ 30 hráčů je super,pak jde dalších 10 lidí, ale zbytek se veze a akademie je ještě horší :D

Jinak jsem sám :D
 

DeletedUser

Guest
spomeň si ako si začínal ty :) časom sa ukáže :D a ak nie tak zabereš :D :D:axe
 

DeletedUser30368

Guest
No já jsem začínal špatně a hrál s plno kmeny :D A Lama jsem doteď :D
 

DeletedUser27241

Guest
Šlechta

Ahoj lidi rád bych se zeptal na jednu věc nikdy jsem nehrál na světě kde je nastavení toto:

Levná stavba šlechty Neaktivní

znamená to, že s umrtím šlechty mi zmizí mince které jsem na něj narazil?

Dík
 

DeletedUser28785

Guest
napadají mě dvě řešení...
1. to co jsi psal ty
2. budeš muset razit mince jako kdyby jsi s tím šlechticem obsadil vesnici
 

DeletedUser

Guest
Jskalka, smaž si ten příspěvek.
Je zajímavé, že se uživatel z pravidel fora nedoví a nikde nedočte, že je zde zakázáno zveřejňovat ticket! :shock
Ale že si musí pročíst nejprve pravidla hry, kde se dozví že:
(§5) Komunikace
8)Je zakázané zverejňovat na veřejném DK fóru Váš rozhovor (ticket) s DK Support Teamem. Toto zveřejnění je povoleno ve zprávách mezi hráči, a na kmenovém foru.)

Z toho usuzuji, že zveřejněním ticketu tu na foru si tedy neporušil pravidla fora, ale porušil si pravidla hry. Aha......už to naprosto chápu :pardon
Složitě ji by to nešlo, prosím? :wacko
 
Nahoru