• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 21

DeletedUser

Guest
speed 2

Ahoj,lidi někdy by sem se chtěl domluvit s hlavní adminkou že bychom založili speed 2.
 

DeletedUser

Guest
já ti taky moc nevěřím... :/
ale budiž...


http://cz.twstats.com/cs20/index.php?page=player&id=1947240

picture.php
 

DeletedUser30368

Guest
já tam jsem taky ta lama s pár body ,ale kmen nechci :D Chci co nejvíce přátel musím být se všemi na tom světě přítel :D
 

DeletedUser

Guest
Bobik :D
Ak sa daš na hociaku stranu len nie juhozapad tak ťa pozvem :D ( Nechcem mať konkurenciu na kontinente:)
Chcel som ako spravný hrač zaregistrovať hneď na začiatku a podarilo sa :D
 

DeletedUser

Guest
Maxime - děkuji ti, já ale fakt nelžu. Říkám ti pravdu, že nelžu! :)
Svakiii - jsem na SZ, ale tak zas jsem ty pozvánky nemyslel vážně, pokud mě chceš, tak ale klidně přejdu ;)
 

DeletedUser30368

Guest
A mne si tu nikdo nevšimne a já si myslel ,že budu výrazná lama :D
 

DeletedUser

Guest
tak potom mi vysvětli, proč já svůj nick registroval přes půl hodiny, protože jakékoliv jiné podobné verze aj malá a velká písmena mi to nevzalo, protože už byly tyto nicky registrované a já se musel snížit až k šlechtickému titulu?
:king:king:king:king:king
 

DeletedUser

Guest
No ako ja som to tiež neako važne nemyslel založil som kmeň aby ma neotravoali s pozvankami ... inak ani neplanujem nabor robiť ...zopar hračov poznam a rostrusený sme čo je akurat dobre :D
 
Nahoru