• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 21

DeletedUser

Guest
Bod 1) Kdybys četl, víš že si dělám srandu.
Bod 2) ...Je to porouchaný... Aha, dík, kdybych tamto myslel vážně, tak tvá informace mi to vážně objasní :D Je to porouchaný :D
 

DeletedUser

Guest
Marcus, ešte raz Ti opakujem, aby si si prečítal pravidlá fóra, hlavne časť o double postoch.
 

DeletedUser

Guest
Maximus lesem šel,
svou hymnu z hrdla pěl -
Kráčel jsem lesem, kráčel
a kabát si v žumpě máčel.
Teď jsem cítit na lesy,
máčel jsem i pačesy.
Proč mě to jen napadlo?
(tady něco vypadlo)
 

DeletedUser

Guest
Co má být to neaktivní znovu vyrobení šlechtice?

Tam je napsáno "Levná stavba šlechty - Neaktivní"....také moc nerozumím, je možné , že na nejakých světech se dal znovyrobit po zabrání vesky za hubičku? Dle mého ti ale po zabrání šlechtic zbyde jako na starých světech, pouze ho budeš muset zase za 140.000 surek postavit, mince by snad měly zbýt...ale je to pouze domněnka

DeBracey? Paliči Mostů z S4? Pokud hraješ na S21 ozvi se mi prosím do osobky..
 

DeletedUser30368

Guest
Tak okolí je v pohodě :D :D Farmím si kmen Heroes :D tedy jen 4 členy a další tři ještě dnes zničím jak to jde Vám :D
 

DeletedUser

Guest
No, vieš čo, práve sa rozbieham, takže celkom pomaly, hlavne, keď nemám čo farmiť... :( Teším sa až tým okolo mňa skončí ochrana... :)
 
Nahoru