• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 22

DeletedUser33829

Guest
Tu je mrtvo, že bychom si z toho udělali vlastní fórum.:mocking
 

DeletedUser34128

Guest
tak urcite, naplanujem tady nejakou tu akci, vysmejem se luca-brasimu jak naklikava 7000 faku...
 

DeletedUser33829

Guest
Fake script na 7000 vesnic.:rofl

K čemu to je? Takový script je k ničemu a po čase obzvlášť.

Asi chce ukázat, že není hráč pralesní ligy, jak xxoxx, který má pět set vesnic a pošle 1089 útoků:D a 90 % ostrých stejně vychycených.:p

Nebo testuje myš, ale co jsem se díval do návodu, tak aspoň ta má životnost 8 000 000 kliků, takže 7000 vesnic je o ničem.:blush

Stejně útočí jako ponocní a mají takové off ranky, že bych se hanbou propadl na jejich místě a ještě někteří poučují, jak se má útočit. Přijde mi to jako by Pepa z Horní Lhoty co v neděli kope 4. třídu poučoval hráče z Gambrinus ligy.:wacko
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34128

Guest
no 7k vesnic maj komplet vikingove, a to presne, to je opravdu na zamysleni co s tim chce delat kdyz maj spolu don..
 

DeletedUser33829

Guest
Jaký DoN?

To si nepamatuješ, že DMA je nepřítel číslo jedna, a tak to vždycky bude a teď jsou v jednom kmenu.:rofl

Co chceš po zbabělcích, křivácích a lamách v jedných osobách?:)

Bychom si tady mohli dát mapu světa a každý den kopírovat nový obrázek, aby z toho pak vznikl seriál o našem postupu k vítězství.;)
 

DeletedUser36220

Guest
Jo koukám že jste nějak zahořkli hoši, radši kdybyste se věnovali hře než klábosení, lžím a pomluvám :) Zmáknem Vás bez rozfejkovače, jinak ten rozfejkovač jsem měl za 2 minuty, máte štěstí že nefunguje. :rofl
 

DeletedUser34128

Guest
nojo kdyz nekdo neumi..
ani jeden utok na me? skoda, a ja se tak tesil..

jo oni maj 300 mega, my porad 100 :p, no hlavne ze je to znat v te valecne statistice ;)

teda vy se tam prejmenovavate, meli by vypsat nejaky odmeny pro ty co maj stale stejny nick, vsichni tri by mohli dostat treba nejaky PB ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Jo koukám že jste nějak zahořkli hoši, radši kdybyste se věnovali hře než klábosení, lžím a pomluvám :) Zmáknem Vás bez rozfejkovače, jinak ten rozfejkovač jsem měl za 2 minuty, máte štěstí že nefunguje. :rofl

Kopírovat z TW Stats umí i můj kocour.:D

Jinak chápu, pravda bolí a je nepříjemná pro některé.:p
 
Nahoru