• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 23

DeletedUser30368

Guest
pojď na sk14 :) a regni se tam na forum :D neznají mne tam a moje spamování jim asi vadí :D
 

DeletedUser

Guest
Tak se na vás přijdu podívat na s23 :yeah . Přeji hodně štěstí hráčům co se chystají hrát :) . Pojedu ze začátku urřitě bez kmene a až později se k někomu přidám . :)
 

DeletedUser

Guest
No nevim , protože když zelí tvrdí ,že na sk14 bude rychlost 2 a to mi připadá docela rychlí spíš bych 1,5 a kdyby to měl svět 23 a bez kostele , tak bych šel spíš na 23 ;)
 

DeletedUser30368

Guest
tak budu doufat, že na cz23 bude kostel :D zkusím ještě napsat Prorok.Petr :) Třeba to kuchař přijme :D
 

DeletedUser30368

Guest
DK umí :D, ale tak 4% někdo stejně bude muset tam bejt, když nás bude více, jak 24 :D
 

DeletedUser

Guest
TAk ja ho znám je spojenece na 18 světě a na 22 světě ze začátku když jsme tam hráli v mém kmeni Smajlíci , tak tam byl on a další kvalitní hráči třeba Joshua grey , prostě elita ;) :p :D
 
Nahoru