• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 25

DeletedUser35012

Guest
Většina z vás jsou asi velmi chytří, DK tým nic neovlivní, ankety předkládá INNU, to že je INNO ignoruje, za to nemůžou ( Snaží se jim dát info o tom co chceme, víc toho dělat nemohou), stve mě jak s nima jednáte, provozovatelem hry je INNO, DK tým je prostředník, který nemá s nastavením světa nic společného,...............
 

DeletedUser

Guest
Asi mluvím do větru... Jak říkám, nikde není napsáno, že je to oficiální. Dokud nám to vedení nepotvrdí, není to oficiální.
ovšem nutno podotknout, že také nikde není napsáno, že to je NEoficiální. nebo se mýlím?

Většina z vás jsou asi velmi chytří, DK tým nic neovlivní, ankety předkládá INNU, to že je INNO ignoruje, za to nemůžou ( Snaží se jim dát info o tom co chceme, víc toho dělat nemohou), stve mě jak s nima jednáte, provozovatelem hry je INNO, DK tým je prostředník, který nemá s nastavením světa nic společného,...............
máš 100% pravdu. pokud to ale je takto, nač se dělají ankety? stačí když odpovíš jednou větou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Aneb bavme se o tom, jaká bude úroda, když je teprve únor a ještě jsme ani nezaseli (myšleno ironicky)... Nevím, možná se to už nezmění, každopádně pokud to není oficiálně potvrzeno, kdykoliv může nastat změna.
 

DeletedUser35012

Guest
máš 100% pravdu. pokud to ale je takto, nač se dělají ankety? stačí když odpovíš jednou větou.

Podle mě DK tým alespoň doufá, že se nad tím INNO pozastaví a třeba je použije, ale za to, že se na ně vyprdnou oni nemohou....Nezajímá mě jestli tu ty ankety jsou nebo ne a to jsem ani neřešil, špatný je to jak se chováte k těm, ke kterým by jste se rozhodně takhle chovat neměli za to co pro vás dělají.........Končím už sem k tomuhle tématu nepíšu....
 

DeletedUser

Guest
Většina z vás jsou asi velmi chytří, DK tým nic neovlivní, ankety předkládá INNU, to že je INNO ignoruje, za to nemůžou ( Snaží se jim dát info o tom co chceme, víc toho dělat nemohou), stve mě jak s nima jednáte, provozovatelem hry je INNO, DK tým je prostředník, který nemá s nastavením světa nic společného,...............

Barney promiň ale zo zdroja viem, že DK tým nieje tak bezmocný pri nastaveniach sveta :) Vieš ono niektorí ludia tam pracujú a pracovali :) takže vedia ako to tam chodí :) je mi to tu už smiešne ako sa vyhovaraju, že su bezmocny a pritom ked sa spytam kamoša čo skončil v DK tyme sa mi začne smiať čo to trepem :D tak potom kdo koho krmí ? :)
 

DeletedUser34582

Guest
Tému ruším :D :D bavíme sa o s25 ak sa chcete hádať kvôli takým hlúpostiam vybavte si zápas a mlátte sa do nemoty :D Ak by to šlo tak tam tie veci ani nedávajú aby sa kvôli tomu nehádali hráči :) keďže to bohužiaľ nejde tak nechápem čo riešite oni si to tam testujú so všetkými rýchlosťami asi sa nudia :)

Barney promiň ale zo zdroja viem, že DK tým nieje tak bezmocný pri nastaveniach sveta :) Vieš ono niektorí ludia tam pracujú a pracovali :) takže vedia ako to tam chodí :) je mi to tu už smiešne ako sa vyhovaraju, že su bezmocny a pritom ked sa spytam kamoša čo skončil v DK tyme sa mi začne smiať čo to trepem :D tak potom kdo koho krmí ? :)
Kedy ten tvoj kamoš skončil v DK teame ? mohlo sa veľa zmeniť :D

Tak nova téma :D

Vaše kmene budú len po jednom alebo ak bude tých 25 členov aj dve ? :)
 

DeletedUser

Guest
Aneb bavme se o tom, jaká bude úroda, když je teprve únor a ještě jsme ani nezaseli (myšleno ironicky)... Nevím, možná se to už nezmění, každopádně pokud to není oficiálně potvrzeno, kdykoliv může nastat změna.
nechci popouzet ani být ironický, ale nemohu se zbavit pocitu, že DK tým používá jistá zaklínadla kdykoliv, když má ukázat zodpovědnost. "není to oficiální", "možná se to změní/nezmění", ... to jsou taková "definitivní možná"
Joniku, omlouvám se, ale jsi tu zrovna jen ty a já jsem, jak to říci slušně, rozhořčen nad tím co tu vidím a někdo to odstát musí. padlo to na tebe, sorry.
 

DeletedUser35281

Guest
isteže INNO odmieta rýchlost sveta 2 a podobné nastavenia ( ktoré by skrátili dobu hrania ) nakolko sú to Naše prachy ktoré im idú do kapsy...tak prečo by sa sami mali o ne pripravit ? ;)

a DK-tým to nijak neovplivní..ale snažia sa o to...a za to by sme im mali dakovat a nie ich urážat a spamovat ich nezmyselními otázkami...na ktoré ani Oni sami nepoznajú odpovede...:yes
 
Nahoru