• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 25

DeletedUser

Guest
nechci popouzet ani být ironický, ale nemohu se zbavit pocitu, že DK tým používá jistá zaklínadla kdykoliv, když má ukázat zodpovědnost. "není to oficiální", "možná se to změní/nezmění", ... to jsou taková "definitivní možná"
Joniku, omlouvám se, ale jsi tu zrovna jen ty a já jsem, jak to říci slušně, rozhořčen nad tím co tu vidím a někdo to odstát musí. padlo to na tebe, sorry.

krmia nás pohádkami, som zvedavý čo spraví INNO až sa im na to tu kopa hráčov vykašle a prestanú platiť PU ! Zaujimave, že čo som na SVK kmeňoch tak tam takýto problém nevznikol :) nuž ale už som ticho lebo ma kompetentny zablokuju za pravdomluvnosť :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
:) niečo skutíme spolu ked tak :D skúsenosti nejaké mám ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Všetci sa chováte ako deti malé deti, ktorým ukradli hračku. Presne ako hovorí Prezident-Jonik, tie nastavenia nie sú konečné a aj keby boli tak DK TEAM nemá žiadne páky na to aby mohli meniť rýchlosti, o tom rozhoduje INNO. Ak nedokážete počkať na oficiálne ešte raz opakujem oficiálne kludne to aj vyhláskujem O-F-I-C-I-Á-L-N-E nastavenia, tak na samotnom svete nič nedokážete. Ale ako vidím u niektorých škoda reči.
 

DeletedUser35281

Guest
*kamienok* Ja som stále tu a netrpezlivo očakávam ten svet:yes

-iba vravím, že pokial tie nastavenia budú naozaj také pomalé..tak som si není istý, či tam budem aj dlhodobo hrat..Tod vše :hi

Lord RaiN na tomto svete som už dohodnutý s dobrou partiou ::pardon

ale možno niekedy v budúcnosti :hi

a kde hráš na sk. svete ? :)
 

DeletedUser

Guest
*kamienok* Ja som stále tu a netrpezlivo očakávam ten svet:yes

-iba vravím, že pokial tie nastavenia budú naozaj také pomalé..tak som si není istý, či tam budem aj dlhodobo hrat..Tod vše :hi

Lord RaiN na tomto svete som už dohodnutý s dobrou partiou ::pardon

ale možno niekedy v budúcnosti :hi

a kde hráš na sk. svete ? :)

SK9 - WoRoW ;)
 
Nahoru