• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 25

DeletedUser

Guest
Uvidíme ako sa to celé vyvrbí... Počkajte si na oficiálne nastavenia, tieto hádky sú zbytočné. A buďte radi že nie je rýchlosť 0.01 ! :D
 

DeletedUser35281

Guest
Tak nápodobne, tiež sem ideme skvelá zostava :)

tu nám bude veselšie....a osobne ma tiež nebaví zaberat vlastných ked končia :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Barney promiň ale zo zdroja viem, že DK tým nieje tak bezmocný pri nastaveniach sveta :) Vieš ono niektorí ludia tam pracujú a pracovali :) takže vedia ako to tam chodí :) je mi to tu už smiešne ako sa vyhovaraju, že su bezmocny a pritom ked sa spytam kamoša čo skončil v DK tyme sa mi začne smiať čo to trepem :D tak potom kdo koho krmí ? :)
Tak nám ten Tvůj tajný zdroj pověz (nepopírám, že existuje, ale toto by mohl napsat každý), takhle bychom to mohli brát jako poškození dobrého jména.

Jinak děkuji všem, kteří pochopili, že o nastavení rozhoduje InnoGames, nikoliv my. My jsme udělali vše, co bylo v našich silách... Všem těm, kteří neradi vidí rychlost světa na jedničce, se velmi omlouvám, každopádně stále to není oficiální.

PS: Omlouvám se za narušení diskuze.)
 

DeletedUser

Guest
Nemáš sa začo ospravedlňovať ved nikto z moderátorov zato nemôže
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser19739

Guest
Taky bych řek že se nemáš za co omlouvat, ba přímo naopak by se měl omlouvat Lord Rain.

Víš já mám zase kamaráda v NASA a prý přistáli na slunci ale je to tajné... Dokud v DK týmu nejseš, tak bys o tom neměl moc mluvit co se děje uvnitř, ani kdybys měl armádu kamarádů....

Jinak, jednička je super:)
 

DeletedUser34582

Guest
Tak môzeme pokracovat a Ty miro ako ides ? Mynule si nam to neprezradil ak si pamätam :)
Inak tie nastavenia ja budem rad ak pôjdu jednotky tak tychlo ako na s22,23,24 :) rychlost sveta by mohla byt väcsia ale nevadi nieje to oficialne takze neresim :D
 

DeletedUser

Guest
Vidí tady někdo v seznamu nastavení, složku světa 25?

http://cs24.divokekmeny.cz/stat.php

Já tedy ne a to že si někdo ručně zadá adresu na nespuštěný server, který není ani oficiálně spuštěn, tudíž ani není oficiální schválené, oznámené nastavení, je jen jeho věc.

Až zde na fóru bude zveřejněno nastavení, bude to oficiální, tak jako je to v poslední době u všech světů.

Pro jedince kteří, ač tu jsou denně na fóru, sem dám i link na nastávající oficiální nastavení světa 25.

http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=19211

jen doplním informace o kamarádech kteří byli v týmu, tak jako lidi, tak i postupy a různé interní záležitosti se mění, co je dnes nemusí být zítra.
 
Nahoru