• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 25

DeletedUser34122

Guest
Aj .. stále doufám ve změnu :)

Takto by byl svět 25 ještě horší než 24 ... lučištníci, bonusovky, větší dosah šlechty, 25 členů .. to jsou asi jediné změny .. které ani moc nevítám ..


A k těm podporám jen v kmenu .. bylo by to fine, ale při moc nepomůže .. malé kmeny na tom budou stále stejně špatně, a u těch větších nebude problém na chvíli přejít do sesteráku a nasát podpory i od nich ..

A ještě .. luky moc nemusím :/ stejně jako paladina :/

S těma podporama v kmeni souhlasim, a aby nemohli hráči pořád přecházet by kdyby nastavili změnu kmene třeba 1x za měsíc. ;););)
 

DeletedUser34582

Guest
Ľudia Indigra aj sonic.cz pozerajú na nastavenia sveta asi čoskoro budú :) inak mám sa dobre čo Ty ? :D
 

DeletedUser34266

Guest
Zatím dělám rozhovory s hráči ;), ale věřím, že to dotáhnu výše :p
 

DeletedUser34266

Guest
Díky zelí ;) svět zatím žádný nemám... bylo mi předěleno prá hráčů na rozhovor, ale budu usilovat asi o nějaký svět, který mi je bližší.

drekt: to nevím, ale budu makat abch to dotáhl co nejvýš :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35385

Guest
Zeli drekte dufam s vami v kmeni budem dufam sa ku vam dostanem rad by som s vami bol.:)
 
Nahoru