• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 25

DeletedUser30368

Guest
Dekte zatím ne.....s Žabkou se na dalším mém postupu domluvím na srazu :)
 

DeletedUser34582

Guest
ok ale pytam sa ci teraz na niecom pracujes ci robis nejaky rozhovor :) zisla by sa mi pomoc so svetom22 mame vojnu proti 10 nasobnej presile tak nestiham :cry
 

DeletedUser30368

Guest
Ne, nespíme :)

Drekte sepíši nějaký článek...pošlu Ti ho asi v pátek na předělání podle Tebe :)
 

DeletedUser30368

Guest
Chce pomoci se světem 22, tak kouknu,c o vše se tam dělo a udělám 2x A4 :)
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny hráče, když na to tak koukám, tak na S25 jdou hrát pěkný borci :-D Tento svět bude sranda... Jinak já jsem se konečně těšil na rychlý svět, ale už to asi nezmění...
 

DeletedUser34582

Guest
Ani nie len zelicko je taky dobri, ze chce kazdemu pomôct :) a zeli ak môzes sprav ja mam teraz prazdniny takze budem mat aj viac casu tak sa o nieco pokusim :) skus mozno aj rozhovor so zakladatelom prveho kmena alebo pitkincom napis potom co by si spravil ja som tak ci tak vzdy on-line v hre tak by som spravil rozhovory a Ty sk by si mohol tak ten clanok prosim :)
 
Nahoru