• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 25

DeletedUser

Guest
to bude trochu nuda zacit hrat a hned 6000 bodu, ale jestli si ze mne delas srandu a nevis to na 100% tak mi to prosim řekni na rovinu, delat si takle srandu je celkem nudne.....
 

DeletedUser34582

Guest
Aspon tu nieje nuda a mat Teba v kmeni bude urcite super :) kto Ta bude mat ma super hracku :) aj s tymi scriptami ako pisal sathanek :D

Zacina sa s26 bodmi :)
 

DeletedUser

Guest
Diky moc drektu, a muzu se zeptat kde si to zistil ? :D ja to nemuzu nikde najit :D
 

DeletedUser

Guest
:D No hoši. Uvidíme. Do dneska se rozhodnu. Určitě se tam podívám na s25.:)
 

DeletedUser32568

Guest
No jo :p Druhý se musí upravit, ale nebyl čas. Měla jsem moc práce. Teď mám práci ještě s náborem. :p

Byl tam problém s nějakou nelegální činností nebo by nefungoval na CZ/SK ?

Aspon tu nieje nuda a mat Teba v kmeni bude urcite super :) kto Ta bude mat ma super hracku :) aj s tymi scriptami ako pisal sathanek :D

Zacina sa s26 bodmi :)

já psal, že nejen se scripty :D PS: Co to meleš - začíná se se Železnou Pevností (201k bodů) :p a hračku ne spíš HRÁČKU :D
 
Nahoru