• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 25

DeletedUser

Guest
V kútiku duše som dúfal že bude rýchlosť 2 ale nevyšlo to... Nevadí, idem aj tak :)
 

DeletedUser

Guest
Byl tam problém s nějakou nelegální činností nebo by nefungoval na CZ/SK ?



já psal, že nejen se scripty :D PS: Co to meleš - začíná se se Železnou Pevností (201k bodů) :p a hračku ne spíš HRÁČKU :D

Scriptím bych zatím neřešila :p v tomto týdnu se na to určitě nebudu mít čas podívat. :yes . Doufám, že mi nelichotíte pouze abych šla k vám :D
 

DeletedUser32568

Guest
Scriptím bych zatím neřešila :p v tomto týdnu se na to určitě nebudu mít čas podívat. :yes . Doufám, že mi nelichotíte pouze abych šla k vám :D

ne nelichotíme jen aby jsi šla k nám :p scripty + žena = dokonalá kombinace neboť scripty = PC a žena + PC téměř neexistuje :D a když už ano tak to není žena + hry (třeba DK) ale jiná práce na PC :D
kdyžtak to dám asi opravit Milošovi, protože jsem plánoval využít ten script na neaktivitu už na S25 :D ale tak počítám, že v prvním týdnu nikdy červenej nebude :D
 

DeletedUser

Guest
Nic jenom si tu ze mne delaji srandu začina se z 26 body ale melou tu kraviny jako je 6000 bodu nebo dokonce 200k bodu :DDDD
 

DeletedUser32568

Guest
debatujeme
a) o tom kam Strify půjde
b) s jakou vesnici se bude na S25 začínat - jestli s 26b, Magickou nebo Železnou Pevností :D
c) o blbostech :D
 
Nahoru