• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 26

DeletedUser23979

Guest
já chci také pěkný kmen :)...s kytičkama, aby se mi staral o účet a hlavně, aby vyhrál :)
 

DeletedUser29596

Guest
Čajte, chtěl bych se zeptat, jestli nakonec budou ty paladinovi předmety nebo zůstane ten paladin takhle nudnej, nevíte ? Prosím o odpoved velmi pekne.

- Nikde jsem se nic officialniho nedočetl, jestli bude přidáno v prubehu hry či ne a to tema s tim paladinem je tu uzavřeno.. tak píšu sem, či sa najde nekdo moudrý a osvetlý mi jak se veci mají :))
 

DeletedUser

Guest
No tak som sa ozval ja ... :D
Ufonča te ocarovalo :D

budes celej zelenej ... tak po tejdnu u nej ve kmeni :D
A ja že prečo už má nafarmený ten milión :cry
nene milion, ale 2.5 miliona ;)
je to cheater :rofl
ano - to je svata pravda :p
nemá zbrojnicu - nebudu predmety
ufonča ich odnieslo na zelenú planétu
pozemske artefakty se musi dukladne prozkoumat a pote se ulozi do galaktickeho muzea :)

*****

tohle je zajimave - report prisel s oznacenim, ze vesnice je vyluxovana (takova ta svetla tecka (tmava by znamenala, ze tam jeste surky jsou)) ... ale >>
[SPOIL][/SPOIL]
a zase mne okradli o 1 surku :(
3.999/4.000
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Chalani a dievčatá pomôžte mi.

Podmínky pro vítězství: Nejvíce bodů na konci kola

A teraz mi prosím vysvetlite, koľko trvá také kolo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
T.j. 80% sveta len je niekto lenivý prepísať to :D

Milan počuj to sú tie pozemské zbrane fakt až také zaujímavé ? Alebo Ťa ohúrili len tie nadpozemské schopnosti ? :D
 

DeletedUser

Guest
Chalani a dievčatá pomôžte mi.

Podmínky pro vítězství: Nejvíce bodů na konci kola

A teraz mi prosím vysvetlite, koľko trvá také kolo.

spravne to ma byt popsane takto:

Podmínky pro vítězství: Nejvíce bodů na konci krychle (Borgské krychle)
:D:D:D
T.j. 80% sveta len je niekto lenivý prepísať to :D

Milan počuj to sú tie pozemské zbrane fakt až také zaujímavé ? Alebo Ťa ohúrili len tie nadpozemské schopnosti ? :D
artefakty prozkoumame a vylepsime (puvodni artefakty potom ulozime do muzea a vylepsene vneseme do hry :yes . budete cubrnet co vsechno noveho budou umet :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru