• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 26

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna angelinocz
  • Vytvořeno Vytvořeno
Ahoj :)

Tak čumím, že ideš aj sem :) myslíš, že to konečne víde ? :) držím prstíky :)
 
No to já taky. :D Minule se mi to nepovedlo. Můj hvězdný tým vedení kmene šel jinam a nikdo mi nic neřekl a já to sám nedal :/ Ale tentokrát se mnou (snad) jdou klucí z s25 vyhrajem to :D
 
:D:D ahoj zelíčko :) a netuším kto tam ide ale asi iba niekto kto klikne na reklamu :D
 
Výborné,na tenhle svět polezu jen kvůli mému předsevzetí.Každopádně nastavení je hnus,rychlost pomalá,zase ta (PÍP PÍP PÍ A JHGIREJGIERJGIE) tajemství.Kdy bude konečě svět s jiným nastavením? Tohle už začíná být vážně nuda.
 
:-)

dobrý by bylo něco zase po staru jako třeba s 7 krásně se stále plnil novými hráči a hra byla plynulá ted to za pár měsícu končí velké vísky u kraje mapy a tak nikdo nový nemá šanci a 20 lidí v kmeni? to je hrůza :D to aby člověk tam byl jak na speedu
 
Zpět
Nahoru