• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser36488

Guest
To je dneska krásný den. Sluníčko svítí, gulášek voní, a DOOM se stěhuje na kraj mapy ;)
 

DeletedUser

Guest
Tento svet bude minimálne na 5 rokov,cca 35 dedin vziať za deň je pekne číslo,je to stale ale jeden deň,o rok,dva ,pri večšich učtoch to už bude pravidlom,je to stale kvapka v mori,oproti tej dlhej ceste ktora Vás ešte čaka,udržať moralku,byť hore a vyhravať vojny , potvrdiť víťazstva,ešte ste len začali,písať že Doom sa sťahuje na kraj,koli par dedinkam,je dosť trufale a hlupe.
Aj keď Vám to zatiaľ ide výborne,to najhoršie Vás ešte len čaká,toto sú len začiatky,stačí mala hádka,problémy v rade,jeden horkokrvný hráč,par prehier a je koniec.
Je veľa hráčov ,ktorý vedia držať kmeň a partiu,pol roka,rok,ale veľmi málo hráčov,ktorý kmeň dokážu doviesť do víťazného konca.
 

DeletedUser34217

Guest
Ano dobrá práce ,vzali jste 40 vesnic bahamo v zástupu hráč ,který skončil a zástupy nechce nikdo už brát kor ,když jdou utoky. Borejda má velkou chalupu na horách tak že tak též nestíhá.

Ale to náš kmen nijak neomlouvá ,je to ostuda ,na kterou nejsem připravený a asi nikdy nebudu.

Dostali jsme na ***** a hlavní vynu na tom má rada ,jelikož trpíme v kmeni ty lenochy jaké tam máme.
A já jsem jedním z rady ,trak že hlavní vinu nesu i já.

Nejvíc me totálně vadí,že nám vesnice bere zizik ,který byl u nás v km´menu ,když šli na něho utoky ,tak brečel ,že skončí ad mu pomůžeme dostal zadarmo asi 20 vesnic ,kmen čistil vesnice kolem něj .aby mohl zabírat .pak odešel.
a ted říká rozeberte ty z DOOM. Prasknul ,bych vzteky ,když na to musím koukat.

Ale takový je život.

Jinak vás musim jen pochválit ,hrajete celkem dobře makáte ,to je vidět.Snad se zlepšíme a budeme rovnocený soupeř.Jak říká Franta ,je začátek a mi se budeme snažit-:))

Jo a ještě jedinej Franta na začátku říkal ,že Zizik stejně zdrhne-:)):cry
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Už to nehrajem mesiac,myslím že po 6 rokoch hrania DK CZ v jednom kuse,už stačilo,okrem osobnych problemov ktoré mám,na mňa aj doľahla nechuť to hrať,už mi DK nič nevravia,hlavne tie boje,kym su tie učty male,je to neskutočna nuda.

Verím že si problémy ktoré mam,dám do poriadku,keď už o niečo pojde a budu učty nad 5 mega,snaď bude čas a dam sa ukecať na nejaky účet,rozhodne to bude učet,proti skynet,su to dobrý hráči,ešte raz by som im rad ukázal,že to nebola nahoda,že sme ich na inom svete valcovali,budem to sledovať z dialky,aj keď už len ako divak :hi,myslim že si už ten DK dochodok zaslužim :)
 

DeletedUser36488

Guest
Co myslíš, že tam Ješek seděl 24 hodin denně? V klídku jsme se tam prostřídali několik lidí, přes den přes noc, žádný problém. Bylo to trochu těžký, když má tolik vašich lidí šlechtou k němu pár minut, ale i tak jsme to slušně ustáli, snažili jsme se a bojovali za každou vesničku. I za tu hliněnou.. Říkal jsem ti přece, že ti ji dát nemůžu, že je moje oblíbená :p

Hele, Zizik prostě nechtěl spolupracovat s takovými jako jsou Bahamo - nespolehliví, a kteří se klidně nechají rozebrat jen tak. Koukám se teď, jak vám tam padá těžká, a přitom tam nikdo nestaví opevnění...... A přesně to je ono, proč tam Zizik nezůstal. Musel by ztrácet svou obranu ve veskách bez hradeb, tak, aby pak jemu samotnému chybělo. Dokud nejsi v té situaci, tak to těžko pochopíš, že to není tak lehký jak říkáš
 

DeletedUser29834

Guest
Dekuju za presun sine slavy, hned je to prehlednejsi, aspon pro me. :)
Jinak gratuluju DMA k uspesne akci, jen tak dale. :) My se taky urcite poradne zapojime a doomu zatopime.
Ale jak tu protiargumentujou, 40 vesnic opravdu nic moc neni. :(

Osobne s odhadem 5 let nesouhlasim, to se mi zda moc prestrelene. Tento svet neni tak velky a neni tu moc hracu. Hraci budou koncit, zlevni se mince atd. Ja bych to videl tak na 3 roky, max 4 i s timeendem. Ale tak jako tak, jeste zbyva spouusta casu.
 

DeletedUser34217

Guest
Co myslíš, že tam Ješek seděl 24 hodin denně? V klídku jsme se tam prostřídali několik lidí, přes den přes noc, žádný problém. Bylo to trochu těžký, když má tolik vašich lidí šlechtou k němu pár minut, ale i tak jsme to slušně ustáli, snažili jsme se a bojovali za každou vesničku. I za tu hliněnou.. Říkal jsem ti přece, že ti ji dát nemůžu, že je moje oblíbená :p

Hele, Zizik prostě nechtěl spolupracovat s takovými jako jsou Bahamo - nespolehliví, a kteří se klidně nechají rozebrat jen tak. Koukám se teď, jak vám tam padá těžká, a přitom tam nikdo nestaví opevnění...... A přesně to je ono, proč tam Zizik nezůstal. Musel by ztrácet svou obranu ve veskách bez hradeb, tak, aby pak jemu samotnému chybělo. Dokud nejsi v té situaci, tak to těžko pochopíš, že to není tak lehký jak říkáš

No to je jasné ,ale chut brát zástupy už pomalu končí ,.

Taky jsme čuměli ,že jsi byl na zástupu a šla od tebe podpora z blízkých vesnic-:)),ale asi není problém poslat podporu a vzít zástup.


no nic my uděláme trošičku pořádek .vy ted budete mít pár vesnic zadarmo a pustíme sr do boje-:))

nemůžu tu moc psát ,nejsem oblíben u skupiny lidí a mam zase varování.

k zizik se nemohu vyjadřovat dostal bych další trest.

ale i za války kolaborovalo a přešlo k Němcům mnoho lidí a států.

Je to dormální Lidská vlastnost zachránit si kůži.A jiní skončili v bedně nebo v koncentráku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Osobne s odhadem 5 let nesouhlasim, to se mi zda moc prestrelene. .

S 3,mal rovnakú rýchlosť sveta a rekrutu,zľavy mince niečo pomožu,ale je to zanedbateľne,zasadny rozdiel je v tom,že na S3 to bolo 200 ľudi v kmeni,ktorý mali dobyť 80% územia,trvalo im to viac ako 5 rokov.
To som Vam veľmi fandil,keď som napisal len 5 rokov,bude to viac.
 

DeletedUser36488

Guest
k zizik se nemohu vyjadřovat dostal bych další trest.

ale i za války kolaborovalo a přešlo k Němcům mnoho lidí a států.

Je to dormální Lidská vlastnost zachránit si kůži.A jiní skončili v bedně nebo v koncentráku.

Pokud to bereš takhle. Ale náš kmen vznikl právě tak, že se domluvili ti nejsilnější ze střední části jihu, opustili své kmeny a poskládali svůj vlastní. Zizik se jen přidal později.. A pokud ho máte za zrádce, jsme zrádci úplně všichni. To, že jsme chtěli kvalitní kmen bez hráčů kteří se tomu nijak zvlášť nevěnují, a kteří se tak maximálně staví každý den po večeři a dají si stavět dřevorubce; - nám přece nemůžeš vyčítat, pokud nejsi sám z těch opuštěných ;)

K těm podporám. Co já vím, tak není žádný problém podporu odeslat, a pak vzít zástup. Blbý je, že mě to pak vyřadilo ze hry.
 
Nahoru