• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser34217

Guest
Pokud to bereš takhle. Ale náš kmen vznikl právě tak, že se domluvili ti nejsilnější ze střední části jihu, opustili své kmeny a poskládali svůj vlastní. Zizik se jen přidal později.. A pokud ho máte za zrádce, jsme zrádci úplně všichni. To, že jsme chtěli kvalitní kmen bez hráčů kteří se tomu nijak zvlášť nevěnují, a kteří se tak maximálně staví každý den po večeři a dají si stavět dřevorubce; - nám přece nemůžeš vyčítat, pokud nejsi sám z těch opuštěných ;)

K těm podporám. Co já vím, tak není žádný problém podporu odeslat, a pak vzít zástup. Blbý je, že mě to pak vyřadilo ze hry.

Jasně ,ale ,když pro mě kmen něco udělá ,hráčim u tam pomáhali rozdali vesnice zadarmo a já se pak podělám a odejdu?? To mě nepřipadá zrovna košér.A pak budu psát zničte ty lamky z DOOM:wacko:wacko.

No nic nezbejvá ,než makat a ukázat mu ,že nejsme lamky:D:D budu muset ráno vstávat ještě o hodinu dříve a večer chodit o hodinu později spát.
 

DeletedUser

Guest
DMA ešte nebol nepriateľ,keď Zizik odišiel,až tak tragicky by som ho nevnímal,aj keď každemu bolo jasne že DMA bude spojenec skynet od začiatku,Ty od začiatku sveta berú všetko čo je bodovo silnejšie,keď skončilo OnS,čo bolo každému jasne,že ich vedenie dlho nevydrži hrať,tak ako na každom jednom svete.
Doom "bol" príliš dobrý na to,aby sa proti nim každý spolčoval,teraz je to niekoľkonásobna presila kmeňov proti Doom,ešte aj ten vzdor si nedá pokoj.
Nie je vyváženosť sveta,ta prevaha dedín,hráčov je príliš veľká,to svetu nikdy neprospeje,mafie je slabý kmeň,čo dokazuje od začiatku,nik iný tam nie je.
Nikdy neprospelo to,že Top kmene sa dohodnú na jednom kmeni a idú po ňom všetci,je to príliš jednostranne.

Skynet ma zohratých hráčov,veľa starších hráčov,čo sú teda doležité veci na víťazstvo a vytrvanie v hre,peniaze na prémiaky,hradby ,kopec času sa tomu venovať,jeden na jedného veľmi dobrý hráči,aj keď majú jednu veľkú slabinu,podľa mňa favorit na víťazstvo na tomto svete.

DMA sa javí teraz ako slušný kmeň,ale stále sa Ty hráči ešte nepoznajú,nestihli si liezť na nervy,oťukať sa vo veľkých vojnách , veľkých útokoch a podporách,hlavne je tam par problémových hráčov/veľká slabina/.
Byť prvý je ďalšia veľká slabina,ste trňom v oku každého,aj keď tu to je poistené,konkurencia je na ich strane,prvý útok,ale veľmi,veľmi slušne .
 

DeletedUser34217

Guest
I když půjdou po nás i se vrdor budeme vzdorovat:D,nějak to dopadne ,přinejhorším bude v létě víc času na zahrádku:wacko
 

DeletedUser36488

Guest
DMA ešte nebol nepriateľ,keď Zizik odišiel,až tak tragicky by som ho nevnímal,aj keď každemu bolo jasne že DMA bude spojenec skynet od začiatku,Ty od začiatku sveta berú všetko čo je bodovo silnejšie,keď skončilo OnS,čo bolo každému jasne,že ich vedenie dlho nevydrži hrať,tak ako na každom jednom svete.
Doom "bol" príliš dobrý na to,aby sa proti nim každý spolčoval,teraz je to niekoľkonásobna presila kmeňov proti Doom,ešte aj ten vzdor si nedá pokoj.
Nie je vyváženosť sveta,ta prevaha dedín,hráčov je príliš veľká,to svetu nikdy neprospeje,mafie je slabý kmeň,čo dokazuje od začiatku,nik iný tam nie je.
Nikdy neprospelo to,že Top kmene sa dohodnú na jednom kmeni a idú po ňom všetci,je to príliš jednostranne.

Skynet ma zohratých hráčov,veľa starších hráčov,čo sú teda doležité veci na víťazstvo a vytrvanie v hre,peniaze na prémiaky,hradby ,kopec času sa tomu venovať,jeden na jedného veľmi dobrý hráči,aj keď majú jednu veľkú slabinu,podľa mňa favorit na víťazstvo na tomto svete.

DMA sa javí teraz ako slušný kmeň,ale stále sa Ty hráči ešte nepoznajú,nestihli si liezť na nervy,oťukať sa vo veľkých vojnách , veľkých útokoch a podporách,hlavne je tam par problémových hráčov/veľká slabina/.
Byť prvý je ďalšia veľká slabina,ste trňom v oku každého,aj keď tu to je poistené,konkurencia je na ich strane,prvý útok,ale veľmi,veľmi slušne .

Mě by zajímalo, jestli tě někdo za ty tvoje kydy platí, nebo si je takhle vymýšlíš z nudy
1) To s tím Skynetem je kravina, protože my jsme napsali jim. Chtěli jsme s DOOM, ale oni nám začali zabírat po krajích barbarky, a všechny naše sousedy po celém obvodu nabírat do své akademie. A já bych takové spojenectví neuzavřel, které by nás po všech stránkách omezovalo.

2) Nevím kde jsi přišel na naše slabiny, ty sis pravděpodobně vymyslel jako to s tím Skynetem. Jistě že nějaké máme, ale přesně to co říkáš že je naše slabina je naše nejsilnější stránka. A navíc to říkáš tónem, jako kdyby ten tvůj prďolatý barbarkářský slabiny neměl.. Ty jsi přece slavný vítěz ze S19, a já už se nemůžu dočkat, až se osobně přijdu podívat do tvých vesnic na tvoje kvality, a něco se přiučit.
 

DeletedUser

Guest
Mě by zajímalo, jestli tě někdo za ty tvoje kydy platí, nebo si je takhle vymýšlíš z nudy
1) To s tím Skynetem je kravina, protože my jsme napsali jim.
1. Iné Vám nezostávalo,porušili ste DON ktorý ste z doom mali,čital som o tom dosť,chyba bola jednoznačne na vašej strane,každa rozumna rada kmeňa,by Vas za to odmietla a odmietla by spoluprácu,takže odpoveď je ,nemali ste na vyber,jednu stranu ste si poštvali.

Chtěli jsme s DOOM, ale oni nám začali zabírat po krajích barbarky

2. Na barbarke nie je napísane koho sú,toto nie je ospravedlnenie,kym nezaberieš barbarku,nie je ničia,útok na hrača DoN,to nema ospravedlnenie,svedči to o špatnom vedeni kmeňa,je to dohoda,ktorá jasne vraví,o dohode,o neutočeni.

všechny naše sousedy po celém obvodu nabírat do své akademie

3. Neboli ste spojenci,aby ste na to upozornili a riešili Vašu nespokojnosť,že Vam zaberaju ciele,DoN znamena len,nikdy nezautočim,na nič ine právo nemaš,ani to ste dodržať nevedeli.

Nevím kde jsi přišel na naše slabiny, ty sis pravděpodobně vymyslel jako to s tím Skynetem

4. Par vašich hračov poznam,viem koľko stihli lumparni urobiť,ešte sa len svet začal.
Skynet,tych poznam večšinu veľmi dobre a par rokov,viem kde maju slabiny a v čom su dobry,mesiace som koli nim nespal a každeho detailne rozoberal,aby nam utoky vychadzali.

Jistě že nějaké máme, ale přesně to co říkáš že je naše slabina je naše nejsilnější stránka

5. Problemový hráči,nikdy nebude silná stranka,stale to bude len slabina.

A navíc to říkáš tónem, jako kdyby ten tvůj prďolatý barbarkářský slabiny neměl.

6. Nehrajem to už mesiac,netušim čo sa deje v kmeni,kde som nechal učet,dal som dokopy kmene SR a DR a skončil.

Ty jsi přece slavný vítěz ze S19, a já už se nemůžu dočkat, až se osobně přijdu podívat do tvých vesnic na tvoje kvality, a něco se přiučit

7. Zažil som aj večšie viťazstva ako na 19 a proti skynet,či to bude vzdor,doom alebo iny kmen,kde neskor učet budem mať,určite sa Ti pripomeniem.

8. Nemaš na to,aby si viedol slušny dialog,neuražal som menovite žiadneho hrača,skor som obhajoval,to že na tomto svete poznam večšinu hračov,je len vyhoda,pišem ale len svoje poznatky a pocity,skus sa tak neponižovať,ako jeden z vodcov kmeňa,skus pisať slušne a jednať ferovo,potom si Ťa aj hrači nepriateľa budu važiť,čo je dosť podstatne,kedže sme v hre,kde by si mal sa spravať ako hrač,nie ako sedliak,už druhy deň pišem,že ste mali dobru akciu,od Teba som ešte nečital,jedine pozitivne slovko,na niekoho z druhej strany a na to doplatiš,nevieš si važiť totižto nepriatela.
 

DeletedUser36488

Guest
Já jsem ponížený už jen tím jak se mnou mluvíš. Já jsem z těch co se vyjadřují upřímně a na rovinu, ty jsi z těch, co svou povýšenost zabalují do slušných a zdvořilých slov, a myslí si, že věta potom i slušně vyzní. Možná ano, ale ne mě.

Už začínám být alergický na lidi, co vždycky jen mluví o tom jak jsou dobří. Nepotřebuju poslouchat jak dobře hraješ, jak dokonale znáš moje slabiny, nebo jak dobře umíš, já chci vidět že mě porazíš a zničíš. Potom teprve si získáš mou upřímnou úctu a obdiv, dřív ne. Budu zatím čekat na S27 na tvou návštěvu

A už nikdy prosím přede mnou nedělej z mých členů lumpy a zlé lidi, a ani je jinak neurážej, já je narozdíl od tebe skutečně znám, a některé i osobně. Díváš se na televizi beze zvuku, a myslíš si, že víš o čem je film. Ale povídám ti, že nevíš.. Děkuju.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser29834

Guest
Me se prave ze diplomacie na 27 vcelku libi. Nic neni jiste, prijde mi, ze je tu jeste tolik faktoru a tolik kmenu kteri nejsou jednoznacne urceni ze zatim neni nic jiste. :)

Ja DMA fandim. :) A jsem na ne velice zvedavy. Nevim Exi jak moc dobre znas sve hrace, prioritne ty cos nabral z OnS, ale vsehovsudy ti s nemi preju hodne stesti. Osobne nikoho neznam ale poznavam tam par nicku o kterych vym ze jsou super bojovnici, ale ... ehm.. jak bych to rekl ... kmenu uplne nepresvedci. :) Diplomacii jedete velmi podobnou jako OnS, jsem zvedav zda-li se vyvarujete chyb co udelali.
Ale co ja vam do toho budu kecat, my jsme jen maicka akademie na kraji sveta co dela to co tu vetsina z vas odsuzuje, barkbarkari. :)

A na 19 jsem nehral takze tu moc lidi neznam takze mozna mate odhady lepsi jak ja. Ale pokud ja tu moc lidi neznam tak tu ani moc lidi nezna me. :p xD tak bysme to tu mohli trosku zamotat.

A ohledne toho konce sveta, jak zminujes sk3, nevis kolik tam bylo celkove vesnic? Vim ze slovenske svety jsou obvykle o dost mensi nez ceske, ale prece jen, 27 je docela dosti mala. (80.000 vesnic)
Ja stalu hraji 17, kde je skoro naprosto shodne nastaveni jak tady, hraje se cca 2,5 roku a myslim ze muzu slibit ze ji do konce tohoto roku dohrajem, nebo min se dostanem do timeendu. Hodne to zavisy na vedeni a strategii vedouciho kmene a poctu nepratel ktery tento vedouci kmen donuti zbarbarit, protoze na vitezstvi potrebujes 80% aktivnich vesek, kam se barbarky nepocitaj. :)
Ja si za svym odhadem i tady ty 3-4 roky stojim. Jestli chces, muzeme se o neco vsadit. :)
 

DeletedUser

Guest
A ohledne toho konce sveta, jak zminujes sk3, nevis kolik tam bylo celkove vesnic?

Nie Sk,tento server CZ hrajem uplne od začiatku,SK boli neskor.
Skončili z 218 tis dedinkami,ako som pisal,na vlas rovnake nastavenia,tam ale 80% uzemia dosiahlo 196 hráčov,tu ma prvy kmeň teraz niečo cez 3 tis dedin.

http://cz.twstats.com/cs3/index.php?page=rankings&mode=tribes

Ja si za svym odhadem i tady ty 3-4 roky stojim. Jestli chces, muzeme se o neco vsadit

Milujem stavky,ja som S3 hral 3 roky,viem ako to tam bolo,viem že sa tento svet nedohraje do 5 rokov,kľudne si povedz o čo sa stavíme.
Na S19,rychlosť rekrutu a sveta 1,rovnaka ako tu,hrali sme to 2 roky,po 2 rokoch sme ziskali cca 15% uzemia,jednoducho matematika nepusti,nemožeš urobit za 3-4 roky 80%,aj keby si neviem ako prehaňal,čisla nepustia a nie je to možne,čo dokazuju,ine svety a staršie,ktore sa do teraz stale hraju,tento svet,bude najdlhši,zo všetkych,dlhši ako S1,ktorá sa stále hraje.
Jedina výhoda tu sú zľavy mince,na čom ziskaš podľa mňa rok,na druhej strane 80% uzemia z 80 hráčov a 196,tam Ti pridám minimalne 2 roky naviac,neverim že sa da tento svet vyhrať do 5 rokov,ani nahodou,už budeme mať bradate deti.
Ešte jeden doležity fakt,vlajky to nie su len vyhoda v raženi minci,vlajky su veľkym prinosom hlavne defenzivne hrajucim kmeňom,ďaleko viac pomožu v defenzive,ako v ofenzive,to znamena,budeš ďaleko viac suriek miňať na rekrut vojsk,ako na inych svetoch.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34217

Guest
To by vás pak přestalo bavit :hi

Dneska jsme se u nás také trochu zasmáli:D:D:D

DOOM - páva1 dnes v 09:24 hodinPoděkovat Citát Přepracovat Smazat

Super,už je to jen 70 : 1 Dobrá práce soudruzi :eek:))

Jak tam nemáme Frantu tak ani nevím o kolik už prohráváme vesek nikdo nám to tam nedává:D:D

Budeš mi to Franto muset dávat sem:D:D

Zaplatil jsem si tohle na týden ,tak jsem zvědav jáké to tam máte.

nevím jestli to mam nechat na léto ,nebo jet ještě v zimně ,když bych mohl skusit liže -skáču dobře skáču rád:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru