• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser36488

Guest
Přestaň mlžit, hned tvou první nabídku a všechny ostatní jsme smetli šmahem ze stolu.
A ten tvůj Slunko měl z vlastní iniciativy osobní DoN nejméně se dvěma našimi hráči, sám jim napsal, že zabírá jen neaktivní. Holt jsme se už přiblížili asi příliš blízko ...

A jen pro pořádek - s DOOM se známe ze světa 19 a tady s nimi spojko zatím nemáme.

Nabídl jsem místo asi 18ti z vás, těm kvalitám co mají po půl roce 20 vesnic, jsem šanci dát odmítl. Antoaneta řekla, že až budeme ochotni přijmout vás úplně všechny, tak potom o tom vážně zapřemýšlíte. Po týdnu jsem psal znova, že jsme tedy ochotni nabrat vás i s vašima farmama, které si s sebou taháte, abyste mohli růst. Na to mi joss řekl, že žádné farmy nejsou, jen si šetří šlechtu na nás D)M(A, až jim vystavíme vesnice.

Jak vidím špatná úvaha hlavně ,když jde o náš kmen.A dost pochybuji o tom ,že sluníčko byl velký jak celý náš aktivní kmen ,jelikož jsme aktivní všichni proto je nás taky tak málo.Sečteno odečteno se nás sluníčko bál a proto neútočil.

Sluníčko neútočil, protože dostal ode mě příkaz.
A já nevím, proč bychom se měli bát takových jako jste vy. Čekali jste, až na nás vlítnou 4 kmeny, a pak jste se hrdinsky rozhodli, že se nepřidáte k nám ale proti nám.
Tebe osobně se nebojí ani náš rozebraný Martin, a Samurajj, ten je už druhý den zaneprázdněný mojí jedinou osamocenou vesnicí, která se nemá jak bránit. Šlechtu posílá z jedné vesnice s 5 sekundovýma mezerama, prostě frajer, ze kterého ten respekt přímo srší
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jejda, tak vy jste pod takovým tlakem ...
No to jsou ale darebáci na tom S27. :blush
 

DeletedUser31147

Guest
Zajimavé dostat příkaz od někoho kdo v takovém poli nebojoval to bych bral jako urážku. A něco ti řeknu proč nevyužít příležitosti aspoň budeme mít nějaké bodíky navíc ,když už nic. A taky mě nejvíce štvou tací co si myslí ,že když si proti sobě postaví pět kmenů takže jsou nějací vítězové.
 

DeletedUser

Guest
Celou dobu jsem měl za to že se k nám připojíte. Zakázal jsem Slunkovi se vás dotýkat, a za to jste ho napadli týmově když mi hodil zástup. Sorry, že jsem si dovolil něco říct........ Už chápu že to bylo intrikování, jak získat čas, protože jste začali stejně jako on, jenže on se rozrostl tak, že tenkrát byl velký jako celý váš kvalitní kmen.

Ale budiž, je to moje chyba, že jsem se nechal takhle oblbnout. Navíc už vidím, že s DOOM spolupracuje i pátý kmen, o kterém jsem pochyboval. Nesdílím teda názor s Pajcíkem, že mají málo spojenců.

Pajcinovi - tu zprávu sem klidně zveřejni. Nemám tak krátkou paměť. Vím dobře že v té vesnici shodil opevnění hráč z DOOM, ale to by mu nemělo dávat právo přiživovat se na našich akcích, což jsem bral jako automatickou věc, o které jsem se nezmínil, a dotyčný si našel skulinku.

Exercie,to je jedna z tych veci,o ktorých Ti tu pišem od začiatku,nepoznal si S 19,teda maš veľmi slabe info o hráčoch aj na tomto svete,od začiatku ako som pisal , predpovedal že OnS nevydrzi na špici,mesiac na to kmeň skončil,tych hračov sme mali jeden čas pri sebe,viem že do vedenia a kvalitny kmeň,na to nemali.
Čo sa týka PNG,tý hrači vyhrali s nami 19,tam boli,sú a stale budu vyborne vztahy.
Možno sa Ti do teraz zdalo,že Doom je dosť osamote,každy ich nenavidi,pravda je taka,že kmene ktory neuniesli prehru na 19,ich nemusia,aj ked prehrali vojny,nik z nich nedokazal napisať boli ste lepši,tý hráči kmene ktorý bojovali z Doom,ty hráči maju voči sebe rešpekt,su priatelia a poznaju sa veľmi dobre,hlavne to nie je o kmenoch,ale o ľudoch,to čo spolu zažili a koľko bojovali.

Wei,teda vidim že si rovnaka stale aka si bola,piš sem častejšie,nech sa zasmejem :D.
 

DeletedUser36488

Guest
Pajclin: To že jste lepší jste právem měli slyšet od těch které jste porazili, ale je arogantní a bláhové čekat to od těch, které jste porazit nedokázali, a vyřešili jste to spojením.

Mě je celkem vaše diplomacie ukradená, naverbujte si dalších 10 kmenů proti nám, abyste dokázali být lepší než my a zvítězit. Ale nemůžete potom čekat, že vaše vítězství budeme respektovat. My vám zadarmo nedáme ani jednu vesnici.
 

DeletedUser

Guest
Mňa hlavne rozosmiala tato veta,ako som pisal,keby si vedel minulosť,nikdy na to nevsadzaš.

O PNG :Celou dobu jsem měl za to že se k nám připojíte

Tak stručný prehľad z histórie :D,PNG teda bývalí Titáni z 19,celý čas dedinkami susediaci kmeň,pozdlž viacerých kontinentov z terajšim kmeňom skynet-byvali sobci,tam viedli skynet najtvdšie boje po dobu 2 rokov,doom nemal tak početne skynet pri sebe ako terajši PNG,keď si pozrieš historiu hračov PNG z S19,určite tam najdeš kopec prevzanych dediniek hráčom von gogol,sobecerik a spol.
Viacero hráčov skynet ako stoupa 17,nikdy nešetrili nadavkami v sukromných poštách,naopak boli aj slušny hráči ako von gogol,ale raz ste sa pridali na stranu skynet a moj nazor na to cele,ako poznam hráčov PNG je to,že skor sa ja stanem zajtra kozmonautom a pojdem do vesmiru,ako by sa oni pridali na ich stranu,teda k vam a to myslim vobec neprehaňam :mocking:rofl.
 

DeletedUser30435

Guest
Pajclin: To že jste lepší jste právem měli slyšet od těch které jste porazili, ale je arogantní a bláhové čekat to od těch, které jste porazit nedokázali, a vyřešili jste to spojením.

Mě je celkem vaše diplomacie ukradená, naverbujte si dalších 10 kmenů proti nám, abyste dokázali být lepší než my a zvítězit. Ale nemůžete potom čekat, že vaše vítězství budeme respektovat. My vám zadarmo nedáme ani jednu vesnici.


Musím ti trochu oponovat ten svět vyhráli 4 kmeny...ne jen DOOM ale celá ali... naše Aliance, která hrála celou dobu společně.

Ale už sem netahejme jiný svět, tento mně zajímá., a vidíš mě když někdo sebral vesničku, tak jsem mu dokázala pogratulovat, ale vzápětí jsem si šla pro ni...;)
 

DeletedUser36488

Guest
Pro mě to nejsou žádní Titáni, ale jen maličké PNG, srovnatelné například s EofP

Musím ti trochu oponovat ten svět vyhráli 4 kmeny...ne jen DOOM ale celá ali... naše Aliance, která hrála celou dobu společně.

Ale už sem netahejme jiný svět, tento mně zajímá., a vidíš mě když někdo sebral vesničku, tak jsem mu dokázala pogratulovat, ale vzápětí jsem si šla pro ni...;)

Já vím, a jestli si dobře vzpomínám, tak jsem měl zrovna zástup já když o ní Ješek přišel, chudák :wall
Jsem potřeboval zrovna uhnout s pár offkama, tak jsem si je poslal fuč, a pak jsem byl nečekaně zákeřně a lstivě obrán ;)
To byla dobrá práce, zrovna od tebe jsem tak tvrdý zákrok nečekal :dead
 
Naposledy upraveno moderátorem:

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
nechtěl jsem moc do této diskuze zasahovat, protože exe je tu už i tak pod tlakem :)
Ale nedá mi to. Exe, chci ti jen napsat, přestaň si tu pořád stěžovat. Je to zcela normální jev, že proti kmenu, který může být pro své okolí hrozba se vytváří aliance. To snad zažil každý kdo byl kdy v nějakém takovém kmenu. I proti nám se tady domlouvaly okolní kmeny. Je na vás jak to zvládnete.
A pokud jde o ty vaše nabídky, myslím že už od začátku byly odpovědi našich hráčů stejné - jsme tu parta co hrajeme spolu a pro zábavu, nemáme v úmyslu se spojovat s jinými kmeny. Pro nás je zábavou hrát sami.
Ale ta moje nabídka pořád platí, ty nejlepší z vás možná jednou přijmem k nám. Zatím vypadáte jako vtipná parta, takže základ nějaký máte.
 
Nahoru