• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser36255

Guest
Kromě toho, že na mě nikdo nechce útočit...
Já osobně DOOM, potažmo HarryhoLorda už 3 týdny přesvědčuji, že by moje předsunuté vesnice v jejich území měli řešit dokud to jde a pořád nic. Tak vím jaké to je, když jsi zcela přehlížený a opomíjený :cry

Ale třeba se to teď změní.
 

DeletedUser36488

Guest
Ne ne, už na mě útočí 2 hráči ze dvou kmenů.

Jeden z DOOM upustil od barbarek, a vrhnul se přímo na moje hraniční vesky

Druhý z PNG se právě rozhodl si to rozdat s jednou mojí osamocenou vesnicí, takže to bude ještě napínavý souboj :yes
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nová obranná jednotka - jeden ...

Škoda, že na S27 není ocenění či milník za největšího "vypisovače" osobkami :scratch.

Představte si, že je tam jeden - je v tom nejlepším kmenu snů, co tam evidentně existuje. Čas od času má přímo ataku vypisování - nejprve nabídne trička týmu snů těm nejvíce bodovým, když je odmítnut, tak to po čase zkusí klidně i na celý kmen :mocking .
A běda na něho vyslat útok, to máte přeplněnu schránku pomalu - hned vám vylíčí, jak jste mohli mít "jeho" tričko a vy mezitím takto na něho:paladin.

p.s. Možná by za takové ukecávání mohla být i vlajka :clown
 

DeletedUser30435

Guest
Porušení Don

KDO PORUŠIL DON???????????????????????
Hele sorry, ale vidím jaké máš informace.. Co slovo, to blábol. Nejhorší je, že své bláboly ihned generuješ jako pravdu, a vesele to hlásáš na veřejném fóru. Sem mi dej důkaz kdo kdy porušil dohodu, a pokud ho nemáš, tak ZAVŘI ÚSTA.

Já tady napadám to co jsi řekl, kecy.. Ale ty napadáš NÁS bez důkazů, a to je sakra rozdíl!

Pokud je šašek každý kdo hájí svůj kmen před *****, pak jsem šašek.


Musím se k tomu ohradit, hráč Zubajda a náš hráč se nedokázaly dohodnout ohledně vyčištěné a zabrané vesky i ikdyž to diplomaté řešili, proto Don skončil a myslím že vám to vyhovovalo.

Co se týče Pajclina, neznám férovějšího a slušného hráče, pro mne a většinu hráčů je to pán hráč, který dokázal na DK hodně, nevím čím tě tak irituje a ty se cítíš jeho jednáním a psaním jaksi ponížen, četla jsem celou vaší korespondenci a neshledala jsem tam nic ponižujícího a urážlivého, vím že některé hráče nemusíme ale hrajeme spolu a proto se musíme respektovat, také respektuji hráče na druhé straně, neurážím, nevyhrožuji co se z vaší strany děje, a to není hráčské.

Neber to ode mne jako výtku, :yes
 

DeletedUser36488

Guest
Škoda, že na S27 není ocenění či milník za největšího "vypisovače" osobkami :scratch.

Představte si, že je tam jeden - je v tom nejlepším kmenu snů, co tam evidentně existuje. Čas od času má přímo ataku vypisování - nejprve nabídne trička týmu snů těm nejvíce bodovým, když je odmítnut, tak to po čase zkusí klidně i na celý kmen :mocking .
A běda na něho vyslat útok, to máte přeplněnu schránku pomalu - hned vám vylíčí, jak jste mohli mít "jeho" tričko a vy mezitím takto na něho:paladin.

p.s. Možná by za takové ukecávání mohla být i vlajka :clown

Nevím že bych někomu psal že na mě útočí. Možná Prometheovi, ale to on psal mě a vykecávali jsme. A probírali jsme i spoustu jiných mnohem důležitějších věcí, ... A nedělej ze mě hned ukecaného, když mě neznáš, a nevíš ještě že jsem opravdu ukecaný. :p


To ocenění bych od srdce přijal :yes

Musím se k tomu ohradit, hráč Zubajda a náš hráč se nedokázaly dohodnout ohledně vyčištěné a zabrané vesky i ikdyž to diplomaté řešili, proto Don skončil a myslím že vám to vyhovovalo.

Co se týče Pajclina, neznám férovějšího a slušného hráče, pro mne a většinu hráčů je to pán hráč, který dokázal na DK hodně, nevím čím tě tak irituje a ty se cítíš jeho jednáním a psaním jaksi ponížen, četla jsem celou vaší korespondenci a neshledala jsem tam nic ponižujícího a urážlivého, vím že některé hráče nemusíme ale hrajeme spolu a proto se musíme respektovat, také respektuji hráče na druhé straně, neurážím, nevyhrožuji co se z vaší strany děje, a to není hráčské.

Neber to ode mne jako výtku, :yes

To že se hádám s pajclinem hned berete jakože se hádám s nepřítelem. Ale já se hádám průměrně s každým desátým člověkem kterého potkám, a nezáleží na tom v jakém kmenu byl nebo v jakém je. Vadí mi jiné věci. Vadí mi, že nás někdo hodnotí, aniž by sám hrál.

Co se týká Zuba.. Tak načal hráče, rezervoval si jeho vesky, a začal zabírat. A najednou z ničeho nic polorozebranému hráči začali ubývat vesky více než je zdrávo. Přibývaly vašemu hráči, který se ihned začal ohánět oznámením o vyčištění, přitom tam jen shodil opevnění a pobil pár stovek jednotek, co ještě nestihl poslat na vlastní podporu. V tomhle souhlasím se Zubem, že byl váš hráč obyčejný příživník. A hlavně neříkejte že jste o tom nevěděli... Stačí přebrat 2 vesnice našemu neaktivnímu, a prakticky ihned tam jdou útoky od vás. Vy na to vyloženě čekáte. A pod porušením DON jsem si představoval, třeba že jsme nedodrželi lhůtu. Tohle považovat za podraz z naší strany, tomu nerozumím
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To Darka : Ďakujem za pekne slova,stále si bola a stále budeš mi veľmi blizka osoba,keď ma niekto neskor prehovori na navrat,určite to budeš Ty ako Ťa poznam ,ešte sa o to ale nepokušaj,ten čas pride neskor ;).

To Weinka : Sakra,o Tebe neviem už par mesiacov,napiš niekedy,o chvilku pride zahradka,zeleninka,nemame nove info,ako to vyzera ,inak si ma svojim prispevkom pobavila,len neviem kto je ten "štastny" ktorý takto vypisuje ,mohla by si ho identifikovať :D,nech si dám na neho pozor :wacko.
Pozdrav Antik a ďalšich,nezabudol som na vas,neskor určite zas budeme spolu :rose.

Zabudol som ,dik Darka že ten DoN si vysvetlila,mam celu postu od ziadosti o DoN z 4.12 z DMA,až po rozhovory v pošte,žial nemožem to použiť,cudziu poštu neukazujem ,bez dovolenia majitela:).
 

DeletedUser

Guest
Nazdar Pajci!
Já chtěla být tak diskrétní, ale ona ta potrefené husa nevydržela a hned sama zakejhala :wizard. Chvilku napětí nedopřeje ;).

Pro vypisovače- možná koukni do své spisové služby, co jsi už komu kdy napsal. Ale chápu, že se v tom množství jeden (byť dokonce "v tričku") může ztratit.
 

DeletedUser36488

Guest
Celou dobu jsem měl za to že se k nám připojíte. Zakázal jsem Slunkovi se vás dotýkat, a za to jste ho napadli týmově když mi hodil zástup. Sorry, že jsem si dovolil něco říct........ Už chápu že to bylo intrikování, jak získat čas, protože jste začali stejně jako on, jenže on se rozrostl tak, že tenkrát byl velký jako celý váš kvalitní kmen.

Ale budiž, je to moje chyba, že jsem se nechal takhle oblbnout. Navíc už vidím, že s DOOM spolupracuje i pátý kmen, o kterém jsem pochyboval. Nesdílím teda názor s Pajcíkem, že mají málo spojenců.

Pajcinovi - tu zprávu sem klidně zveřejni. Nemám tak krátkou paměť. Vím dobře že v té vesnici shodil opevnění hráč z DOOM, ale to by mu nemělo dávat právo přiživovat se na našich akcích, což jsem bral jako automatickou věc, o které jsem se nezmínil, a dotyčný si našel skulinku.
 

DeletedUser

Guest
Přestaň mlžit, hned tvou první nabídku a všechny ostatní jsme smetli šmahem ze stolu.
A ten tvůj Slunko měl z vlastní iniciativy osobní DoN nejméně se dvěma našimi hráči, sám jim napsal, že zabírá jen neaktivní. Holt jsme se už přiblížili asi příliš blízko ...

A jen pro pořádek - s DOOM se známe ze světa 19 a tady s nimi spojko zatím nemáme.
 

DeletedUser31147

Guest
Jak vidím špatná úvaha hlavně ,když jde o náš kmen.A dost pochybuji o tom ,že sluníčko byl velký jak celý náš aktivní kmen ,jelikož jsme aktivní všichni proto je nás taky tak málo.Sečteno odečteno se nás sluníčko bál a proto neútočil.
 
Nahoru