• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser16561

Guest
§ 2 Používání citací
Někomu možná ani nepřijde, že používání citací má svůj řád, ale opak je pravdou. Když chcete použít tlačítko ''Citovat'', tak vždy popřemýšlejte nad tím, zda použítí citace má smysl.

Jak poznat, kdy má citace smysl? Citace používejte jen v tom případě, když reagujete na příspěvek, který není v daném tématu poslední. Použitím citace chcete totiž upozornit na to, že nereagujete na poslední příspěvek, ale na nějaký jiný. Pokud tedy reagujete na poslední příspěvek, použijte tlačíko ''Odpovědět''.
Citace slouží taktéž k tomu, abyste mohli upozornit jen na část příspěvku, na který reagujete.
V případě, že odpovídáte konkrétnímu uživateli, můžete místo citace uvést pouze jeho nick (přezdívku).


Exxer. A toto je čo ?? ;)
 

DeletedUser36488

Guest
Koukám že máte pravidla k příspěvkům do fóra minimálně na několik desítek stránek. Radši to číst nebudu, příští dny bych chtěl trávit trochu jinak. Radši si to nechám dál odstraňovat a přepisovat, bude to jednodušší.
 

DeletedUser

Guest
Tímto bych se rád omluvil všem, kterých se dotklo mé dřívější postupy v tomto tématu. Nikdy jsem to nemyslel zle, nikdy jsem nechtěl nikoho urazit. Mrzí mne to. Děláme to zadarmo a někdy prostě ve Vás ty saze bouchnou, když vám někdo práci, kterou děláte v dobré víře, neustále kritizuje. Budu tedy rád, pokud se vztahy mezi námi urovnají, jsem ochoten naslouchat Vašim připomínkám. Nejlépe ovšem pomocí SZ nebo tiketu, tam to můžete totiž napsat pěkně od plic.)

Dávám všem novou šanci, doufám tedy, že toho nezneužijete.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Každý může udělat chybu, všichni jsme jen lidé...
Joník tímto podal ruku k mírovým aktivitám, je tu šance, že by to mohlo být lepší. Je to jen a jen o lidech, na obou stranách barikády tedy.



Ex, ty jsi to špatně pochopil - tady DK tým není tvá sekretářka - za opakovaná porušení pravidel ti mouhou tvou dopisovatelskou éru zde oprávněně zatrhnout. Ale chápu, že musíš studovat i jiné věci - třeba válečné statistiky ve válce, kam jste se přidali ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36488

Guest
Je to v prvé řadě o pravidlech, a dokud se budou muset některá směšná z nich dodržovat, tak to nebude jiné. Já docela uznávám práci supportu, já bych zadarmo na tohle neměl, mít nastudovaný svazek pravidel, a každému druhému se šťourat v příspěvku. Tak velkou trpělivost bych neměl.

WEI - rozebíráte kmen plný lamek. U jednoho hráče jsem tam měl dokonce na chvilku zástup, neuměl si ani označit útok, a všechny vesky měl prázdný už před dopadem vašich útoků.. Jako, no tak jestli se tím chcete chlubit. Já mám offky dostavěný z 50 %, a potom teprve uvidíte ten tanec;)
 

DeletedUser

Guest
Ex, já z Tebe fakt asi padnu-píšeš tu o kmenu lamek (to od tebe rozhodně není hezké) a přidáš se po jejich boku do války jako spojenec? Hmmmm :scratch

úno 15
00:33
Kmen D)M(A vstoupil do války.
úno 14
22:17
Kmen SODA vstoupil do války.
úno 14
14:51
Kmen vyhlásil kmenu *UnW2* válku.
úno 14
14:48
Kmen vyhlásil kmenu *UnW* válku.
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
WEI - rozebíráte kmen plný lamek. U jednoho hráče jsem tam měl dokonce na chvilku zástup, neuměl si ani označit útok, a všechny vesky měl prázdný už před dopadem vašich útoků..
chudák borec, no to měl komu dát zástup...
A to jsme se divili proč dává borec před ostrý obranu a před loudama uhne, a on tam měl zástup exe :)
)
 

DeletedUser36488

Guest
Já za lamku označuju člověka, který má málo volného času na DK, takže žádná urážka :yes

SODA nikdy náš spojenec nebyl, a nevím co tam dělají. UnW, to je speciální kapitola. Budem s nima kamarádit zřejmě do doby než je rozeberete. Oni proti vám zvolili špatnou taktiku, sázeli na nízkou morálku. Zapomněli, že vy jste jen o trochu větší :mocking
 

DeletedUser

Guest
Ex, to máš pravdu nás je 22 členů a UNW + UNW2 je tuším 98 členů. A mají oporu ve vás ...

Jossíku, tak už chápu ten úspěch čepicování :))))​
 

DeletedUser36488

Guest
chudák borec, no to měl komu dát zástup...
A to jsme se divili proč dává borec před ostrý obranu a před loudama uhne, a on tam měl zástup exe :)
)

No ty jseš vůbec nějaký chytrý.. Já bych nechal tebe hrát na účtu, kam jde 150 neoznačených útoků. Navíc si ten trouba poslal všecky offky pryč, asi jako odplatu za útok na něj :scratch
Zbylo tam z 60 vesnic možná 15 polodeffek, tak co jiného jsem měl dělat, než si to šetřit na vraždění šlechticů. Tak jsem 2x správně odhladl šlechtu a nic jsem neztratil. Druhý bych určitě ztrácel, ale těžko se hrálo víš
 
Nahoru