• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser36488

Guest
Ex, to máš pravdu nás je 22 členů a UNW + UNW2 je tuším 98 členů. A mají oporu ve vás ...

Jossíku, tak už chápu ten úspěch čepicování :))))​


*UnW* má 5 hráčů, a vy jich máte 13. Počítal bych to spíš takhle, přesněji :yes
A podle mého výpočtu to taky výsledkům odpovídá
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
lama je ze slova lamer, tedy někdo neschopný, kdo to na počítači, nebo v konkrétní aplikaci neumí
Budem s nima kamarádit zřejmě do doby než je rozeberete.
inteligentní logická věta.
Oni proti vám zvolili špatnou taktiku, sázeli na nízkou morálku.
Ještě 3 týdny nazpátky byli v žebříčku kmenů 10 a PNG 14. Ale fakt je, že s tou morálkou to není nic moc, kdyby neposílali podpory hráči DMA, tak z vlastního kmene toho moc nedostali
 

DeletedUser36488

Guest
Podpory posílal akorát Executor, protože to byl jeho bývalý spoluhráč a kámoš. Nebral jsem si do kmeny "lidi nemaje čas", protože by mi zbytečně žrali obranu, a stejně by prohráli. Takže si asi myslíš, že si to kompenzuju takhle ne

To s tou morálkou měl být pokus o vtip, ale chápu že zrovna vám z PNG to moc legrační nepřijde
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
exe, prosím tě, některým hráčům UnW naskákaly přes noc útoky od lam z PNG... Nechtěl bys tam zaskočit na účtu??? Ať nemusím posílat loudy v sekundě a vymýšlet takový capiny,
a rád bych nějakou vesnici ještě dostal
 

DeletedUser36488

Guest
Měl jsem k němu malý závazeček, tak jsem se mu o to staral jeden večer. To je vše. Co je, vadí ti to? Já vím, já si vzpomínám jak jsi to tam šaškoval s tou šlechtou, a schválně tam nechal 20 sekund mezeru :rofl
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
aaaa to jsem si psal s tebou ???
Takže i když jsem poslal šlechty, tobě jsem to v poště potvrdil že to jsou šlechty,,,, všech 5 šlo z jedné vesnice a přitom ta pátá s 20s. zpožděním, tak přesto jsi ji nevychytal???
raděj tu už na sebe nic neprozrazuj
 

DeletedUser36488

Guest
Též jsem byl zvědavý jak hrajou mistři světa.. Ty ses aspoň o něco pokoušel, a musel bych s tebou chytat pro jistotu všechny šlechty ve vláčku, nebo ty jseš lišák ;)

Ale antoanetu jsem vychytal i bez plánovače, a samurajj, tam ještě teď brečím a žasnu, jak jsem dokázal ztratit vesnici. Byla tam sice opuštěná 50 hodin od mých nejrychlejších podpor, ale u někoho takového je to fakt ostuda
 
Nahoru