• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser

Guest
Tajné to jistě není, je to v kompetenci josse a antoanety. Ale pozor, jejich síto je velmi husté

Hele, už tu porušujeme pravidla - diskuze dvou hráčů je málo. Tak zdarec.
:cool
 

DeletedUser36488

Guest
..když už to Mrakomor odmítl, a nechal se radši rozebrat, dokážu si domyslet ohledně čeho:yes

Radši to ale nechci slyšet, jsem právě po obědě, a rád bych po něm zůstal i nadále:mocking
 

DeletedUser17640

Guest
Též jsem byl zvědavý jak hrajou mistři světa.. Ty ses aspoň o něco pokoušel, a musel bych s tebou chytat pro jistotu všechny šlechty ve vláčku, nebo ty jseš lišák ;)

Ale antoanetu jsem vychytal i bez plánovače, a samurajj, tam ještě teď brečím a žasnu, jak jsem dokázal ztratit vesnici. Byla tam sice opuštěná 50 hodin od mých nejrychlejších podpor, ale u někoho takového je to fakt ostuda


Exi toho jednoho loudu by chytila i moje babička;)
A vytáhni ruku z toho nočníku.U toho hráče útoky byly.I šlechta by se našla,ale musíš hledat.(Ve skrýši se nevyskytuje.Příště hledej v panským.:yes)Mám oznámka.

Nemám čas na vypisování,ale to o tom našem sloučení je taktéž výmysl z říše snů.To oba víme,že??;)Veškerou naši korespondenci mají totiž naši hráči k dispozici.Já se s ní tajit nemusím..Chápu,že ty ji u Vás neukazuješ.Ono to s tou tvou teorií o členech a hráčích asi nejde.Ještě bys někoho od Vás urazil.

Dodala bych jen,že hodnotit kvalitu hráčů na základě toho, kolik mají bodů a vesnic je véééélkááá chyba..Jednou bys takhle v neděli mohl místo oběda kousat klávesnici,až tě 10x menší hráč znemožní.:hi
 

DeletedUser36488

Guest
Předpokládám, že ten 10x slabší co mě znemožní jseš ty

Já jsem na tom účtu byl, a ta oznámka by mě velmi zajímala. Jednoho šlechtice měl nachystanýho v mini rozbité offce, a druhý se dal vycvičit, to bylo vše. A chtěl bych vidět ta oznámka, jak jste mu offky ničili.. Můžeš mít maximálně ty, jak jsi mu nějaké mimo vesnici zrušila. A to jsou přesně ty o kterých jsem mluvil, ty které poslal na několikadenní pochody do háje

A když je dokáže každé mále dítě chytit, tak proč je tak blbě posíláš?

A ještě jedna věc. Ty jsi mi do zprávy NIKDY neřekla, NE, NEMÁM ZÁJEM BĚŽ DO HÁJE EXE
Vždycky akorát, možná, my si to promyslíme atd. Nemluv se mnou jako se svou babičkou, já se nebudu přizpůsobovat tvým názorům, ve které se mě snažíš přesvědčit. A paměť mám dobrou. Jediný joss řekl že ne.
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
taktak, např. ve vesnici (víla brutálka) vzdálené 10 hodin od zabíraných jsou 2 loudové. Na to, že na mrakáče šly od nás útoky kolem 30 hodin, bylo dost času...
 

DeletedUser

Guest
Ahááá, tak třeba Niemander zřejmě falšoval poštu s tebou - když nám ukazoval jeho rozhodnutí setrvat u nás a odolal Tvému tričku. Kdo by to do kluka ušatého řekl, hned si ho zvu na kobereček!
 

DeletedUser36488

Guest
Hlavní problém byl v tom, že mi ten zástup dal 2 hodiny před dopadem prvních útoků, a celkově jsem měl zástup asi 7 hodin, toho večera o půlnoci jsem mu jen řekl co má dělat, ale vzal si to už zpět

- - - Aktualizováno - - -

Ahááá, tak třeba Niemander zřejmě falšoval poštu s tebou - když nám ukazoval jeho rozhodnutí setrvat u nás a odolal Tvému tričku. Kdo by to do kluka ušatého řekl, hned si ho zvu na kobereček!

O čem to mluvíš?
 

DeletedUser36488

Guest
Jednou jsem chtěl vzít 5 z vás, po druhé 15 z vás, a na potřetí jsem to zkusil se všema. NIKDY jsem neposílal nabídku jen jednomu hráči, a mám k tomu hned milión důvodů proč ne.
 

DeletedUser

Guest
Píšeš, že Tě odmítl jen joss.
Ale je to jinak, poslalo Tě jednoznačně k šípku všech pět prvních oslovených přeci.
V dalším kole, kdy už jsi stál o celý kmen, jsi byl stejně "úspěšný". Ani antíkova babička nechtěla měnit tričko! ;)

Koukni, náš kmen stojí pevně na zemi, ony se totiž slepence z písku (byť hodně bodové) hroutí jak domečky z karet a ani nemusí foukat větřík.
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Já jsem na tom účtu byl, a ta oznámka by mě velmi zajímala. Jednoho šlechtice měl nachystanýho v mini rozbité offce, a druhý se dal vycvičit, to bylo vše. A chtěl bych vidět ta oznámka, jak jste mu offky ničili.. Můžeš mít maximálně ty, jak jsi mu nějaké mimo vesnici zrušila. A to jsou přesně ty o kterých jsem mluvil, ty které poslal na několikadenní pochody do háje

třeba tady toto:
http://jpeg.cz/images/2013/02/17/E7uGi.jpg
4 vesnice u sebe, dopad loudy byl do každé vesnice jinak... Každý normální hráč by s takovým ostrým nadělal paseku..

A proč nebylo potřeba na mrakáče vymýšlet capiny se šlechtou??? Protože když mrakáč žádal o vstup k nám, napsal jsem mu ať na mě pošle 4 útoky s co nejtěsnějším dopadem... Výsledkem byly útoky s rozdílem 40 sekund mezi prvním a posledním.
 
Nahoru