• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser34135

Guest
To Koscz: :D další duše do fora :). ale oni se stejně furt hádaj :)

to wilczo : support pro tebe má speciální svět pro Tvůj styl hry - Casual, už jen tím jak píšeš tady s Tvým tonem si o Tobě lidi dělají obrázek jak hraješ DK, ať už podvádíš, vynášíš nebo hraješ pro kmen.

a ještě snad, ano někdo tu sedí víc a někdo míň, někdo do hry dává peníze a někdo ne, nech rozhodnutí na nich, přece jen jsou to jejich peníze a jejich účty :p :)
 

DeletedUser34135

Guest
Tak nám "vznikl" znovu kmen DMA alias KREW a kluci znovu táhnou do boje bok po boku. :)
 

DeletedUser

Guest
1. Málo členov,pochybujem o tom,že by mali šancu do budúcna vziať pod seba hráčov iného kmeňa.
2. Na to že ich je len 26,strácaju príliš veľa dedín,malí kolektív zvykne už byť zohratý,bez neaktívnych hráčov.
3. Málo členov,nie je kde rásť,účty na rozoberania postupne žiadne nebudú,to čo získaš v boji,je 10-20 % dedin,veľa strát,malé zisky,budu pomalšie rasť oproti iným,to ich bude štvať,je tam bodovo zopár silných hráčov,ktorý neaktivne učty potrebuju,zvykli si na nich,preto takto dlho nevydržia.
4. Zizik zakladateľ,je špatne riešenie,zakladateľ ma byť starši,skuseny hráč,ktorý ma rešpekt hráčov v kmeni,aj mimo,aby kmeň stál na pevných základoch a dlho.
Nemám proti Zizikovi nič,práve naopak,ale je to hráč do hry,nie na velenie,nemá vek,ani rešpekt vodcu.
5. Dávam im pár mesiacov,na ich mieste by som prešiel pod skynet,dobre štatistiky,dobre rozohrate 2 kmene,zjavne im to tam vojensky funguje vyborne,Soda plny kmeň na rast a zaberanie,pri končiacich účtoch.

Takže,ďalší moj typ,na par mesiacov do predu :D:p.
 

DeletedUser29970

Guest
tak ty si uz stary borec, tych skusenosti mas habadej ked vies tak perfeknte predpovedat buducnost kmenu...
tak sa mi zda ze si skorej lama ktora na kazdom svete len zacina a rychlo konci a preto tie priblbe statistiky.
sa mi paci ako dobre vies odhadnut preco kmen stracal vela vesiek, preco je maly pocet clenov, ze rast je nalu ze nema kde rozoberat vlastne zdroje, tak ty si teda tomu ozaj dal...
nebudem ti vysvetlovat preco a co ako citaju tu ludia zo vsetkych kmenov a nebudem nikomu prezradzat ako sa to hra. a daslia vec, k lamam ako je skynet ci soda? ty vole ty rozoberaju len vlastne mrtve ucty a su stavitelmi barbariek tak nas kmen nespajaj s takymi LAMAMI!!!
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
no co, vždyť to pajclin napsal dobře,,, Soda - plný kmen, k růstu a zabírání,,,
Takže je hráči PNG zabírají
 

DeletedUser

Guest
Pepitko,je treba to stále dočítať do konca :D,je tam napísane,že je to typ,nie že viem veštiť budúcnosť :rofl.
Každý má právo si napísať svoj názor,tomu sa hovorí demokracia :p.
Je to ako píšeš,tu hru som nikdy poriadne hrať nevedel,som lámka,ktorá nemá z hrou žiadne skúsenosti :rofl:rofl.
[SPOIL]Pre budúcnosť,veta sa začína veľkým písmenom,to vie už aj moje 9 ročne dieťa :D.[/SPOIL]
 

DeletedUser29970

Guest
tak preco pises nezmysli ked nestudujes profily kmenov koho kem zabera koho kmen nabera akych hracov ma kmen ked to nevies posudit tak radsej nepis blbosti a hlavne to co sa tyka nasho kmena!!!
dalsia vec k zizikovi je zakladatel a mozno nevie az tak riadit kmen na to ma tam dalsich ludi ktory maju bohate skusenosti s hrou, co mu s tym pomozu, poradia a moze sa na tych ludi vzdy spolahnut tak radsej prestan vypisovat nezmysli a urazat kmen co prirovnavas nejakym lamam so skynetu ci sode!!!
 

DeletedUser

Guest
tak preco pises nezmysli ked nestudujes profily kmenov koho kem zabera

1. Zas nečítaš čo píšem,druha trieda základnej školy,veta sa začína veľkým písmenom,uráža ma ,že si gramatikou na nižšej úrovni ako moj syn,mal by si sa hanbiť,miesto hrania,troška sa venovať škole.

dalsia vec k zizikovi je zakladatel a mozno nevie az tak riadit kmen na to ma tam dalsich

2. Ty,si tu moju správu vobec nečítal,ešte raz,píšem,že na vodcovstvo sa nehodí,ako človek a hráč fajn a nemám proti nemu nič,napísal,som presne to isté ako Ty,Zizíka som mal celý čas v priateľoch a písal si s nim,veľmi často,poznam ho si myslím veľmi dobre,neurážal som ho.

urazat kmen co prirovnavas nejakym lamam so skynetu

Skynet je na tomto svete,štatisticky veľmi hore,vyhráva čo sa dá a z každým,jediný kmeň,ktorý si može povedať,že to naozaj,vojensky hraje na vysokej úrovni,štatistiky pozerám každý deň,viem o čom hovorím,po skynet dlho ,dlho nič,potom je Aver a vzdor a potom zas dlho,dlho nič a veľmi špatne.
Aby si videl,čo tie "lamky" robia zo všetkymi kmeňmi a nepriateľmi,dufam že som na nikoho nezabudol.

[SPOIL]Side 1:
Tribes: Skynet
Side 2:
Tribes: kuku

Timeframe: Navždy

Celkem vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 164
Strana 2: 71
Rozdíl: 93





Side 1:
Tribes: Skynet
Side 2:
Tribes: VZDOR

Timeframe: Navždy

Celkem vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 140
Strana 2: 58
Rozdíl: 82



Side 1:
Tribes: Skynet
Side 2:
Tribes: VZDOR.

Timeframe: Navždy

Celkem vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 34
Strana 2: 28
Rozdíl: 6





Side 1:
Tribes: Skynet
Side 2:
Tribes: DOOM

Timeframe: Navždy

Celkem vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 177
Strana 2: 37
Rozdíl: 140





Side 1:
Tribes: Skynet
Side 2:
Tribes: DOOM.

Timeframe: Navždy
Celkem vítězství oproti druhé straně:

Strana 1: 14
Strana 2: 1
Rozdíl: 13[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser29970

Guest
mne je jedno ci to teba uraza, ze nepisem velkym na zaciatku vety, nepisem tu zivotopis alebo veci podobne, to len na uvod...
ako vidim tvoje grafy su zaujimave ale ked si pozriem kmenove statistiky a vidim ako zaberaju mrtve ucty a barbarky tak klobuk dolu pred tymi lamami!!!
po vojensky najlepsie? ty mas strasne daleko od vsetkeho tu aj od tvojich grafov mi pripominas nasho sefa v praci ten ma tiez vselijake tabulky a grafy a podla neho su spravne len skoda ze realita je uplne ina!!!
 
Nahoru