• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser

Guest
mi pripominas nasho sefa v praci ten ma tiez vselijake tabulky a grafy

Šefovia a vedúci máme tú výhodu,že tu možme byť skoro stále ,je treba na sebe makať ,je to asi tým,že tie grafy a tabuľky vychadzajú z reálnych čísel ;).

ked si pozriem kmenove statistiky a vidim ako zaberaju mrtve ucty a barbarky tak klobuk dolu pred tymi lamami!!!

Vyhráva ten,ktorý nadobudne 80% územia,v tejto hre ide o zabrane dedinky a vyhraté vojny,zabranými dedinkami si stále bližšie k vyhre,vyhratými vojnami si získavaš rešpekt ,slávu a pohodu v kmeni.
Každý kmeň,ktorý má mrtve účty,je to problem a hlúposť kmeňa,že trpia v kmeni hráčov ,ktorý to nehrajú,ktorý tu nie su,ktorý robia kmeňu hanbu,je to v podstate chyba vedenia kmeňa,ktorý daného hráča nevyhodi,nie je to ospravedlnenie,vedenie vidí,keď to niekto nehraje,alebo skončil.
Či preberieš dedinku hráča ktorý to nehraje,alebo aktívneho,je to dedinka od nepriateľa ,plusová dedinka do štatistík,do vojen a do pohody v kmeni,každý kmeň ktorému sa vojensky darí ,rád ukáže plusové štatistiky,ako im to ide,zlepši náladu a chuť do bojov,tý ktorý prehrávaju,Ty štatistiky neukažu,čo by aj riešili,keď dostavaju na každom fronte,akurat by im tak ušli ľudia,že hraju v slabom kmeni.

Takže keď Vám niekto zaberá účet ktorý už nehraje,je treba položiť otazku svojmu vedeniu,čo robi v kmeni neaktívny učet,ktorý robí v kmeni hanbu a nepriateľovi rastu dedinky :).
 

DeletedUser29970

Guest
riesis take veci co by si riesit nemusel, teraz som tam ja pri zizikovi a veci naberaju novy smer tak zacni riesit iny kmen a do nasho sa uz prosim ta nestraj...
dakujem!
 

DeletedUser32337

Guest
dohady

hele pepitko, už chápu tvou taktiku, rozhádat lidi a machrovat, víš co? táhni zpátky na S7, tam jste dobrý, fajn, jste tam sami, už nikoho nebavilo tam s váma bejt :shout no a o tom baštění barbarek....no pomlčel bych že ano, tam žerete jen barbarky a pořád to ne ane ukončit :mocking
 

DeletedUser35035

Guest
Taky mi to je divné. Nevím proč se kdysi D)M(A rozpadlo, ani mně to moc nazajímá.:pardon
KREW má teď ale podstatně menší sílu jako měl kmen D)M(A. :yes

Momentálně je bodovo nejsilnejší DOOM a za nimi jsme my AVER :yeah- i když stále řešíme nejaké problémy. Myslím si, že největší perspektivu má momentálně AK-47 ale nemyslím si, že to potrvá dlouho co je zastavíme - do teď jsme se na ně až tak nesoustředili.

VZDOR a kuku už je troška mimo hru, SODA jako by ani nehrála se Skynetem. Celkem schopný poteciál má =DR= spolu s EL*KU kdyby hezky spolupracovali mají našlápnuto k zničení nepřátelů.

Skynet jako spojence vidím jako dobrý kmen, bohužel jejich vedení není na tom ,,správném místě,,


Uvidíme jak potáhnou PNGáčka, možná tu ještě udělají ryhu do světa.



ALE S JISTOTOU MŮŽU ŘÍCT, ŽE KDYBY SE KMENY PŮVODEM Z S19 SPOJILI DO ALIANCE + =DR= A EL*KU PO PŘÍPADĚ SEVERNé KMENY S.O.N, LB a -LL- TAK ROZŠLAPEME KOHOKOLIV. AKORÁT SE NA TÉTO DIPLOMACII NEJAK NEMŮŽEME DOHODNOUT. :scratch
:hi

To je takový názor s neutrálnym postojem, i když bych mohl být zaujatý v prospěch Averu :mocking
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
rio něco ti řeknu, ale je to tajné, nikomu to nezraď.
Na 27 sv. je jen jeden kmen na úrovni. Je to PNG. Zbylé kmeny tam jsou jen od toho, aby mělo PNG kde brát vesnice.
Ti co jsou od nás dál mají výhodu, ti na tom světě vydrží o chvilku dýl.
A až vyčistíme dvacetsedmičku, stavíme se i u supportu.
 

DeletedUser

Guest
Jasne,to by neboli Titani,keby neboli husty :D,Antiku zdravím ;).
Podľa mňa je to zatial tak,že kym nie si hore prvych 5-6 kmeňov,nejde o život,nevšimaju si Ťa tak,ide sa stale po kmeňoch ktore su hore,Ty su teoreticky nebezpečny,nemaš tak veľa ciele na zaberanie,predsa len,malí počet hráčov v kmeni,je často veľka vyhoda,hlavne v tych vojenskych štatistikach,plný kmeň,viac slabšich hráčov dole,viac neaktívnych,je to výhoda čo do bojov,samozrejme nevyhoda je pomalší rast,nemaš toľko zbytočnych učtov na zaberanie.

Hlavne tento svet zatial pripomina,akcie v hypermarkete,super zľavy,skoro zadarmo,zaberajte čo chcete :rofl,branenie na bode mrazu,skoro každy kmeň prichadza o desiatky dedin,denne a je to už pravidlom,tak veľke množstva stratenych dedin,sa len tak nevidí,jedina vynimka je skynet,ktorým to fakt ide a =DR=,ktorý povedzme si uprimne,maju super mapu a maličke hranice,podľa mňa niet lepšie položeneho kmeňa a to nevravim preto že som ho založil :D,ale že je to tak ,sú ale menej pri tych hlavnych bojoch,ťažko zhodnotiť zatial ich silu.

Hlavný problem vidim v tom,že kmene,vedenia su vo večšine pripadov rozhadane,poznaju sa,často sa na svete urobia 2-4 strany a je jasne,kto je skym a kto proti,v uzkom meritku,tu bojuje skoro každy z každym,v diplomacii je chaos,jedny zradili tych,druhy nenavidia hentych,hlavnu chybu toho zmetku a prilišneho stracania dedin v každom kmeni,pripisujem,špatnym diplomaciam,kmeňov ktore su hore,ťažko braniť hranice nepriatela,keď ten nepriateľ je skoro všade,neexistuje predna linia,aby sa to zabezpečilo,každy brani to svoje,všade su hrači zranitelny.

Čím ďalej,tym viac budu končiť hráči kmeňov ktore su hore,vo večšine pripadov koli špatnej diplomacii kmeňov,alebo koli špatnym štatistikam,kde prehrávanie,prestane hráčov baviť.

Vydrži skynet,určite pojdu hore PNG ako ich poznam :D,Aver možno zotrva ale nebude baviť prve husle,zatial ale hodnotiť tento svet,je jeden veľky vojensky chaos,kde niet kolektivnej obrany a vypredaj v hypermarkete zvanom DK :p.
 

DeletedUser

Guest
Jossíku,
ne všichni jsou hned tak důvtipní jako ten hráč včera v poště:

xy třeba 20.04.13 22:29
aha..:D máte asi hodně smysl pro humor v tomhle kmeni jak vidím :)


Antí,
ten jossík jen slibuje a o matroš se nepodělí, co?

Ahoj Pajci,
jak je v DK důchodku?
 

DeletedUser

Guest
Jeeee Weinko ahooooj :rose.
DK dochodok je uplne super,zatial ma nik na DK nedostane,aj keby mi ponukal peniaze :D,teraz je mi super,žena počuva niekedy :D,ale mam sa fakt tak dobre,ako už davno nie a celkom často rozmyšlam,prečo som tu travil toľko času,keď real je tak super :p.
[SPOIL]PS : Paradajky ako? Zvykli ste ich sadiť na začiatku roka,potom ste machrovali,že ich mate červene a papkate,keď ja som ešte len na nich pozeral .:D[/SPOIL]
 
Nahoru