• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser

Guest
Čo si pišeme,skopiruj mi tu vety,kde sa chvalim,čo som dokazal ja,že som pisal,že je to moja zasluha,kde nepišem o tyme,ALI a spoločnej praci,skopiruj mi to,nie som si vemodi,čo si tu pišeme,kde by som sam seba ospevoval,pišeš tu niečo,čo nie je pravda,stale som bol kolektivny hrač,stale to tak bude,na DK ako jednotlivec-osobnosť nič nedosiahneš,všetko je kolektivny vykon a suhra viac ľudi.

Jinak, píšeš jak jste byli senzační, tak proč jsi potom odešel/vyhodili tě?

Ďalši z Tvojich klamstiev,nikde do teraz som nepisal,že som senzačny a už vobec nie,aby ma niekedy niekto z kmeňa na hoc ktorom svete vyhodil,ale keď Ti tak chyba aby som sa pochvalil,tak Ti odpoviem,že odkedy som v DR nechal učet kmenu,odvtedy som mal 5 ponuk na učty z kmenov z top 10 na tomto svete,myslim že to nema vyznam ďalej komentovať a pisať si z Tebou o tom,keď sa niekedy vratim na tento svet,o čom vobec neuvažujem,tak to bude kmeň,ktory si vyberiem,kde bude dobra partia a kde to budem hrať pre radosť ,to bola prva veta,kde som sa pochvalil,lebo si to vyžadovala Tvoja otazka :D:p.

Co se toho týče, na 19ke jste byli nejlepší - nemyslím tím ty a DOOM, ale jednotlivci, kteří se dostali do vítězného kmen ALI a zbytek odkopli bez nejakého většího zamyšlení se.
wacko1.gif


Doom nebol najlepši,podľa mňa mal najlepšie fungujucu radu,ale neda sa to srovnavať z hračmi a bojmi,Doom mal najlepšiu mapu zo všetkych 4 kmeňov,každy zo 4 kmeňov vynikal niečim inym,preto je to suhra a viťazstvo kolektivu,titani boli dravy,malo kto by vydržal,napor ,obklučenie,pritom si držať naladu a utoky ešte vyborne opetovať,nadeje bola najutočnejšim kmeňom,nebe bol vyborne strategicky postaveny na mape dvojička z doom,doom bez nebe by nebola ničim.
To,že vyhrali 4 kmene a z každeho kmeňa 20 ľudi,bol predom dohodnuty scenar,tymto sme presvedčili 4 kmene a hračov,že sme jeden kmen,preto fungovali podpory a spoločne utoky na vysokej urovni,menšia psychologia ,tak ako sme sa dohodli na začiatku ALI,tak sme aj slovo dodržali,vyhra a diplom boli na 10 mieste,chceli sme všetko vyhravať a vyhrat,to bola priorita,ziskať si rešpekt a slavu,to sa nam aj podarilo,vyhra bola len čerešnicka.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35035

Guest
Nemyslím, že si to ,,ospevoval,, teď ale všeobecně se tým rád pochlubíš.

Ja plně chápu v čem spočívá tajemství úspěchu, ale ve Vaší alianci byli indivdualisti, nebo hráči co podnikali boje v 2-3 členné skupině...Ale ten svět už je za námi...

Co se toho týče, pro Tebe je stvořen kmen KREW kde hrají na něco s čím by chtěli vyhrát a ty hraješ pro výhru nebo se snad mýlím? :D :sorry

Kmenů v kterých je dobrá partie je spousta, ovšem záleží na tom, jakí kamarádi vyhovují tobě. Zbytečně, všichni řeknou, že jo ten kmen je supr, když v něm nenajdeš hráčů kterému oprávneně můžeš říct přítel/dobrý kamarád.
 

DeletedUser

Guest
Jen malé upřesnění, Rio, koukni, co stojí na tom diplomu - není tam napsáno, že vyhrál jeden kmen, jsou vyjmenovány všechny - ALIANCE, Aliance-Nebe, Aliance-Naděje, Aliance -Doom a Aliance-Titáni.

http://img.pictureup.cz/20042013/f78e569283bf82211d2e24235eb5a64b5ece5061.jpg


Ale to není důležité, každý z vítězů totiž ví, kdo všechno vyhrál. A to je to, oč tu běží...


Nyní máme všichni (nejen účastníci S19) možnost předvést kvality svých společenstev na S27, tak s chutí do toho!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ja plně chápu v čem spočívá tajemství úspěchu, ale ve Vaší alianci byli indivdualisti

Chapeš to v rovine teoretickej,to je ten rozdiel,teoretizovať a pisať o tom vie každy,ale skus to dokazať?
To je ten problem,preniesť to do reality a skutočnosti.
Ja chapem,že je to vekom,maš vek,kde si mysliš že všetko vieš a všetko dokažeš,každy v tomto veku je taky,ale len v teorii,pozri na svety čo sa do teraz hrali,ukaž mi nejaky kmen v top 3,kde to vedu hrači do 20 rokov?Myslim že nie je ani jeden svet,kde by to mohol dokazať niekto tak mlady,mať repškt a viesť silny kmen,hlavne chybaju životne skusenosti,je to škola života,usmernovať ludi,aby Ti neušli,aby ich to bavilo,aby vyhravali,nepoznaš to,keď to spoznaš a pokusiš sa o to,zistiš,že je to ovela ťažšie ako si o tom len pisať a teoretizovať.

Co se toho týče, pro Tebe je stvořen kmen KREW kde hrají na něco s čím by chtěli vyhrát

Nečitaš čo pišu si myslim,ako može kmeň pomyšlať na vyhru,kmeň ktoreho jeden z vodcov napiše o skynet že su lamky,druhy kmen porušia DoN,treti kmen urazia radu,keď som bol ešte v DR spojko sme im odmietli,tento kmen si už pohneval každeho,kym nemaš trumfi v rukach nemožeš machrovať,im došli karty,neverim že zo silnym kmenom uzavru nejaku spolupracu,podľa mňa,oni tu už ako kmen nie su,moj odhad.
Nevraviac o tom,že byť ako kmen hore,to chce dlhodobu zaležitosť,tam sa menia nazvy,ludia,zlučuju,odlučuju,je tam chaos,to je tento svet ešte mlady a v začiatkoch.

hraješ pro výhru nebo se snad mýlím?


Toto je špatne položena otazka.
Hry ako DK sa daju uplne v pohode srovnavať napr z MS v hokeji,kolektivna hra,často zavisi od zohratosti ,super kolektivu a chemie medzi hračmi.
Každy tuži vyhrať,hoc čo robiš,nechceš prehrať,podvedome,stale chceš byť viťaz a porazit toho,kto Ti pride do cesty,aj hokejisti pridu na MS z tym,že by radi vyhrali MS,každy jeden tym,by rad vyhral,nikto sa nechce len zučastniť,ale v každom zapase vyhrat a utočit na medaili.
Keď si silnejšia osobnosť zvlasť plati,že slovo prehra nemaš v slovniku,ja to slovo nemam ani v reale,na čom vobec nie je nič zle,čim si ambicioznejši,tym viac aj v reale dokažeš,je treba na sebe ale makať,takže nie len v DK,všetko čo začnem robiť,či je to praca,hra,alebo šport,samozrejme nenastupujem z tym,že nechcem byt viťaz,to je hluposť.
Ale uplne to najhlavnejšie je to,že mňa zaujima vojenska čast na DK,za ktoru sa snažim vsade a stale zodpovedat,takže keby si sa ma spital niekedy,čo by si bral radšej ,vyhrať 2 svety alebo nevyhrať ich,ale vo vojnach poražať každeho,poviem Ti že vyhra nie je pre mňa podstatna,lebo vyhra,je pre mna ta kde sa naozaj bojuje a za čo zodpovedam a tu plati aj odpoved na S19,keb sme nechali vyhrat sobcov-skynet,nezaslužili si to,vsade sme ich poražali,prečo sme ich mali nechat vyhrať? To nedava zmysel,ale keď si prečinaš par stranok dozadu,nemam ani ten najmenši problem,napisať a pochvalit skynet,keď si to zaslužia a keď im to v boji ide,ako jedinym na tomto svete,nie som ten typ,že chvalim len svoje,chvalim to čo je dobre a komu sa dari,nemam problem zatlieskat aj nepriatelovi,keď ma o tom presvedči,že je dobry,vobec nie.
 

DeletedUser

Guest
PNG zostali ako jediny kmen ALI hrači pokope,to o niečom svedči a nechcel by som byť ich susedom :D,kto poznal titanov z 19,myslim že mi to da za pravdu,ani na chvilku nepochybujem,že do buducnosti PNG bude na tomto svete hrať o viťazstvo,rovnako ako kopec hračov skynet,ktory to hraju roky spolu a poznaju sa,podľa mna buducnosť može mať aj Vzdor,ide o to,ako dlho vydrži Atonius to hrať a vratit sa za diplomata,riešiť spory,byť priatelsky smerom von a vedieť si sadnuť za stol a pokecať,ten dar ma malo ktorí diplomat,už dlho nepoznam na DK,lepšieho diplomata,ktory svoju funkciu robi lepšie ako on,to je obrovska vyhoda tohto kmena,vyjednavať a vyjednať vyhody,ktore druhe kmene nedokažu.
 

DeletedUser34135

Guest
Jé zase mám co připsat :), Pajcline, když už píšeš o VZDORu, tak ten je pomalu ale jistě v rozkladu, jelikož s ním sousedím, bojuji ba dokonce i ofiko válčím, tak o tom trošku vím a můžu s naprostou jistotou říct že s odchodem WarRioRrRa šla kvalita VZDORu u několik stupňů dolů,zůstali tam poslední tahuni jako Kostri, který už má taky občas svoje manýry, Hudy a Bukaj, jsem zvědav upřímně kdy těmhle třem lidem přetečou nervy a seknou s tím a nebo zkusí ještě naposled něco vymyslet což už asi zkoušeli nesčetněkrát.Bohužel s Atoniusem jsem doposud neměl ještě tu čest si popsat, takže nevím jaké jsou jeho diplomatické zkušenosti, ale diplamat má být aktivní, bez těch to tady na DK nejde a to víme všichni :p
 

DeletedUser

Guest
Že Wariora odišiel,to som prehliadol :pardon,Atonius ma polročne dieťa,takže to bude mat ťažke,stihať,ono keby sme pozerali na tie vojenske štatistiky,to by boli v rozklade skoro všetky kmene ktore su hore :D.
Hudy a zabudla si Mateson-King,jeho slovo malo tiež stale svoju vahu,nervy im nepreteču,su zvyknuty na problemy neboj :).
Pekný deň všetkym :yes.
Pozeram ,že WaRrIoRrR je stale vo Vzdor,asi si myslela,že hrač skončil a je tam niekto iny,inak neviem.
Inak to skore z hlavnym kmenom,par dedin naviac 26:15 alebo tak nejak,to urcite kmen nepoloži,to su len take trenice,nie boje,par dedin naviac mate z akademiou ,ale akademia si povedzme je fajn na vylepšenie štatistik,no hlavnemu kmenu a tym naj hračom,to nijako neubliži,že zaberaš slabšich hračov,ani nedestabilizuje :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35035

Guest
VZDOR není celkem dobře poskladaný. JAk jsem se dozvědel, neustále tam měli nejaké roztržky.

Co se svetu 27 týče nejlepší polohu mají Ak-47 proti kterým bojujeme. :scratch
Vynikající polohu má ale stejně =DR=. Nejlepšiu zohranost partie má už asi spomenuté PNG.

Ale musím souhlasit tady z sovička z lesíčka Na to jak jsou malý kmen, dokazují svoje kvality :hi
Myslím, že pokud by se z někým - možná podobným kmenem spojili, bude to velice slušný kmen.
Taky zkádám poklonu :hi Elitním Kudlankám. Taky dokážou dát nepříteli pocítit svoje.

Já osobně mám ale ze všeho nejraději ten náš AVER ;)


Co se týče Skynetu, mají to hezky rozběhnuté pokud se spojí ze SODou - byli by tu asi nesilnější.Kmen kuku už jsem já osobně odepsal, nemyslím si, že by tu ještě nejak pohli světem.
 

DeletedUser29970

Guest
pre pajclina
Co se toho týče, pro Tebe je stvořen kmen KREW kde hrají na něco s čím by chtěli vyhrát

Nečitaš čo pišu si myslim,ako može kmeň pomyšlať na vyhru,kmeň ktoreho jeden z vodcov napiše o skynet že su lamky,druhy kmen porušia DoN,treti kmen urazia radu,keď som bol ešte v DR spojko sme im odmietli,tento kmen si už pohneval každeho,kym nemaš trumfi v rukach nemožeš machrovať,im došli karty,neverim že zo silnym kmenom uzavru nejaku spolupracu,podľa mňa,oni tu už ako kmen nie su,moj odhad.
Nevraviac o tom,že byť ako kmen hore,to chce dlhodobu zaležitosť,tam sa menia nazvy,ludia,zlučuju,odlučuju,je tam chaos,to je tento svet ešte mlady a v začiatkoch.

uz som ti napisal nas kmen si neber do huby uzmi zacinas liezt na nervy!
staraj sa o svoj jaaaj aha ty nemas ziaden lebo ako hrac nie si scopny tak radsej bud tisko a nestaraj sa do nas...

a dalsia vec, kto chcel spojko s =DR=???
ja urcite nie a skynet su pre mna lamy, zaberaju len vlastnych a barbarky, co budu robit ked dojdu barbarky? zlucia sa so sodou a budu zaberat ich, nuz a potom ked vystavaju vsetky vesky im ich vezme niekto iny, napr. PNG.........
skynet su a budu lamky!!!

 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru