• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser17640

Guest
Sakryš já vás všude hledám a vy paříte tady.Hlavně si po sobě ukliďte flašky bando:D,ať jsme pořád za slušňáky
;).

Zdravím tě Pajci.Rajčata mám mrňavá ještě.Byla jsem lenoch,tak semínka zahálela..Ale mají se k světu,tak to ty taky doženeš:)

Jinak S27 je hezký ..Klídeček,pohodička,srandičky..Našli jsme si prima spoluhráče.Naší krevní skupinu.Tak si asi dokážeš představit co se u nás děje:)
 

DeletedUser

Guest
Ahojky,teda mohla si aspoň spomenuť že Vam troška chybam :cry,Vy ale nie,mate sa fajn a vymenili ste ma :D.
Antiku ja už z foliovnika papkam,cibulku,špenat,šalat,redkvičky o tyždeň,vonku už zasadili polovicu zahradky,no ide to,dievčata makaju :D.
 

DeletedUser17640

Guest
Ježiš ty rychle odpovídáš Pajci:)
Já sem píšu hrozně nerada..Mám potíže s tímhle fórem.A protože jsem PC analfabet,tak je asi nevyřeším:-(Z firefoxu mi to nejde vůbec a IE si dělá co chce..

Budeš muset začít hrát S27.Nazuj si kecky a pojď na to;)

To víš,že často vzpomínáme na staré časy..I na tebe:yesZrovna nedávno jsme našim ukazovali diplom jaký dostanou až to zase vyhrajeme.:))))

Foliovník nemám..Nevejde se mi na balkón:)))Tak budou jen ta rajčátka.:)
 

DeletedUser

Guest
Jééé vynutil som si odpoveď,že na mňa myslíte :rofl.
Dik aj za to,že si sem tam spomeniete,na kopec veci je ťažko zabudnuť,tiež na Vas občas myslim ;).
Teda,vy ste už rovnaky ako ja,19 ešte len začala a ja som už pisal,že naša ALI to vyhraje :rofl,pozor je to chytľave,potom sa nebudete vedieť zmestiť do kože,keď zas budete veľmi dobry :pardon.
Ja už Antiku čim ďalej ide život,tym menej si akosi viem predstaviť navrat,okrem priatelov na pokec,mi momentalne tato hra nič nevraví,asi potrebujem čas :mocking:king.
 

DeletedUser17640

Guest
Musel bys to hrát na pohodu Pajci..A ne na vítězství:)
Ale to ty bys neuměl..Já vím:))

Tak já zase mažu..Prý mám jít zabírat vesnice a ne vykecávat na fóru:)))

Vyfoť nám svou úrodu,ať máme inspiraci:)
 

DeletedUser

Guest
Trafila si klinec po hlavičke :D.
Ale vieš že sa hoc kedy pristihnem,že si DK dam v praci na lištu,ako keď som bojoval a stale to kotroloval?
Sice len forum,ale ten DK pacient je asi vo mne stale :rofl.
Keď pridem domov,pošlem synatora,nech to odfoti ,choď už choď,nie že ja budem potom zly,že nezaberaš :D.
 

DeletedUser29970

Guest
hele pepitko, už chápu tvou taktiku, rozhádat lidi a machrovat, víš co? táhni zpátky na S7, tam jste dobrý, fajn, jste tam sami, už nikoho nebavilo tam s váma bejt :shout no a o tom baštění barbarek....no pomlčel bych že ano, tam žerete jen barbarky a pořád to ne ane ukončit :mocking

mna nezaujima tvoj nazor neber si ma do ust a hraj sa a mna nechaj na pokoji, nemam zaujem s tebou komunikovat tak ta poprosim neries mna ani order a hraj sa tu....
 

DeletedUser35035

Guest
Lidi vy jste si tady snad udělali fórum vítězů S19 + pepitko co má názor jak pajclin na S19 global fóre kedysi :D :shout

Do toho jeden, co prohrál na 19ke a hotovo :)
Mimochodom, my rajčátka ještě jen sadili (planty) :)


Co se toho týče, PNG nikomu nevybije oči když se někdo podívá na žebříček ale zatím táhnete hezky - myslím, že tento svět vyhraje kmen z S19 ale nemyslím, že to bude PNG :p :D

Alespoň doufám a nepřeju Vám to ;)

já si klikám za AVER teď už trošku silnejší jak na 19ke, trošku sme i omladili kolektiv.
Něco jako Slováci v hokeji (kteří to už 3 krát v radě Čechům natřeli :p) Mladučký tým, tahaný pár silními harcovníky :)


PNGáčka a koho tam vy tak drtíte? SODOvkáren? :):mocking
 

DeletedUser

Guest
Rio,vo všetkom plati,keď maš vysledky,možeš machrovať,je to podobne ako v reale,keď si hore,možeš si dovoliť viac a machrovať koľko chceš :p.
Na to ale aby si machroval na DK,musiš mať spojencov,ktory sa za Teba postavia,ktorym si vzorom,kmenu ktoremu odovzdavaš svoje vysledky a uspechy,stale som tvrdil,vyhravajme vojny,tym sa dostavy rešpekt nepriatela,hračov v kmeni,stupne hračom sebavedomie a chuť vyhravať,z tychto veci dokopy sa tvorý víťazny kolektiv.

Takže,na tomto svete mi ukaž kmen,ktory ma dobrych spojencov,dobru diplomaciu,vyhrate vojny za sebou,teda pohodu v kmeni,ako to bolo u nas na 19,myslim že na tomto svete takyto kmeň neexistuje,porovnavať uplne nemožne a to najhlavnejšie,ukaž mi Alianciu 4 kmenov,ktory to spolu tiahli 2 roky,z vynimkou vymeny 1 kmena,nepozabijali sa,4 kmene fungovali ako celok,radni 4 kmenov,v tak dlhej časovej osi udržať na uzde,ako sme to urobili my,je skoro nemožne a neverim,že tak skoro,taku ALI niekto urobi,aby tak fungovala,ponorka plati totižto všade,každy si začne liezť na nervy,všade začnu hadky,ale 320 ľudi a 16 inak zmyšlajucich radnich udržať spolu a ešte k tomu vyhravať vojny a vyhrať svet,je podľa mňa neskutočna frajerina :p.

Inak zaujimave porovnanie ja a pepitko :rofl,myslim že on je ten krajši a DK ostrieľanejši,ja som len take piate koleso u vozu :p.
 

DeletedUser35035

Guest
Pajcline psal jsem Ti to už dávněji, a ne jen Tobě, že já nehraju pro výhru. Je mi úplně jedno jestli dostanu diplom - který stejně jen založím; a pár PB - které jsou jen zlomkem toho co do toho vrazím.


Co se týče toho jak se furt chlubíš, už mně to nebaví. Já Ti nikdy tleskat za tvoje příhody a machrovinky nebudu. :pardon
Co se toho týče, na 19ke jste byli nejlepší - nemyslím tím ty a DOOM, ale jednotlivci, kteří se dostali do vítězného kmen ALI a zbytek odkopli bez nejakého většího zamyšlení se. :wacko

U nás v kmenu možná není tolik zkušených hráčů jednotlivců, ale jsme supr parta jako celek, není mezi námi někoho kdo by se s někým nemusel - prostě jedna velká rodina, a i když se nám nedaří držíme pohomadě...

Dále bych řekl, že i když jste jako ALI byly dobře fungující zdaleka jste není nejlepší. Viděl/Potkal jsi někdy kmen UwH?
To je mašinerie - tímto skladám klobouk před týmto kmenem. :hi


Jinak, píšeš jak jste byli senzační, tak proč jsi potom odešel/vyhodili tě?
 
Nahoru