• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser38879

Guest
jak pokračuje válka Aver vs DOOM ? Aver asi bude brzo 2 a DOOM brzo skončí
 

DeletedUser34217

Guest
jak pokračuje válka Aver vs DOOM ? Aver asi bude brzo 2 a DOOM brzo skončí

No já nechci nic říkat ,asi 7 dní bráním na zástupu proti útokům aver ,ale to je něco neskutečného.
Nechápu jak někdo ,takový může hrát Dk ,nejsou schopni sebrat pořádně vesnici ,nebo vesnice ,které brání pár vojáčků.
Nevím kam tahle hra spěje ,ale hráči už neumí pořádně poslat ani útoky.
Když jsem pořádně začínal hrát na světě 9 posílali se útoky šlechta a hned za to lepila obrana ,to byla hra ,tohle co se z toho stalo je děs.
Aver pošle špehy já uhnu s obranou a už maže šlechta .(do obrany-:)).)
Jo jedno umí ,když ráno vstanu v 5 hodin ,tak maže šlechty na dopad po 8 hodině ,ale zas do obrany no hrůza ,moje 6 letá holka ,by to zvládla lépe ,nerozumím ,jak se hráči mohou dostat tak daleko.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser20909

Guest
myslím, že tady ten člověk, Salamoun, zřejmě umí jenom kecat, ale jak jde na něj útok, tak je to hned, prosím neútoč na mě, to se vždycky můžu smíchy potrhat :D
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
[SPOIL]
No já nechci nic říkat ,asi 7 dní bráním na zástupu proti útokům aver ,ale to je něco neskutečného.
Nechápu jak někdo ,takový může hrát Dk ,nejsou schopni sebrat pořádně vesnici ,nebo vesnice ,které brání pár vojáčků.
Nevím kam tahle hra spěje ,ale hráči už neumí pořádně poslat ani útoky.
Když jsem pořádně začínal hrát na světě 9 posílali se útoky šlechta a hned za to lepila obrana ,to byla hra ,tohle co se z toho stalo je děs.
Aver pošle špehy já uhnu s obranou a už maže šlechta .(do obrany-:)).)
Jo jedno umí ,když ráno vstanu v 5 hodin ,tak maže šlechty na dopad po 8 hodině ,ale zas do obrany no hrůza ,moje 6 letá holka ,by to zvládla lépe ,nerozumím ,jak se hráči mohou dostat tak daleko.
[/SPOIL]
Jenomže rychlíku, ty jsi trochu jiný level :) Pořád vzpomínám na 19 sv., na dobu kdy jsme tam stáli proti sobě a tys byl na zástupu ve vesnicích mého souseda. Bylo docela jedno jak těsně jsem narval šlechtu za útoky, pokaždé mi svítily 4 červený oznamka :)
 

DeletedUser36661

Guest
[SPOIL]
No já nechci nic říkat ,asi 7 dní bráním na zástupu proti útokům aver ,ale to je něco neskutečného.
Nechápu jak někdo ,takový může hrát Dk ,nejsou schopni sebrat pořádně vesnici ,nebo vesnice ,které brání pár vojáčků.
Nevím kam tahle hra spěje ,ale hráči už neumí pořádně poslat ani útoky.
Když jsem pořádně začínal hrát na světě 9 posílali se útoky šlechta a hned za to lepila obrana ,to byla hra ,tohle co se z toho stalo je děs.
Aver pošle špehy já uhnu s obranou a už maže šlechta .(do obrany-:)).)
Jo jedno umí ,když ráno vstanu v 5 hodin ,tak maže šlechty na dopad po 8 hodině ,ale zas do obrany no hrůza ,moje 6 letá holka ,by to zvládla lépe ,nerozumím ,jak se hráči mohou dostat tak daleko.
[/SPOIL]

Já zase bránil hráče z averu před útoky doomu+png a musím říct,že někdo neumí poslat vlak v 1 vteřině(rozdíl mezi 1. a 4. šlechtou bylo dokonce 10 vteřin),další ho posílá s doprovodem 500 kopijníků,vesnice které jsem neubránil byly bez obrany a hned jsem je přebral zpátky.
 

DeletedUser37826

Guest
Tady se to začíná hezky hecovat :rofl

Mimochodem Arvis máš dobrý ten popisek pod příspěvky (dost jsem se u toho pobavil) :D tos někde zkopčila a nebo sama vymyslela?
 
Nahoru