• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser27655

Guest
DOOM jako celek možná ne, ale jednotlivý vaši hráči ano...
a mírni své vyjadřování... Já vím, blbě se to zkousává, když vám lamy jako my ničí vaše hráče a zabírají vesnice kdy se nám zlíbí
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37826

Guest
Já teda nevím jak vy ostatní,ale určitě bych chtěl znát odpoveď na otázku,zda byla slepice nebo vejce...ono možná by mi to pomohlo změnit pohled na svět...je to pomalu mé celoživotní dilema:scratch
 

DeletedUser38965

Guest
Zase se tu škádlíte? :D že vás to baví, někdo tu sotva něco napíše tak druhý si to bere hned osobně :D

ach jo

Prudiči na Saxouškovy výroky si budeme muset zvyknout, prostě od nich neupustí :D

Saxi... no comment viď že jo :D

a Jossi tebe si dovolím malinko poupravit :)

srovnáváš kdo vzal kolik vesnic KRWI, ale bereš si defacto "jen to co ti chutná", už zapomínáš nebo spíš ignoruješ, že ALI měla více nepřátel než jen KREW, mezi které patřili SKYNET, VZDOR, Kuku a tuším že to sahalo do dob ještě Akáček ale teď si nejsem jistý.Nebudu počítat nebo hledat statistiky, kmenové války hovoří za vše a podstatná část statistik kmenových válek vychází světe div se právě z dob ALI.

To byl i jeden z důvodů proč se Ali rozpadla...

Pokud já vím a snad jako bývalý kmen ALI si troufám říct že vím :), tak ali se nerozpadla kvůli PNG, když jsem řešil co dál protože se SKUNK rozpadal měli jsme danou možnost PNG oslovit s nabídkou diplomatického ukončení světa a když odmítnete tak bojovat (někde ve zprávách jsem měl i souhlas DOOMu že s tímhle postupem souhlasí).Zpět k... rozpadla se kvůli hádkám a osobním antipatiím v radách kmenů (ano většinu tvořila Aver x DOOM) a jak napsal tuším Hugo situace s Weinem byla poslední kapkou. (To odešel DOOM z ALI) a dovolím si ještě napsat že pak jsem to byl já osobně (SovičkaZLesíčka / pro nezasvěcené :p) kdo navrhnul definitivní rozpuštění ALI.

Nás tady ani zmiňovat nebudu protože vím jaký máš JOSSi názor na LB (popsali jsme si viď :D)

Krucinál jsem se zase ale rozepsal kdo by to chtěl číst žejo :D tak to ignorujte :D :D

How! :D
 

DeletedUser27655

Guest
Já teda nevím jak vy ostatní,ale určitě bych chtěl znát odpoveď na otázku,zda byla slepice nebo vejce...ono možná by mi to pomohlo změnit pohled na svět...je to pomalu mé celoživotní dilema:scratch

zkus se poptat ve Vatikánu, třeba znají odpověď...
Když tam neuspěješ, tak můžeš založit výzkum, EU by ti na to určitě dala štědré dotace :)
 

DeletedUser31287

Guest
A co jsem zase napsal špatně???? Vaše zaujatost vůči mé osobě je do očí bijící...
 

DeletedUser34217

Guest
[SPOIL][/SPOIL]

Je to přesně tak... Dokud válčil DOOM s KREW, tak KREW mělo navrch, když jste se do toho zapojili vy, tak se misky vah převážili na druhou tranu, toho vužil DOOM a prsí se všude jak porazil KREW :)
DOOM ze začátku sázel na "alianci", když ještě jste nebyli, to je pravda, ale stalo se to, co mnoho lidí předvídalo a mapa je taková jaká je. Teda pro náš kmen se takřka nic nezměnilo, nepřátele máme furt stejné:yeah:dance

co se týče osočování, kdo rozbil padlou alianci, tak i ani jeden kmen nemá tomu druhému dle mého názoru co vyčítat. Osočování probíhalo dlouhou dobu před rozpadem z obou stran. Nemá smysl řešit jestli bylo dřív vejce nebo slepice, oba kmeny mají možnost si to vyříkat v boji, o tom přece tato hra je

No také by mě celkem zajímalo ,kde se DOOM prsí ,že prazila KREW ,a rád bych viděl od tebe nějaký důkaz ,jinak to jsou zase jen plky nějakého tlučhuby.

DOOM má starosti převážně se sebou ,jelikož chyby která se udělala na začátku ,se odbourává hodně těžko a ,když to vezmu sám u sebe už na to není tolik času ,jako dříve.

Ale rád bych třeba vyděl jáká práce je vidět za tebou ,nebo za vašim kmenem??

Každý má plnou hubu keců ,ale skutek nic.
Chytré řeči bez práce svede každý.

Ale jinak co jsme kmen ,jako každý jiný ,hrajeme si to pro zábavu ,pevné jádro se jednou za půl roku sejde dáme si pivečko ,pečené kolínko ,nějakého panáčka a jedeme dál.

Ano přicházíme o vesnice ,ale většinou změnou diplomacie ,že se hráči najednou ocitnou v červené a nejsou na to připraveni.

Já si hraji v klidu ,byl jsem několikrát cílem hu a o moc vesnic jsem nepřišel a pár vesnic nepřítel jsem si vzal .
A o tom to snad je -:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Rychliku,Ty mi chybaš z Darinkou,ako malokto.
Je ťažke najsť hráčov,podobneho typu,bez chyb v obrane,aj v utoku,už taky fakt vymreli,no aspoň možme spomínať :shout;).
 

DeletedUser20909

Guest
momentálně do nevyspane chodící mrtvoly zahrabane až po uši v knihách a lejstrech z přednášek :D
 
Nahoru