• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser20909

Guest
obávám se, že jenom úspěšným složením zkoušek, myslím, že tady žádný loobanec od prince nepomože :angry ještě že je zkoušove jen 6 týdnů to bych už asi ... :wall
 

DeletedUser37826

Guest
tak to ti řeknu tůdle ... :D sám mám co dělat,ale radši bych to zkouškové měl déle,ptže nějak ubylo sil a chuť učit se...a to už mi toho moc nechybí...:scratch:shout
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mohl by mi někdo odpovědět proč byl cvrček propuštěn z Averu? :D Statistika nuda je!!! PNG jasně dokazuje kdo je pánem tohoto světa a z celého srdce jim gratuluji :great k přestěhování dalšího hráče na pamětní desku a samozřejmě :hi.
 

DeletedUser

Guest
Teda,neviem či som do mapy,začlenil všetkych doležitych protivnikov,aj to sa tu už hladaju ťažko ,ale keď su tam všetci,no je to viac ako jednoznačna mapa a tam fakt ten boj može byť len jednostranny,lebo druha strana je tam uplne bez šance.

Stary Krew,za čias 2-3 miesta a 40 členov,mlatil všetko naokolo,čo som pozeral štatistiky,šli v boji cez všetko,rozpadli sa podľa toho čo viem,lebo urobili zopar podrazov,ich vedenie nevedelo na ktoru stranu sa pridať,znepriatelili si všetkych naokolo,myslim,čo som pozeral štatistiky,kym boli silny,nikto si ich nepodaval,je tomu tak až teraz,keď je tam 13 hráčov,keď tvoria malu časť mapy.



http://cz.twstats.com/cs27/index.ph...&zoom=150&centrex=500&centrey=500&fill=000000

Jedina važnejšia hrozba z pohľadu PNG,je tam Aver,75% kmena ma Aver uplne inde 25% Aver je pri PNG,samozrejme bez šance,PNG ma cely kraj,zadok si chraniť nemusia,,všetci pokope,podporami aver to ma ďaleko,je to boj David a Goliaš,bez šance,to by tam mohli byť aj všetci super bojovnici,počet dedin,mapa nepusti.
Skunk Ty už nestoja ani za reč,krew to iste,obrovska presila PNG,teda neviem či je tam ešte nejaky nepriatelsky kmen,ale tam PNG nema z kym bojovať,ani im nema kto konkurovat,naviac,bodove jediny silnejši kmen Aver,ten sa dost venuje Doom,je to tak jednostranne,že podla mna svet je už davno rozhodnuty ,chyba konkurencia.
[SPOIL]To nepopieram kvality PNG,len konštatujem,čo vidim na mape :hi,ked som ale zabudol a je tam ešte nejaky nepriatel,možte ma doplnit,mozno je tam niečo čo nevidim ,predsa len už tu nehrajem:).[/SPOIL]
 

DeletedUser35933

Guest
Mohl by mi někdo odpovědět proč byl cvrček propuštěn z Averu? :D Statistika nuda je!!! PNG jasně dokazuje kdo je pánem tohoto světa a z celého srdce jim gratuluji :great k přestěhování dalšího hráče na pamětní desku a samozřejmě :hi.

Tady je tolik záště a nenávisti jako při udělování Oskara.
Někdo se kvůli tomu pomalu i registruje :)



 

DeletedUser

Guest
Tady nejde o nenávist. Vy jste mi úplně ukradení. Byl to je holý dotaz. Mimochodem bývalý skunk, už splnil své poslání, tak proč se jich nezbavit. Jo holt děti jsou děti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27655

Guest
[SPOIL]
No také by mě celkem zajímalo ,kde se DOOM prsí ,že prazila KREW ,a rád bych viděl od tebe nějaký důkaz ,jinak to jsou zase jen plky nějakého tlučhuby.

DOOM má starosti převážně se sebou ,jelikož chyby která se udělala na začátku ,se odbourává hodně těžko a ,když to vezmu sám u sebe už na to není tolik času ,jako dříve.

Ale rád bych třeba vyděl jáká práce je vidět za tebou ,nebo za vašim kmenem??

Každý má plnou hubu keců ,ale skutek nic.
Chytré řeči bez práce svede každý.

Ale jinak co jsme kmen ,jako každý jiný ,hrajeme si to pro zábavu ,pevné jádro se jednou za půl roku sejde dáme si pivečko ,pečené kolínko ,nějakého panáčka a jedeme dál.

Ano přicházíme o vesnice ,ale většinou změnou diplomacie ,že se hráči najednou ocitnou v červené a nejsou na to připraveni.

Já si hraji v klidu ,byl jsem několikrát cílem hu a o moc vesnic jsem nepřišel a pár vesnic nepřítel jsem si vzal .
A o tom to snad je -:)
[/SPOIL]
co je vidět za mnou nebo naším kmenem? takřka nic, my jen zabíráme barbarky, nedej bože, aby tam byla nějaká zbylá armáda... Což ale je krásně vidět z průběžných výsledků války kterou jste nám vyhlásili:pardon

Když ti chodí zprávy typu" Teď dostal KREW na zadek a až ho dobereme, tak jste na řad vy, jediná vaše šance na přežití je, že se přidáte k nám" a ještě k tomu od hráčů, kteří mají více bodů za zabrané barbarky, či vlastní hráče než ofrank, tak ti nezbyde nic jiného, než se zasmát a smazat to :), takže sorry, ale důkaz nemám, nicméně, až mi zas bude někdo psát, tak ti to milerád pošlu...

P.S. možná to bude znít blbě, ale náš kmen tu není od toho aby si něco dokazoval. My tu jme abychom se bavili hrou. Když od někoho dostanem na zadek, tak jenom a pouze ze dvou možných důvodů:
1) někde jsme udělali chybu
2) nepřítel byl lepší
Nic horšího se tát nemůže, navíc jsme na kraji mapy, takže se někam daleko stěhovat nebudem:cool
až na vyjímky se nerozčilujem na foru kvůli nějaké hlouposti
takže dle mého názoru jsme toho na tomto světě dokázali dost:king
Jediné, co jsme nedokázali je to, že jsme neudrželi žádnou ženskou u nás v kmenu:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37826

Guest
Nojo,já si myslím,že to bude spíš tím,že seš prostě prudič...:D Ženské jsou na to obvzlášť háklivé
 
Nahoru