• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser28334

Guest
[SPOIL]
Je to pravidlo 80% aktivních vesnic pro jeden kmen.
[/SPOIL]
Děkujeme za informaci. Bylo by asi dobré ji dát i do vlákna Nastavení světa protože to je dost důležitá informace.

A proč není info o spuštění světa na přihlašovací stránce DK.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35035

Guest
Poprosil bych ještě nejakého Cheathuntera alebo Moderátora o spřesnení.

V Informacích o světe se píše, že svět bude zahájen 17.7.2012.
Bude v tento dátum zahájen svět alebo predregistrace, kde se budeme s kamarádama zase moct pŕedregistrovat aby sme byli blíž u sebe?

Děkuji za odpověď :)
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajajaj

Na posledním SK serveru je to 75% ps.:navíc ;o) tam v podmínce pro vítězství je udržení těch 75% "aktivních" vesek (podržte se,...slovy:) NULA DNÍ. :wall
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Jak se máte? :D

Kdo mne chce do kmene na první měsíc? Pak už nebudu mít čas aktivně hraji na 22 :D (Opravdu tam hraji) :)

PS: Vadí mi jen luky a počet ldií v kmeni :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35035

Guest
zelí myslím že časově omezeného hráče nikdo nechce..
 

DeletedUser30368

Guest
Na rozhýbaní fóra, vytvoření fóra, do měsíce se mohou udělat nějaké boj. skupiny a stanovit kvalitní vedení. To vše umím udělat. později budu jen na spam a braní zástupů, prootže u těch nebudu celý rok, ale jen např. týden atd. :)
 

DeletedUser30898

Guest
Hej zeli :DDD já bych měl zájem ale ještě přemýšlím jestli udělám kmen nebo ne :DDD ale jestli mužem být aspon usebe ?? :DDD
 
Nahoru