• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser30368

Guest
Nová možnost (Je tu někde napsáno, co hned sem dám odkaz) Vydrž chvilku a zatím napiš nějaký krásný příspěvek ať nedělám double post :D)

http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=20133 zde to najdeš ;)

Mohu nějakého moderátora poprosit o spojení.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30898

Guest
zeli to snad ne :DDD chci mír společenej kmen název bysme vymysleli pomáhal bys a pak až přijde ten měsí tak mužeš jít :DDD je to na tobě :king Like a Boss
 

DeletedUser30368

Guest
To by mne mohlo bavit, ale počkám než začně svět a vyberu si toho, co mi nabídne nejvíce :D Odměny beru v PB, Kč, Eurech, Librách a Dollarech :D
 

DeletedUser30898

Guest
you dont say ty chceš prachy jo :DDD seš dobrej :DD:cool si mkě dostal
 

DeletedUser30368

Guest
Nehci to byl pokus o vtip :) Můžeš nabídnou třeba pár dívek v kmeni, nebo najít moje přátele z DK do kmene. Je mnoho možností :).
 

DeletedUser30898

Guest
dívky do kmene to je těžký :DD seš forever alone jo :DD rači bych to nechal náhodě :DDD jako jestli budu mít čas takk ti vezmu zástup jestli budeš aspon trošku komunikovat :DDD a zkus něco co se dá udělat ne pořád ženský :DDDD a jestli chceš aa znáš lotosový kvítek tak tu pozvu jestli bude chtít :DDD
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Lotůska samozřejěm znám a znám zde mnoho dalších dívek, co hrají DK... např. meduzk, Majka.Kor, Pavlisek, Fredi, josanide, Čierný Drak, Miko (Hrála), Strify, Štěnice, Ladydragon a další :)
 

DeletedUser30898

Guest
tAK to si mě dostal :DDD tak jo zkusím to n ěják sehnat ale musíš přijmout :DDD tu registraci :DDD a jsou aspon hezký :DDD
 
Nahoru