• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser37060

Guest
- přesně..
- navíc možnost zrušení slevy je zásah do již rozehraných světů a daných podmínek..
Prepáč, ale kde si našla že to porušuje podmienky? :sorry ja to neviem nikde nájsť.
A zásahom do pravidiel sa to považovať nedá, pretože tam , kde už sleva je nastavná, tak zostane.
 

DeletedUser

Guest
- promiň, ale nic z toho co se mi snažíš podsunout jsem nenapsala..

- je to zásah do daných podmínek a světů, protože hráči pochopitelně se slevou počítali (info o ní bylo tady a pokud se nepletu i v nápovědě..), od možnosti slevy v blízké budoucnosti odvíjeli svoje strategie ohledně tempa rozebírání neaktivních, náborů, tvoření akademií .. a bůhví čeho ještě..

- ale v něčem má pavouk pravdu.. mě opravdu popouzí i to, že to co si hráči DK vybojovali, většinou zvolili v anketě, pak v dalších na jednotlivých světech.. s klidem a nezájmem k nim zruší ta zdejší parta škrtem pera.. a pak se běží schovat Innu pod sukně oháněje se trhem a ne hratelností a přáním zákazníků..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Další názor zkušené hráčky, která ví o čem DK jsou.
Děkuji, bleskosvodko.

p.s.
Andýsek evidentně neví, za kterou stranu kopat. Já myslela, že je hráč ;)
 

DeletedUser37060

Guest
Andysek evidentne kope za svoju stranu. Ak tomu nevieš porozumieť, je mi ťa naozaj ľúto.
Mala by si otvoriť oči aby si videla, že nie všetko je podľa tvojej vôle a nie všetko sa ti bude páčiť..

+ keď si tak chytrá, radšej sa ukáž kde si našla odpoveď na moju otázku. Či naozaj som hľadal špatne.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]- jestli myslíš mojí odpověď na Tvojí otázku. tak ta tam samozřejmě není.. protože jserm nenapsala, co se v otázce snažíš tvrdit.. a na co mám podle Tebe odpovědět..[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Andýsku přestaň hulit tu trávu a přečti si co ti odpověděla bleskosvodka. Už dávno tu bylo napsáno, že v předešlých 15 světech byla sleva uplatněna na základě počtu hráčů. Hráči tedy oprávněně očekávali, že tato sleva bude použita i na jejich světě. Ostatně to potvrdil suport i v ticketech, které mu byly s žádostí o slevu zaslány ještě v měsících listopad a prosinec 2013.


Jestliže DK tým odmítne zrušit své rozhodnutí o slevě mincí, bude to v každém případě zásah do podmínek rozehraného světa, neboť hráči kteří hrají 27 svět sice mohli po celou dobu existence světa sledovat jak ostatní světy hlasovaly o slevě mincí, ale nakonec nebudou mít stejné podmínky jako dostali hráči těchto světů:

http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?20568-Zavírání-světů-pro-nově-registrované-a-sleva-mincí


prosím všimněte si, že poslední příspěvek byl vložen 31.12.2013 Kozmiczem,
"Anketou na Světě 22 jste rozhodli, že si přejete slevu zlatých mincí na 1/5 původní ceny. Sleva byla nastavena!"
Tedy v době,, kdy už měl support 2 naše žádosti o snížení ceny mincí na sv. 27
 
Naposledy upraveno:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
- navíc možnost zrušení slevy je zásah do již rozehraných světů a daných podmínek..


To je úplně stejný argument, který zazněl i proti slevě mincí.

Již jsem tu psal, že sám za sebe, jakožto hráč chápu jak argumenty pro tak argumenty proti slevě,nicméně (což už tu bylo taktéž řečeno) Kozmicz přislíbil že se danou věcí bude zabývat a prokonzultuje vše s vedením v INNO, mějte proto prosím trochu trpělivosti, nechte mu prostor k jednání a posečkejte s reakcemi až zveřejní své rozhodnutí.
 

DeletedUser

Guest
- ano, a proto byla pro slevu mincí, na základě žádostí hráčů, provedena celoplošná-mezisvětová anketa a většina hráčů se vyjářila pro. A stejně tak se pro každou slevu dělá anketa, kde mají hráči tuto možnost odmítnout..

Od té doby byla tato možnost pro všechny světy a hráči s ní počítali.. a dělali na jejím základě nejrůznější rozhodnutí.. od "nepřítele rozebrat nebo příjmout, po rušení/uzavírání spojenectví až po "těch půl roku už hrát vydržím".. a to je teď škrtem pera v čudu.. a rozehrané světy se často neúměrně prodlouží.. protože Vy jste se tak rozhodli.. a nenechali jste to na hráčích, kteří na daných světech hrají..

- odpověď záleží na otázce - a pokud je formulována "který by byl pro český trh ten nejideálnější" - a ne hratelnost(což byl důvod k slevování mincí, hráči vydobytý), přání hráčů - jaká asi bude odpověď..??

- posečkat se reakcemi?? To píšeš ty, který jsi tady tvrdil, že jste tu změnu provedli na základě nereakcí hráčů? (jen pořád nevím kde..)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Proč předjímáš odpověď?

Myslím že Kozmicz už ukázal v několika věcech že je ochoten udělat nějaký kompromis (samozřejmě ne vždy je možné vyhovět ve všem) ale mohl rovnou napsat že o tom rozhodl a nehodlá v tomhle směru dál polemizovat.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Andysek evidentne kope za svoju stranu. Ak tomu nevieš porozumieť, je mi ťa naozaj ľúto.
Mala by si otvoriť oči aby si videla, že nie všetko je podľa tvojej vôle a nie všetko sa ti bude páčiť..

+ keď si tak chytrá, radšej sa ukáž kde si našla odpoveď na moju otázku. Či naozaj som hľadal špatne.
[/SPOIL]

Andýsku,
prosím buď tak ohleduplný a ukázněný, nespamuj tu za každou cenu příspěvky hráčů (to už není šťouralství, ale vyložené umělé vyvolávání konfliktů). Moderátorům se omlouvám, za to, že jim tímto lezu do zelí.

Neupírám Ti v žádném případě právo na názor, nejsem zastánce totalitních diktatur ani zemí, kde zítra již znamená včera. Jen prosím, při tom svém kopání za andýska, pozor na fauly.

Situace s plošným zrušením možnosti slevy mincí se evidentně nedotkla jen S27, ozývají se oprávněně i hráči "stojící" mimo tento svět. Na rozhodnutí administrátora, který má přehodnocení situace plně ve své kompetenci, tu čeká spousta lidí. Vidíš sám, že i administrátor si vzal čas na rozmyšlenou a nesmetl naše protesty hned ze stolu.

Můžemu tu přeci všichni vyčkávat i kultivovaně, ne?
 
Nahoru