• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Nechci přilévat oleje do ohně. Ale ty argumenty jsou prostě jen účelové a vyvrací se. Na jedné straně se dovoláváte něčeho, co se zavedlo globálně a v danou chvíli to bylo také zásahem do strategie rozjetých světů, a na druhé straně chcete nějaké extra výjimky pro jeden svět.

Nejde o změnu něčeho, co tu bylo zvykem. Nebylo to tu zvykem, jen to hráči našli na jiných jazykových verzích, tak se to na české DK poměrně nedávno implementovalo - přesně 16. října 2012, tedy téměř 5 let po tom, co se Divoké kmeny hrály. A zavedlo se to globálně, bez výjimky. Takže stejně globálně, se to po zhruba ročních zkušenostech i vyhodnocuje.
 
Naposledy upraveno:

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Jistě, ale i když se to zavedlo jak píšeš před 2 lety, přesto se sleva mincí dotkla 15 světů.
Copak vy nečtete naše argumenty??? Nevidíte že po půldruhém roce fungování světa má svět 70% hráčů s 1 vesnicí a že se tato situace poslední 3 měsíce nezlepšila ale zhoršila ?
A jaké jsou argumenty DK týmu?
1. Na 22 světě slevu nechtěli.
Ale jak to, že tedy mají cenu mince na 1/5?
2. Admin to má těžké.
Ale vždyť sám prohlásil že je to na něm.
Hráči co hrají 27 svět to mají těžké. Mají mince za plnou pálku ale když zaberou vlajkaře vyroste jim znovu.
Mimochodem, ta výzva na novém světě aby si hráči šli sbírat vlajky na konkrétní svět - 27, ta vzešla od vás. Můžem diskutovat o tom, jestli to byla schválnost nebo ne. Rozhodně se vám ale tato "náhoda" teď vrátila Myslím že tehdy jsme se tady hodně bránili i tresty se tu rozdávaly. Měli jsme pravdu.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Administrátor má samozřejmě právo vyslechnout obě strany, na S27 jsem ale ještě nezaregistrovala nikoho, kdo by proti slevě mincí byl.
Nebo mi nějaká anketa na toto téma na S27 unikla?

Biblosi,
když někdo argumentuje, tak snad tím nějaký účel sleduje ne?
Hráči S27 poukazují na stovky hráčů, kteří svým sbíráním praporků, dělají z S27 neskutečně pomalejší a nudnější svět. "Radost" tam opravdu hrát...
 

DeletedUser

Guest
Nevím jak se tu dává citace, takže: Pokud to bereš takto, tak doslova:

Biblos napsal ... a na druhé straně chcete nějaké extra výjimky pro jeden svět.

*Pakkliže náš svět byl extra oproti jiným uveden, jako zdroj vlajek, tedy jako jediný extra "poškozen" Nebo přinejmenším jako jediný "pozměněn" Přirozeným vývojem "mortality" Hráčů, pak ano - Pak chceme i extra výjimku pro jeden svět, protože jsme také "extra výjimečně" Ovlivněni* ...

(Nebo je ta myšlenka příliš složitá?)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
Nedá mi, abych se do toho nevložil. Neznám S27, budu mluvit ze své zkušenosti...
Úprava slevy mincí je dobrá věc, pro světy které jsou v určitém stadiu.
Tedy ve stadiu, kdy se svět hraje už poměrně dlouho, a kdy by hráči uvítali trochu rychlejší zabírání svých neaktivních hráčů, aby se mohli více věnovat vlastní hře. Limitované to bylo uzavřením světa po dosažení určitého počtu hráčů.
Hrál jsem na S9, s 5000 vesnic a nebyli jsme vítězný kmen - přesto jsme slevu chtěli a přivítali ji. Je to jedna z mála dobrých věcí, která byla v poslední době zavedená.

Nejde o změnu něčeho, co tu bylo zvykem. Nebylo to tu zvykem, jen to hráči našli na jiných jazykových verzích, tak se to na české DK poměrně nedávno implementovalo - přesně 16. října 2012, tedy téměř 5 let po tom, co se Divoké kmeny hrály. A zavedlo se to globálně, bez výjimky. Takže stejně globálně, se to po zhruba ročních zkušenostech i vyhodnocuje.

Tohle odmítám akceptovat - ano, zavedlo se to tady na přání hráčů - ale ne na "zkoušku". Nebylo to tu zvykem? Zavádění dalších placených funkcí také nebylo zvykem... ;)
Z toho, co tu bylo napsáno vyplývá, že změna je v kompetenci CZ teamu - proč a o čem se tedy admin chce radit v DE?
A jaký je skutečný důvod zrušení? Komu vadí zlepšení herních podmínek na končících světech? Vítězícím určitě ne - a ti, kteří prohrávají? Mají přeci po zavedení změny stejné podmínky jako druhá strana.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Wili svět S27 nehraje, jeho argumenty tedy nemusí být považovány za účelové.

Je to lety hraní "otřískaný" pan hráč, který ví o čem píše. :great

Díky, Wili, že ač se Tě to přímo netýká, záleží Ti na stavu DK v českých zemích.

A Thraena to s tou uměle ovlivěnou mortalitou S27 vystihla rovněž přesně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
Ono je totiž důležité se na to podívat z pozice hráče pomalu končícího světa...
K čemu mi bude sleva mincí, pokud už svět dosáhl 80% aktivních vesnic a jde jen o to, aby kmen ten počet "udržel" po stanovenou dobu Timeendu?
Ta sleva je přeci mnohem potřebnější v době, kdy teprve dochází k "lámání chleba", v době kdy se většina kmenů potýká s poklesem aktivity u části hráčů, zvětšením počtu rozebíraných účtů.
Proto se ta sleva přeci zavedla, aby hráči kromě zabírání vlastních neaktivním mohli také bojovat a zabírat nepřítele - kdo trochu hrál ví, že obojí současně moc efektivně dělat nejde... Proto, aby je stereotyp zabírání mrtvol neotrávil natolik, že přestanou i oni hrát.
[SPOIL]Upřímně - hraju S31, asi třičtvrtě roku, a už teď jsem se těšil, až budem moct o první slevu požádat. ;)
Ty goldeny jsou přeci tak zatraceně drahý...:sorry[/SPOIL]
 

DeletedUser38965

Guest
Thraeno, neboj chápu Tvoji pointu, nahlašuj klidně dál o tohle mi ani nejde, reagoval jsem na Saxovu větu

"Neměli jsme potřebu vyhrát přes support. Na to jste možná experti vy." - na tohle jsem reagoval tím že nahlašujete (Ty/Vy) aby Sax nekázal vodu a sám pil víno, ale to jen odbočení :D

Ohledně mincí naprostý souhlas s WILIm, podle statistik se S27 hraje už "Doba provozu serveru:587 Dnů"

Současná situace se rozdělila na dlouhý boj na oboustranách a to né jen s nepřáteli ale končícími hráči, kteří už se hře nemohou tak hodně věnovat... jen pro přehled v top8 kmenů, které "hrajou" je dohromady 266 hráčů a to k nim počítám i zástupy a "mrtvoly" na rozebrání.Takže 266 hráčů +/- z Počet hráčů:1.473 (*zdroj statistiky DK).Pokud dobře počítám tak vítězný kmen může mít maximálně 70 členů k nynějšímu počtu 83169 aktivních vesnic je to 1188 vesnic na hráče což je zaokrouhleno na 10,5M bodů pro průměrného hráče při uzavření světa... jelikož to zatím nemá ani první hráč světa, je tedy jasné že si nějaký ten rok zahrajeme dál a budeme neustále stát na místě kvůli přívalu tzv. "Aktivních sběratelů vlajek" nebo alespoň dalších pár měsíců než naskočí nový svět kdy tuším tady někde psal support že S27 se pro registraci nových hráčů uzavře.

Snažím se na to koukat z více stran... ale žádáme administrátory aby se na to dívali i z té naší... někdo do téhle hry vráží opravdu velké peníze měsíčně (viz Hugo, Sax a mnozí další).Hrajeme tady už přes rok a půl, bojujeme a každý chceme vyhrávat, zabírat nepřítele a bojovat, ale jediné co se poslední dobou děje je že tamten a tamten končí a hledá se šlechta kdo ho zabere, nějaké akitvní hraní vojenské, na to téměř nejde pomyslet právě kvůli mincím, které jsou nesnesitelně drahé...

Může mi prosím Support odpovědět na tohle?

Jestli za touhle iniciativou (zrušení slev mincí) stojí CZ DK tým, tak nechápu jak psal Wili proč s tím jdete do Německa... píšete poradit se, ale poradili jste se když jste nám slevu mincí rušili?

a jestli máte problémy s tím, že někomu se to nelíbí a někomu ano... proč neudělat na každém starém světě hlasovací anketu o slevě mincí zda jí hráči chtějí a nebo ne.CZ DK tým tím dostane jasné stanovisko pohledů hráčů a když bude sleva zamítnuta máte i argument že hlasování v anketě dopadlo tak jak si hráči (většina) zvolila...

Sákryš román o ničem, ale já musel :D
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Tak tady už nelze hovořit o tom, že slevu chce jen jeden kmen nebo jedno uskupení. Svět 27 je rozdělen na 2 nepřátelské tábory, které mají společně 79 000 vesnic z celkových 100 000 hráčských vesnic světa. Kolik procent to činí není problém spočítat.
Už se tu ozvali hráči obou znepřátelených táborů a aniž bychom se nějak domluvili, všichni požadují slevu mincí co nejdříve... Navíc i nezávislí hráči tady potvrdili, že zrušení slevy je špatné rozhodnutí. Tak jak napsal Willi, k čemu bude vítěznému týmu sleva mincí v době, kdy dosáhne 80% a bude nucen tuto hranici už jen udržet??? K ničemu. Ty mince na těch 80% budou už vyraženy.


Proč pár jedinců z DK týmu stále odolává argumentům té spousty lidí, co tady už napsali svůj názor? Skutečně je tak složité napsat, "sooorry, bylo to špatné rozhodnutí'" ? Nebo ho budete dál bránit?
 

DeletedUser32428

Guest
Plně souhlasím s příspěvky od Willibalda

Je jasné, že DK je pro někoho byznys, pro někoho zábava.
Když se zakáže sleva mincí, logicky to znamená, že se bude svět hrát déle a platící hráči budou muset investovat více peněz do hry, ale vyplatí se to ?
Podle mě ne, protože hráči, kteří kupují PB budou znechuceni hrou a buď odejdou hned,nebo svět dohrají a na nový svět již nepůjdou. Pokud by to tak pokračovalo,nakonec zde zbude svět plný sběratelů vlajek, kteří si v životě PB nekoupí a svět nepůjde ani uzavřít, protože jich bude přes 1000 a to se INNO vyplatí, mít plný svět neplatících hráčů :hi
 
Nahoru