• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser37826

Guest
Tak už dlouho jsem si nezahrál na fórku karetní partii,tak možná tak malinko...Chybělo tu rozproudění krve a atmosféry na forku:blush
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Tak nadhoď téma, o kterém se dá diskutovat ... ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak mě např. zajímá, co se událo v Averu, když i kliďas jako Koscz odešel :-D
 

DeletedUser37060

Guest
Tak jako rypal si musím tež rypnout do rypala ne? ;) akorát na tebe jsem občas krátký co jsem tak sledoval:cool

:yes no tak v tom prípade rýpaj ďalej :D Aspoň sa tu nikto nebude nudiť :pardon

Není možná, že by se Vám po mém psaní stýskalo? :shock

Ono, občas sa vraví, že keď ti niečo vadí, tak im povedz presný opak toho čo chceš a urobia opak toho čo si povedal :D Takže keď píšu že im tvoje vety nechýbajú v skutočnosti chcú aby si písal ďalej, pretože im chýbajú :D

;)
 

DeletedUser

Guest
Já četl tvůj profil. Docela síla. Jen mě to zajímalo. Koukám, že se na vás hned vrhli :) Docela drsný. Už nestačí krást účty nepřátel, ale už jdou i do vlastních :)
 

DeletedUser37826

Guest
Jojo,myslím že jeho profil zaujal asi všechny :) Také jsem se na to díval s otevřenými ústy...:scratchMoc člověk nechápe co se to poslední dobou děje...
 
Nahoru