• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser28334

Guest
Jo o tom jsem slyšel vyprávět. Ještě že alespoň 2x do roka můžu vypnout na srazu kmene ze světa 13.:yes
 

DeletedUser37826

Guest
Bodejť by mu chyběla,když na ni neměl to,co na S13 Ano,a to skvělou partiu lidí,která to nehrála pro výhru za každou cenu,ale pro radost ze hry:yesTeda tak jsem to pochopil že to vyplynulo z naší společné konverzace.Snad se tolik nemýlím.:king
 

DeletedUser38879

Guest
Tomu bych i věřil na s27 není čistá hra ale to my všichni jistě víme moc dobře ...
 

DeletedUser28334

Guest
Přesně tak. Na 27 jsme šli s elánem a s tím že si chceme dobře zahrát. Dokud jsme měli Špiony tak jsme se svých zásad drželi. Bohužel jsme se ale spojili s Averem a ztratili tak zásadní vliv na principy kmene. Tím nejdůležitějším se stalo vyhrát za každou cenu. I za cenu podrazů. Díky tomu začli přátelé postupně odpadat a člověk ztrácel chuť do hraní. Ano, 27 byla pro mne zklamáním i když tam ještě pár přátel kterých si vážím zůstalo. 13 pro mne byl nejlepší svět. Skvělá parta lidí kteří se opravdu hrou bavili. Jak spoluhráči tak i protivníci. Scházíme se a budem scházet dál i když svět už skončil. I s bývalými soupeři.
http://ukdk.wz.cz
Doufám že jsem tím odkazem neporušil nějaká pravidla.:wacko
 

DeletedUser38879

Guest
Mně osobně přijde že PNG je takový kmen jako ten tvůj na 13.Neslyšel sem že by někdo od nich se dopustil nějakého podvodu či podrazů ... Zde vyhraje ten férovější nebo to zatím tak vypadá...Uvidíme jak se to bude vyvíjet dál.

A to že Aver ani LB a Kudly nedokázaly rozebrat Thraenu která je obklopená těmito 3 kmeny.Tak to něco napovídá: že PNG velice dobře spolupracuje a ostatní kmeny jsou neschopné.


Doufám že dostanou červenou reputaci od někoho ze zmíněných kmenů za to že jsem napsal svůj názor.
 

DeletedUser28334

Guest
Pokud má kmen dobré zázemí odkud může podporovat tak je to v pohodě. Já měl na 13 taky skupinu vesnic v červeném moři a nedokázali mne otamtud dostat. Je to ale i o spolupráci a ochotě.
 

DeletedUser38879

Guest
To máš opět pravdu ... Ale to už s tím souvisí jak je schopné vedení a jaké lidi se nabírají ...
 

DeletedUser28334

Guest
Ty srazy jsou hodně důležitý. Na nich se stmeluje parta. A je to vidět i na spolupráci. Když zavolal někdo koho znám osobně o pomoc tak okamžitě běželo všechno co stíhalo i kdyby to oslabilo obranu vlastních vesnic na hranici.
 

DeletedUser38879

Guest
srazy nemusí být ... stačí mít štěstí na lidi (já ho měl) ... Nebo hrát s nimi nějaký svět ,,, ale to je zbytečný říkat to tobě ,,, jsi zkušenější v Dk jak já takže ,,,
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru