• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Prosím, zdržte se tu jakýchkoliv komentářů ohledně porušování pravidel apod.
Pokud máte pocit, že někdo pravidla porušil, hlašte dané hráče na Support, v každém případě hráče prověříme a pokud se porušení pravidel prokáže, budeme spravedlivě trestat.

V případě, že i nadále budeme zde číst podobné komentáře směrem k Supportu či porušování pravidel, budeme nuceni tuto sekci uzavřít...
 

DeletedUser28334

Guest
Uffff. Doufám že nespůsobím problém ale musím tak trochu zareagovat. Aver neměl spousty multiúčtů jak jste přesvědčeni. Ve hře byl jen jeden. A už vůbec neměl krytí ze suportu. Nedovedu si představit že by některý suportér kryl takové porušení pravidel i kdyby se jednalo o kamaráda. To je nesmysl. Uvědomte si že řada hráčů z jiných kmenů s Averem spolupracovala a zcela dobrovolně dodávala informace. Ostatně i někteří hráči Averu podávali info i vám. Nejednalo se teda o multiúčty ale o špehy. A ti byli na obou stranách.
 

DeletedUser30435

Guest
Nedá mě to vám nenapsat, píšeme o našich nepřátelích ale i já tam mám pár dobrých přátel, jsou to dobří hráči a myslím si o některých že hrají poctivě, nemůžete házet celý kmen do jednoho pytle, ať je to jakýkoli kmen,,,

,,,tady se má bojovat, smát se našim překlepům a navazovat přátelství, to neznamená ale že proti nim nebudu bojovat když ho považuji za přítele-kamaráda,,,

,,,jak se čertíte doma při hře človrdo když jste poraženi ale přece nezanevřete na vyhrávajícího, život jde dál, tam by jste si měli vzít příklad,,,

,, tomu já říkám poctivá hra,,,

,,,nepište nic o supportu, ty vám nepomůžou, držte se toho že končícího hráče rozeberte ze zástupu tam vám nic nehrozí a bude to dle pravidel.

Tečka.

Přeji všem hezkou neděli.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
,,,nepište nic o supportu, ty vám nepomůžou, držte se toho že končícího hráče rozeberte ze zástupu tam vám nic nehrozí a bude to dle pravidel.

Trošku doplním - hrozí jen čas - ZvD může trvat jen po omezenou dobu. Pokud to kmen nestihne, pak už dobývá plné vesnice a později barbarky. A hlavně je hodně důležité, mít zprávu od hráče, že dává svůj účet k rozebrání. Pak opravdu už je překážka jen ta omezená doba ...
 

DeletedUser34217

Guest
čau Franto
Všechno nejlepší a nechlastej už nejsi žádný mladík.
 

DeletedUser

Guest
Až v sobotu mam 40,ešte nemam 4 križiky :D,ale je pravda že oslavujem už 2 tyždne,kym sa všetkym priatelom povenujem:yes.
Ale dik,si zlatý.
 

DeletedUser

Guest
Pro sovu

Napíšeš a pak hned blokneš - prostě tvá klasika.

SovičkaZLesíčka dnes v 22:27 hodin
Dneska je to mela teda :) pěkná akce


Tady máš odpověď:
Ahoj. Musel jsem si trochu pobrečet, aby jsme se už konečně začali věnovat vám. Vždyť jste poslední kmen, co tady zbyl. A upřímě, vůbec mě to už nebaví. Jinak akci pochval naší radě.
 
Nahoru