• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
A to, že jste mi utratili PB a do profilu napsali, že jsem největší ..... byla poslední kapka.

Řekni mi datum, kdy jste tam byli a není problém to dohledat. Měl jsem aktivovaný všechno co šlo úplně k ničemu. A v té době jste to po mně nechtěli. Byli jste tam 3 na tom účtě a všichni z rady.


Pokud při zástupu v dovolené dojde k něčemu, co nebylo dohodnuto a je to možné klasifikovat jako zneužití ZvD, pak máte možnost to ticketem ohlásit k prověření.

§ 4) Zástup v dovolené (ZvD)

Zástup v dovolené je dočasný způsob, jak se starat o účet jiného hráče po dobu, kdy se daný hráč nemůže přihlásit na svůj účet.
1) Používat ZvD způsobem, který by činil prospěch zástupci, či jinému hráči na úkor zastupovaného hráče, je zakázáno.
6) Zástupci, kteří bez souhlasu majitele nabídnou zastupovaný účet k rozebrání, úmyslně jej zničí nebo vážně poškodí, budou potrestáni.
 

DeletedUser

Guest
Ano bez zástupu jinak by ho DOOM asi vyhodil, kdyby viděli, že jsem tam já ne? :)

Asi jako mě vyhodili na K74, když jsem tam měl známého z PNG :).


Tak jsme se domluvili, že jsi dáme sdílení a já to nějak zabezpečím. To, že pak na něj naskákali útoky přes noc a nebylo to čím bránit je další věc :).


A podpory k čemu? Nedostal jsem je, když jsem žádal předtím a pak by je dostal? :rofl

Když už se tu opět mává pravidlama,tak bych chtěl znát reakci i na tento příspěvek který jsem zvíraznil.???????????
Nebo pokud se to sem nehodí,jelikož to neporušil DOOM,SON nebo PNG,tak to mázněte a dejte mi kartu.Děkuji
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
No, stačí si přečíst pravidla fóra:

§ 10 - Porušení pravidel

• Pro nahlášení porušení pravidel ve hře nepoužívejte toto fórum, ale odkaz na Support, který je uveden na hlavní stránce hry.

a pravidla hry:

§ 2) Jeden účet pro jednoho hráče

1) Každý hráč může mít na daném herním světě jen jeden účet.
2) Ustanovení odstavce 1) se nevztahuje na účty, které hráč zastupuje přes Režim dovolená.
3) Je zakázáno přihlásit se na účet jiného hráče jinak, než přes ZvD.
 

DeletedUser

Guest
Dovolím si tedy postřeh k citovaným pravidlům, jmenovitě paragraf 2, odstavec 3 ...
(Dále v pravidlech je uvedeno)

§ 4Zástup v dovolené (ZvD)
Zástup v dovolené je dočasný způsob, jak se starat o účet jiného hráče po dobu, kdy se daný hráč nemůže přihlásit na svůj účet.

  • Používat ZvD způsobem, který by činil prospěch zástupci, či jinému hráči na úkor zastupovaného hráče, je zakázáno

Takže, vzato kolem a kolem - Požádala jsem support v odkazu, ne zde - Aby prověřili některé účty, zda nejsou po ZoD, protože mají zcela prázdná města, která si nechávají katit a zabírat, a jejich armády jsou na podporách u ... silvr (Překvapení) Což pravidla viditelně porušuje (Nechat rozbít, poškodit zastupovaný účet, jen aby jiný aktivní účet měl dodatečnou obranu a dodatečně víc poškodil útočníky na něho) ...
 

DeletedUser38965

Guest
Thraeno, jako bývalá vůdkyně vlastního kmene jistě víš, že jsou hráči co předají zástup radě kmene, která jim účet hlídá, jestli chceš nahlašovat každé poslání podpor na nepřátelské straně tak jsi asi opravdu takový charakter jaký jsi :)

To že nepřítel útočí na zastupované hráče je zcela běžná věc a požadovat zabanování zzastupujícího za to, že je účet majitele pod útoky a jsou tam zbourány hradby? kruciš, opravdu kloubouk dopů před tvou .... určitě víš čím :)
 

DeletedUser

Guest
Je rozdíl hlídat ZoD a využívat

Ano, řekla/Řekl jsi to přesně - Účet hlídat (A je značně rozdíl ve frázích, nebo významu slova hlídat, a využívat) ...

1) Hlídání účtu v ZoD = Daný hráč nemůže z nějakého důvodu na účtu být, a tak dá někomu zástup, daný hráč účet hlídá, udržuje, rozvíjí - A účelem je, aby na něm majitel po návratu měl přibližně stejný, nebo lepší stav, než při předání do ZoD (Nebo dovolí jeho rozebrání, ovšem ani v jednom případě to není příklad zmíněný dole) ...

2) Ovšem spravování účtu tak, že na jeho úkor má prospěch někdo jiný je pravidly zakázané:

No a tak si to rozebereme pěkně popořadě:

a) Pokud hráč na účtu hraje, je jeho motivací účet rozvíjet, využívat, držet - Tedy tak, aby fungoval - To ovšem je motivace majitele, hráč v ZoD takový vztah mít nemusí

b) Pošle podpory k jinému hráči (Což samo o sobě trestné jistě není) Ale dozajista to porušuje skutkovou podstatu činu(Porušení pravidel) - Na úkor zastupovaného účtu ve prospěch jiného hráče - Pokud to spojíš s dalšími aspekty níže

c) Hráč kterému podpory přijdou je ve výhodě proti útočníkům, protože má více obrany (Potažmo zničí více jednotek útočníka)(Tedy naplnění toho, že má výhodu jiný hráč) A to za cenu toho, že jsou nechráněná města majitele účtu(Na jeho úkor)

D) Tedy hráč jemuž přišly podpory je ve stavu, kdy mu vzniká výhoda před ostatními, a to na úkor účtu, ze kterého podpory jdou

E) Protože můžeme vycházet z toho, že hráč majitel, by hrál svůj účet v duchu toho, že jeho účet je přední pro jeho hru(Bránil by ho, stáhl podpory, staral se o něj). Což ovšem hráč pouze v ZoD nemusí provádět(Není to jeho účet a je jedno, že je ničení nepřítelem, hlavně, že podpory jsou na místě)(Ovšem tím nesplňuje základní podstatu ZoD, tedy starat se o účet)(A ani tam nejde o dovolené rozebírání)

F) Tedy, majitel účtu by se bránil a zabraňoval svému ničení, ale hráč co tam je na ZoD, takovou motivaci nemá a klidně nechá města zničit, jen aby jednotky byli na místě kde je využije někdo jiný. Podporovaný hráč (Takže poslat podpory samotné ze ZoD je de facto možné v nadsázce taky vyložit jako porušení pravidel, protože nejsou v zájmu ochrany ZoD a má z nich prospěch někdo jiný. Ale to, poslat podpory někam, když je Zatupovaný účet ničen, zabírán, bořen a podpory mít u jiného hráče, aby byl v obranné výhodě, je už porušení jasné)

***

A tak sečteno podrženo, vzniká výhoda podporovanému hráči, na úkor zastupovaného účtu, vinou toho, kdo účet zastupuje - A porušuje tím tedy pravidlo o Zástupu, kdy má zástup spravovat, rozvíjet, a zabraňovat jeho poškozování z důvodu absence majitele ...

:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34217

Guest
Pokud při zástupu v dovolené dojde k něčemu, co nebylo dohodnuto a je to možné klasifikovat jako zneužití ZvD, pak máte možnost to ticketem ohlásit k prověření.

§ 4) Zástup v dovolené (ZvD)

Zástup v dovolené je dočasný způsob, jak se starat o účet jiného hráče po dobu, kdy se daný hráč nemůže přihlásit na svůj účet.
1) Používat ZvD způsobem, který by činil prospěch zástupci, či jinému hráči na úkor zastupovaného hráče, je zakázáno.
6) Zástupci, kteří bez souhlasu majitele nabídnou zastupovaný účet k rozebrání, úmyslně jej zničí nebo vážně poškodí, budou potrestáni.

Tohle je nejlepší pravidlo ,hráč mi hodí zástup na 2 dni pak přijde za 2 měsíce ,já mezi tím ukončím zástup ,nebo účet nechám rozebrat a dostanu banán ,za to že jsem se mu o to 2 měsíce nestaral a ,když použiji premium ,tak dostanu ještě trest ,že jsem mu ho utratil.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Pokud byly dva dny dohodnuty, pak jsi postupoval v souladu s pravidly, když jsi zástup ukončil. Pokud ne, tak si v souladu s pravidly nepostupoval. Ale to už tu bylo rozebíráno mockrát.

Bohužel práce na změně pravidel hry byly přerušeny změnou v týmu. Nyní na tom musíme začít pracovat od znovu.
 

DeletedUser33829

Guest
Tak to by takový hráč, taky mohl nahlásit na support a zastupující po 2 měsících asi těžko dokáže, že byly dohodnuty dva dny a ne dva měsíce, když se zprávy po měsíci mažou a k hraní není podmínka PÚ, ale zastupovaný hráč to taky nemá šanci dokázat, takže by ten zastupující bez důkazu zablokován být neměl.
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
V této hře není k zablokování důkazu potřeba. A taky jako zablokovaný hráč máš minimální šanci se "ke svým" důkazům dostat. Pokud si tedy nekopíruješ zprávy a oznamka někam na HD
 
Nahoru