• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světových velmocí

DeletedUser

Guest


Už se tu jen nakukuje..
connie_29.gif
 

DeletedUser

Guest
Kuk

čítam čítam...a smejem sa :)
že vás to tak ešte drží :):axe

Dostali sa ku mne nemilé správy od ľudí ktorý mi pomáhali....ako aj Ruby z Pito. Nechápete dôvod prečo som to urobila tak ma za to nesúďte. Inak mi je to šuma fuk čo si píšete o tom že som to klikla :pardon

Inak Pinopavel - grtulujem ti k tým výsledkom...:thumb AVE ORDER (ale bez kady123):bad
 

DeletedUser32570

Guest
SaRKoD

Ahoj,

mám dotaz. Kdysi sem hrál v kmenu SaRKoD spolu s hráčkou karka1, Jirkačertík a další. Chtěl bych se zeptat jak to ted vypadá na sedmičce se SaRKoD a pokud to tady čte někdo z bývalích spolubojovníků prosím napište mi na mail pozorvlk@seznam.cz a nebo na světu 20 sem jako pozorvlk. Děkuju je to pro mě důležité :)
 

DeletedUser29963

Guest
čítam čítam...a smejem sa :)
že vás to tak ešte drží :):axe

Dostali sa ku mne nemilé správy od ľudí ktorý mi pomáhali....ako aj Ruby z Pito. Nechápete dôvod prečo som to urobila tak ma za to nesúďte. Inak mi je to šuma fuk čo si píšete o tom že som to klikla :pardon

Inak Pinopavel - grtulujem ti k tým výsledkom...:thumb AVE ORDER (ale bez kady123):bad

nj..pinopavel je opravdu dobrý...
jinak díky arne...
 

DeletedUser

Guest
Opět jsem musel aktualizovat Síň slávy, kmen The Order totiž dosáhl úctyhodné mety - jedné miliardy bodů. Za což jim za celý DK Team upřímně gratuluji.
 

DeletedUser33820

Guest
Zdravim sedmicku :)

Zdravim hrace na Svete 7 :) trochu se mi zastesklo , tak jsem se nedavno lognul na Svet 21 :_) Koukam...hodne znamych uz to zapichlo , ale par vas tu jeste pamatuju...

Preji brzke ukonceni

Lottusss (HGW) :hi
 
Nahoru