• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světových velmocí

DeletedUser

Guest
Zdravím. Som tu správne ak hľadám svet na ktorom bojovali aliancie RTW vs G4?
 

DeletedUser32043

Guest
Zdravím. Som tu správne ak hľadám svet na ktorom bojovali aliancie RTW vs G4?

to asi ne :)

Docela by mne zajímalo - jak si představuješ ukončit s7 ? Jako jeden z nejhorších hráčů budeš mít jistě skvělé řešení.



ty máš pouhých 7 vesnic - dobrá práce a hodně štěstí, ale to bych měla přát spíš lidem co tě vypodpořili :).

To jsi tak arogantní null? Každý poznal že to myslí z legrace..nemám slov..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser26384

Guest
takových profilů je po světě 7 spousta . Takhle to na s7 chodí. Trošku se válčí a protivníci si stěžují,že hrají divoké kmeny.



Order?
Ti už jsou snad pošahaní
Co to je?Neumí na férovku,jen pohromadě.Asi mají strach...:-DDDD
Sralbotkové pod pantoflem té diktátorky Nully

Matthias24,pepitko26,Wilf BRIM,Buster.pt,Gerret,M-N-V,Nelis1,1207tom,pinopavel,Samec 007,Kmotricek,Sathanisko,Támarsi,budkovic,zappacizek...pokud jsem na nějakého vazala zapoměla,tak se hluboce omlouvám..:)

Běda mužům kterým žena vládne...
padnou vždy na drž...ústa

Kmen Order je podle mne stádo snad lidí,kteří musí být na sociálních dávkách.
Rozčiluje mne že na takové platím daně.
To co předvádí,nemůže normálně pracující člověk dokázat.
 

DeletedUser26384

Guest
A než někdo z Orderu dobude vesničku hnedle dostane luxusní zprávu od původního majitele :


Obránce: majatrabi
Cíl : jdu dělat sex, znáš to?:) ne vid (724|705) K77
 

DeletedUser30368

Guest
Null přesně to jsem si o Vás vždy myslel :D

Někno má asi stejné představy :D (Já jsem vedl NRR nevýznamný kmen)
 

DeletedUser26384

Guest
A já si zase myslela, že si akorát tak vedl krávu za ocas a on to byl významný kmen :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Spammers Legion toto téma bude na hodinku naše :D v 17:00 toto prohlašuji za naše území :D

PS: Lidi ze světa 7, jak se Vám tam daří? :)
 

DeletedUser34582

Guest
Ešte 35 minút :p :D

A inak toto vyzerá na zaujímavý svet :) kto zaujímavý a známi tu hraje ? :D
 

DeletedUser30368

Guest
No zdejší hráči nejsou moc rozesetí jinde spíše chtějí hrát svět 7, ale já zde znal hráče Boleslav Chrabrý, w.a.s.p. své hráče z NRR (Nášlapní Rudí Rytíři) předtím z kmene --NM-- ( Nášlapná Mina) a zde jsem založil svůj první kmen KPVH (Kmen pro všechny hráče)
Hraje zde null a dál ani nevím :D (Promiňte mi to hráči světa 7, ale moc se na jiných světech neobjevujete a je to doba, co jsme tam byl já :) )
 
Nahoru