• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze velmocí světa 29

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30368
  • Vytvořeno

Caardo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Pomalu nám svět vymírá, chtělo by to pořádně hru oživit příchodem nových hráčů..Končících účtů v rámci světa je mnoho, nemá někdo zájem přijít si za námi trochu zaskotačit? :wacko
 

Caardo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Pro tebe by jsme jistě něco našli :) Kvalitní hráči jsou jedině vítáni ...
 

DeletedUser37060

Guest
:D tak to chce účet uprostred modrého mora aby som sa stihol aspoň rozkoukat... :D
 

Caardo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Rádoby defkařů v modru je víc, než je zdrávo :) Účet na hranici to jistí, samozřejmě s plnohodnotnou podporou kmene,vojenskou a především morální bude li nejhůř .. Pokud by jsi měl zájem, stačí napsat zprávu a probereme možnosti
 

DeletedUser37060

Guest
no na prvú líniu nemám moc čas... :D Práca ma vyťažuje 6 dní v týždni... :D
 

DeletedUser33450

Guest
Ahoj,Caardo-můj protihráči.
Bud opatrný s tou novou krví.
Jistě může vlét do hry náboj,zápal a může hrát jako bůh,na druhou stranu nedostatečně prověřený člověk ve hře může udělat spoustu kopanců,takže radši třikrát měř a jednou řež,at neřízneš vedle.:)
Apropo,to skotačení bude spíš,že zlobiváci mu budou na účet útočit,budou se bavit a hraničář si bude hlídat útoky,at mu je nesejmou.Známe také nabídky s návrhem zábavy.;o)
Jsou rovny onlajnového připojení a zkoušení postřehu.;o)
Andy,nechtěj účet v modru,rychle bys to zabalil,nudil by ses.Nejlepší účet by byl krapet vystrčený a zároven vsi v bezpečí.:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
s účtom uprostred modrého ma neprejde chuť. Ver mi, už niekoľko som ich mal.
A z takého účtu uprostred modrého sa dá veľmi dobre predvídať kam sa môžem nasťahovať a vybojovať nejaký úspech...

Na jednom svete som bol uprostred modrého a viedol som v rebríčku 2 kmenové války ako aj zabraných vesnic tak aj ako útočník. Nezaspal som na vavrínoch ale rozhýbal som sa hneď ako som si bol istý.

S takou "nudnou" hrou mám veľa skúseností ;)
 

DeletedUser33450

Guest
Tož dobře.:)
Tož až sa budeš stěhovat a tipuju,že coby protihráč,tak mě nechod do zahrádky ,at mě nepošlapeš mrkev.
:mocking
Já s takou nudnou hrou zkušenosti nemám,mna to vždy růbne vedle sůsedů.:)Ale je možné,že proto,aby sa nenudili a nepospávali.:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
neboj, ak sa rozhodnem pestovať vedľa teba, rozhodne sa o tvoje mrkve nebudem zaujímať... ja mám radšej česnek :p :D
 
Nahoru