• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze velmocí světa 29

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30368
  • Vytvořeno

DeletedUser33450

Guest
Ale nerada bych ho vylekala.;)
A víš co?Pokud budeš v budoucnu můj soused zlobivák?Tak si to vyzkouším na Tobě!;)
Muším šetřit lůpežníky,co kdyby se mě fakt lekli? Stejně by koukali,jak sůva z nudlí,co za odvážlivku jim píše.:shock
A nedajbože,by si mna šetřili a jak já,pak skončím?:( Přece tu nebudu inventář! Dycky říkám,že su tu na chvílu!:yes
 

DeletedUser33450

Guest
Hele Andy,tohle je pokec velmocí a necítím se být velmocí,ani po tom netoužím.
Tohle vlákno bylo vytvořeno,aby se Ti,co něco dokázal, prali o pozice,občas poštengrovali a zároven ukazovali,že něco umí a jde jim to.
Navíc jsme zazdili klukovu nabídku,že hledá schopnou novou krev.A i když je protihráč,i když se budem kočkovat,tak to chápu,protože někdy oživí hru i jeden šikula nebo naopak pokud šáhne vedle,tak pozná sobce s kterým bude mít trable celý kmen.
Zažila jsem víc světů,vím jak to chodí a vím,že naplno se to nedá hrát věčně a tak bývaj výkyvy,tak se mu nedivím.
Já se přesouvám do jediného vlákna,kde nakukuju občas na forku a to do:
Tak tam mě najdeš nebo na 29.ce.Měj se.:hi[h=3]
Jarmark u dubu
[/h]
 

Caardo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Hele Andy,tohle je pokec velmocí a necítím se být velmocí,ani po tom netoužím.
Tohle vlákno bylo vytvořeno,aby se Ti,co něco dokázal, prali o pozice,občas poštengrovali a zároven ukazovali,že něco umí a jde jim to.
Navíc jsme zazdili klukovu nabídku,že hledá schopnou novou krev.A i když je protihráč,i když se budem kočkovat,tak to chápu,protože někdy oživí hru i jeden šikula nebo naopak pokud šáhne vedle,tak pozná sobce s kterým bude mít trable celý kmen.
Zažila jsem víc světů,vím jak to chodí a vím,že naplno se to nedá hrát věčně a tak bývaj výkyvy,tak se mu nedivím.
Já se přesouvám do jediného vlákna,kde nakukuju občas na forku a to do:
Tak tam mě najdeš nebo na 29.ce.Měj se.:hi
Jarmark u dubu
Chrlit moudra umí každý... Podstatné je pro to i něco udělat ;) Nicméně každý má svou strategii a svůj názor, tvůj nevyvracím i přesto že mě pouze pobavil :)
 

Caardo

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Caardo je dobrý týpek, nejdřív zruší můj Achtung, Tiger! a pak Varjagy :D


To bych si nikdy nedovolil :-D Jinak když si projedeš tw stats, zjistíš že jde stále o ten samý kmen, jen pod jiným názvem což je z důvodu sloučení ..Málem by jsi zapomněl že jsem ti sliboval top 5 a stále víc :)
 

DeletedUser34317

Guest
Se nenaparuj jo? :p

Jináč sleduješ ještě Vikings? :)
Já už jsem nadrženej na další serii :D
 

DeletedUser34317

Guest
Jo, poslední díl skončil docela dobře :D Ale další díl až 1. května :cry
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Jsem tu po delší době a jako malý bezvýznamný hráč kmene TMA mám otázku.. Tak kolik dáváte NTS, Bohů, -VRCB- času, než je TMA a spol. umlátí? :D

jen tak mimochodem přidám graf asi po měsíci války jen TMA vs. NTS a a spol.[SPOIL]Bez názvu.jpg[/SPOIL]
 

DeletedUser23226

Guest
Tak co se to tam sakra děje?
Baleťáci ještě žijí a TMA už se mlátí s Bohy a NTS?

Čí vinna to je, to se ptát ani nemusím, je mi to naprosto jasné, že jeden nejmenovaný vůdce jednoho nejmenovaného kmene se chová jako Tyran ;)

P.S. když si vzpomenu na ty krušné začátky našeho spojenectví (NTS a Bohové), tak se musím pousmát :D
 
Nahoru