• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

DK bug?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37264

Guest
Zdravim Vas. :)!

chcem sa vas spytat, stala sa tato vec (http://prntscr.com/4pc2pt) iba mne, alebo je to bug, ktory sa vyskytol po update hry?
Ide o to, ze mi tam pise jednu novu vec, alebo ako by som to pomenoval... Avsak v inventari, ani v ziadnej inej polozke nic nove nemam - to zn. ze je to asi bug...
dik za odpoved :hi
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Koukl jsem na to, máš tam novou žádost o přátelství. Přijmi či zamítni ji a (1) zmizí.
Pokud ne, napiš nám to spíš na Support a koukneme na to...
 

DeletedUser37264

Guest
Ďakujem za skoré vyriešenie problému! :)

Taktiež to môže byť nápad do ďalšieho update, aby ukazovalo jednotku aj pri priateľoch, aby sa vedelo, kde je to upozornenie.. (Tak ako pri inventári).

Ešte raz ďakujem, môžme lock. :hi

edit. Mám tam zástup, takže to nemôžem prijať ani zamietnuť, takže si to majiteľ účtu "opraví".. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ano, a právě proto, že jsi na účtu v zástupu, tak nevidíš v nabídce "Profil" odkaz na přátele daného hráče, které např. na svém účtu normálně vidíš.

V tomto případě není potřeba dělat další update.
 

DeletedUser25387

Guest
Chtěl bych zmínit, že když vlezu na speed, pokaždé mi v oznámení naskočí, že mi pozval hráč, ale nikde nevidím jaký a kam. Jak se toho zbavím?
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
To se tam objevuje každému při vstupu na speed a myslím, že i dokonce na normální svět. Jméno tam není proto, protože je to poregistrační "něco", nevím jak to popsat ... buď jde o pozvání sebe sama, když se zaregistruješ, nebo je to od support týmu ... každopádně to považuji za velmi otravnou věc a žádám o její odstranění, jelikož je to k ničemu. :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru