• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

DKInfo

DeletedUser

Guest
Dobrý deň,

ako ste možno postrehli, asi pol roka plánujem spustenie projektu DKInfo. Dnes, 1.mája to začína. Dnes otvárame článkovu časť nšho projektu na www.dkinfo.sk.

O čo ide?
Poznali ste DKBlog? Ak áno, bude to niečo podobné, no asi o úroveň lepšie. Ak nie, bude sa jednať o články venované divokým kmeňom. Či už návody, stratégie, taktiky, úvahy...tak aj napríklad rôzne zaujímavé štatistiky. Určite sa máte na čo tešiť. Myslím, že 30 článkov/mesiac uvidíte určite a ak sa podarí, tak aj 60 článkov/mesiac čo je môj osobný závezok.

Máte záujem pre nás pracovať?
Ak hej, tak skúste hľadať na http://www.dkinfo.sk/hladame/, ak tam nič nenájdete napíšte nám aj tak, možno budeme mať o vaše slušby záujem.

VIP systém:
Riadime sa heslom "Tí, ktorí pomôžu nám, tým pomôžeme aj my", viac na http://www.dkinfo.sk/vip-clenstvo/

Chcete nám napísať?
http://www.dkinfo.sk/kontakt/

Celkovo základné info o DKInfo nájdete na: http://www.dkinfo.sk/dkinfo/dkinfo-info/

Momentálne tam sú články z bývalého DKBlog-u a jeden nový...(z DKBlog-u už pridávané nebudú žiadne)

Verím, že aj vy budete našim stálym návštevníkom a tak nám pomôžete v raste, lebo ako je vidno aj tým, že sme zakúpely normálnu doménu druhé radu(www.[I]nieco[/I].sk) to myslíme naozaj vážne.

Prajem príjemný zvyšok dňa

Gondal
 

DeletedUser

Guest
Pár zaujímavých článkov za menej ako 1,5 mesiaca fungovania DKInfo.sk:

Články:
Veľa spojencov nie je výhoda
Paladin
Žiadosť o spojenectvo
Barbarky-Zaberať či nezaberať
Prípravy na vojnu
Akých hráčov vyberať
Aktivita je základ úspechu
Má význam stavať ťažkú jazdu
Zloženie obrany
Posielanie šľachticov do jednej sekundy
Mapa
Buďte na svete jednotkou a môžete si diktovať takmer všetko
Pomoc medzi spojencami
Spravte z malých bojovníkov veľkých
10 rád pre diplomatov
Uzatvárajte dohody
Ako špehovať v kmeňoch
Kostol
Ako si vybrať kmeň
Čo robiť, keď na vás idú stovky/tisícky útokov
Ako sa brániť?
6 rád ako viesť kmeňové fórum
Vojenské tábory
Majte oči otvorené
Nenechajte sa oklamať
Využívajte mini hráčov
Kopijník
Akadémie
Rozdelenie dedín bez PU(2)
Neaktívni hráči-Čo s nimi
Rozdelenie dedín(útok:eek:brana)
Nevyhlasujte vojny skôr ako máte šľachticov
Koniec sveta
3-stupňový výskumný systém
Šermiar
Pridávanie obrázkov jednotiek do profilu
Čím viac defu, tým menšie straty
Verzia 6.3
Skrýša
Ocenenia
Čo spája Skype a Divoké Kmene
Sekerník
Prečo hráte Divoké Kmene a čo vám DK dáva/dalo?
Fake útoky

Wallpapery
Wallpaper
Wallpaper-2

Rozhovory:
Rozhovor s hráčom Belial 666
Rozhovor s hráčom Bratři v triku
Rozhovor s hráčom Afos-Leonidas

Len taká poznámka. Každý článok má aj komentáre a ako ja hovorím, komentáre sú vlastne pokračovaním článku, lebo článok píše jedna osoba, no komentáre píšu už aj ďalšie osoby a vy si takto môžete prečítať rôzne názory od rôznych osôb, čo je vždy lepšie.

Snáď vám články pomôžu.

S pozdravom Gondal, šéfredaktor dkinfo.
 

DeletedUser

Guest
Ako možno viete, DKInfo vytvára aj programy pre Divoké Kmene. Je tvorcom programu "Filter súradníc", ktorý ste si z DKInfo.sk mohli stiahnuť už dávnejšie. Predvčerom vyšla nový verzia tohto programu-1.1, ktorá prináša nejaké nové funkcie. Viac v článku:

http://www.dkinfo.sk/programy/filter-suradnic-v1-1/
 

DeletedUser

Guest
Gratuluji k velmi povedené práci, protože dokázat psát čtvrtý měsíc takřka každý den jen o DK mi přijde jako obdivuhodná práce, takže klobouk dolů.

Jinak bych se chtěl zeptat, jak je to s překladem do českého jazyka? Pokud by jsi svolil, koupil bych .CZ doménu+hosting a rozjel tam českou verzi DKInfo, rozhodně by to nebylo na škodu. Pokud by jsi měl zájem, tak mi napiš SZ, domluvili bychom se na podrobnostech.

A ještě jedna věc, nemůžu se ubránit dojmu, že ten web je dělaný na způsob MFÁ-čka, neboli ''made for adsense''. Nezlob se, ale přeci jen se mi tam ten GA nehodí. Ale zase na druhou stranu aspoň pokryješ náklady a svůj volný čas strávený na DKInfu. V tomto ohledu je to velmi dobrý marketingový tah. :)
 

DeletedUser

Guest
Čo sa týka českého DKInfo, to nechystám sprevádzkovať. DKinfo.sk je web ako pre slovákov tak aj pre čechov. Venujem sa tam myslím obidvom DK približne rovnako. To, že je väčšina článkov po slovensky(všetky:D) je len kvôli tomu, že českí redaktori sa mi proste neozvali.

Čo sa týka toho, že DKInfo je MFA-čko...musím sa iba pousmiať a dobre viem ako vyzerajú MFA weby. Toto je normálny web, kde reklama je naozaj ešte v celkom dosť prijateľnom stave.

Hoď mi prosím ťa tvoj skype do pm, aj tak by som rád s tebou o niečom pokecal...
 

DeletedUser

Guest
Doufám, že jsem tě mým konstatováním neurazil. Já mám s MFA weby dlouholetou zkušenost, takže když vidím web, jenž má takovouto klasickou šablonu a ještě k tomu nad i pod článkem vložený Adsense, tak se mi prostě vybaví mfá-čko.

Avšak obsah webu to už je o něčem jiném. To se s MFA nedá srovnávat. :)

Je škoda, že nehodláš zprovoznit české DKInfo, ale to je jen na tobě. A Skype ti rád pošlu.
 

DeletedUser

Guest
pripomínam, že dkinfo je československý projekt...ide len o to, že som nenašiel českých redaktorov:)
 
Nahoru