• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

DKInfo

DeletedUser9

Guest
Zdravím, spolupracujem na DKInfo, presnejšie upravujem články do spisovnej slovenčiny (príp. češtiny) a celkovo sledujem dianie na tomto webe. Naďalej vznikajú články na tomto webe každodenne. Dnes vyšiel článok DKInfo Info. Pokiaľ chcete vyjadriť svoj názor k niektorým z článkov na DKInfo, môžete písať komentáre. Takisto sa môžete podieľať na zlepšení tohto webu a môžete napísať články (viz. DKInfo Info), keď sa pridáte (príjme vás Gondal) k DKInfo Teamu.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
pripomínam, že dkinfo je československý projekt...ide len o to, že som nenašiel českých redaktorov:)

To je dobře, jinak si za chvíli nebudeme rozumět, přestože jsou naše jazyky dost podobné. A to by byla škoda. Jen ať se mladší české ročníky seznamují se slovenštinou a naopak. Jinak se mi ten projekt velice líbí.:hi
 

DeletedUser27205

Guest
Biblosi kvuli me cestine jsem byl oznacen za nemajitele uctu, ktery mi patri...

V profilu napsane bydliste Bratislava a 16 let... no a nekdo se divil jak to ze "mluvim" cesky....:)



jinak DK info je vcelku fajn projekt, chtelo by to ale clanky, ktere budou pro mne nove:hi
 

DeletedUser9

Guest
lord turgon: Možno sa dočkáš. V budúcnosti by malo prísť mnoho nových článkov, ktoré by mali byť taktiež za dobré hodnotenie odmenené. Tak možno to motivuje aj k článkom pre pokročilých hráčov.
 

DeletedUser

Guest
Čaute,

rád by som Vás pozval do pripravovaného kmeňa, ktorý chystám na sk10. Dospel som do štádia, kedy nemám moc času, ale čo je horšie nemám moc inšpirácie, takže musím začať opäť hrať. Momentálne máme dohodnutých niečo okolo 30 hráčov. Väčšina už čo to na DK odohrala, ale je tam aj pár priaznivcov DKInfo, ktorí síce nie sú perfektní hráči, ale chcú sa učiť a budú aktívni, tak im troška pomôžeme.

Celkovo je cieľ vytvoriť elitnú skupinu ľudí, ktorí bude svetu vládnuť. Na čele tohto kmeňa budem stáť ja, Gondal.

Stále hľadáme nových skúsených hráčov, ktorí by sa k nám pridali. Aj keď už teraz, ako jeden hráč povedal "Máme celkom silnú zostavu", chceme aby nás bolo aspoň okolo 50 hneď na začiatku. Preto ak máte záujem pridať sa k nám stačí napísať na môj skype "gondal-" alebo vyplniť dotazník na:
http://www.dkinfo.sk/prihlaska-do-noveho-kmena/

Teším sa, že budem bojovať práve po vašom boku...

Prajem príjemný zvyšok dňa

Gondal.
 

DeletedUser6848

Guest
zdravim,
stránka mi nejede. Je problém u mě, nebo u nich. Díky
:angry:angry:angry
 

DeletedUser6848

Guest
je to škoda. Byl to perfektni portal, na kterem se dalo zjistit spousta zajimavych i uzitecnych rad.

R.I.P :hi
 
Nahoru