• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dostupné znaky pro nick, kmen, vesnici ?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser28785
  • Vytvořeno

DeletedUser28785

Guest
Zdravím,
chtěl bych se zeptat supportu nebo toho kdo toto nastavuje případně o tom ví, jaké všechny znaky jsou povoleny ve jméně, vím že to je
abeceda, čísla, ?, -, =, *
ale více se mi nepodařilo zjistit, mohl by mi tedy někdo dát seznam všech dostupných znaků ve nicku, to samé v názvu kmene a vesnice
 

DeletedUser28785

Guest
no chtěl bych aby to věděli o ostatní kdyby je to zajímalo :)
 

DeletedUser2029

Guest
Vím, že ještě uvozovky a apostrof. A také se to časem měnilo (pokud si pamatuji něco se přidávalo, snad čárka (interpunkční) nebo středník)
EDIT: Chyba - tyto nejdou. A nejdou jako výjimka u názvu vesnice. Jak nick, to netuším, je možná, že tam je to jinak.

mohl by mi tedy někdo dát seznam všech dostupných znaků ve nicku, to samé v názvu kmene a vesnice
A proč?

I já, coby programátor když jsem musel uvažovat přípustné znaky kvůli externím datům resp. které mohu použít i já jako řídící, jsem nikdy nepotřeboval věděl kompletní seznam. Tak mě zajímá, k čemu že by Ti takový seznam byl. ... Ono totiž, když je to nepřípustný znak, tak to po odeslání (třeba název vsi) ohlásí. Takže in-game to vědět nepotřebuješ, ozve se to.

P.S.: Do login nicku cpát speciální znaky (vč. diakritiky!) je velmi nevhodné a problematické. A třeba takové TWStats se na tom tuším zblbnou (pokud už není opraveno), nešlo se tam zalogovat, pokud jsi měl určitou diakritiku v nicku (už nevím kterou, možná obecně).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28785

Guest
abych věděl co můžu použít a co ne :) nechce se mi zkoušet celou mapu znaků co všechno funguje...
 

DeletedUser2029

Guest
abych věděl co můžu použít a co ne :) nechce se mi zkoušet celou mapu znaků co všechno funguje...
Uff. Tak prostě použij ten nápis co chceš a pokud neprojde, tak budeš vědět a muset hledat alternativu.

Proč dělat složitě, když to jde jednoduše. (Aneb hledat někde v tabulce co smím či nesmím použít, když to prostě mohu v tu chvíli vyzkoušet, když už jo musím mít nějakou podivnost jako nick, zda ten můj text projde).
 

DeletedUser28785

Guest
nebudu se ale hodiny zabývat zkoušením znaků když můžu zeptat ne ?
 

DeletedUser

Guest
Jo do nicku :( Tak to promiň:( Ale jdou do názvu kmene a vesnice
 
Nahoru