• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dovolená

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Dle slov moderátora: Je úplně jedno s jakým úmyslem jsi téma založil. O tom co do tématu patří a co je spam rozhodují moderátoři a tedy momentálně já.
Pokud tedy nemohu rozhodovat o tématu, které jsem založil a svobodně do nich psát a rozvíjet.

Žádám moderátory, aby tyto témata SMAZALI.

[SPOIL]

Téma mému srdci milé. :heart
Pokud smažete nechávám na Vás.
- Je na to dána aktuálně blokace.


Posuďte sami jestli to hráče zajímá či nikoliv.
Osobně sleduju, že to hráči stále čtou, ale jak říkám je to na Vás.[/SPOIL]
Založte si prosím jiné ... :blush
- nechcu být nadále nijak spojován s D.K. a s tématy mnou založenými.

Děkuju za pochopení ... :hi
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Já zatim jsem měl brigádu v balírně , která mi skončila v pátek a ted jezdit na bazénu a honit holky ;)
A znovu chodit do posilky .
To jsou moje prázdniny :D
 

DeletedUser

Guest
tak já byl nejdál asi na moravě, ale příští rok snad klapne Irsko, o kterém si s kamarádem sníme už 6 let. podívat se na whiskey, protápat krajinu, nějaké ty menhiry vidět a tak dále, prostě pořádný vandr :D
 

DeletedUser30006

Guest
Dovolená? Co to je? :scratch
Tak tu mám jen když jedu pracovně do zahraničí a pobyt si o dva či tři dny prodloužím. :)
Jinak letos jsem prožila úžasnou dovču se skvělou partou lidiček z DK ..celých 7 dní :yeah
 

DeletedUser

Guest
http://toulavakamera.ct24.cz/article.asp?article_id=1443
Tak já pojedu sem. Do Proseče u Skutče. Do místa kde vznikla celá má vášeň. (v čechách samozřejmě)
Škoda jen že Pavel Háp už nežije :cry. jsem zvědavý jak to bude s jeho dílničkou a krásnými jedinečnými fajfkami. Abyste tomu rozuměli, každá fajfka je vlastně originál tak je potřeba se k nim chovat s úctou a né jak ke praseti. Tajně je podezřívám že mají i duši. A ta duše má svoji náladovost. Tak se podle toho odvíjejí i její kuřácké vlastnosti :D (alespoň já to tak říkám. nevím zda výrobci taky) ale ta moje Jirsovka náladová je.
 

DeletedUser

Guest
Měl jsem jet tento měsíc na 11 dní do Ruska a pak na týden do Rumunska. Bohužel nejedu nikam :(
 

DeletedUser

Guest
Na začiatku prázdnin som bol na Kréte, je tam naozaj krásne :thumb
A ku koncu augusta idem na 5 dní do Prahy, za rodinou :)
 

DeletedUser11059

Guest
Já si užil náhodou super čupr dovču ... první týden s klukem doma a venku na kole (dával jsem i kolo dohromady). Chodili jsme ven. Druhý týden ze začátku (po-út) na různá vyšetření s klukem a od středy byl ve špitále a já s ním každý den dopoledne, na oběd domu a vyvenčit psa, pak zase do špitálu a pak mě vystřídala drahá polovička, když dorazila z práce).
Třetí týden ho v pondělí pustili domu a ve středu jsem byl už zase v práci --- a od středy začala dovča mé druhé polovičce. A teď v pondělí jde kluk na kontrolu a pokud bude vše v pohodě ... jedou spolu na Staré Splavy ... snad na víkend se za nimi pojedu mrknout.
 
Nahoru