• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dovolená

DeletedUser

Guest
Tak já jsem byl 20dní v Itálii a bylo to super 2dny v Římě a poté cesta na jih do Kalabrie.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Vždy jsem si přála prosedět celou dovolenou u kompu s ohromnou zásobou pizzy, rohlíků, pařížského salátu a přepravkou plnou plzně... Po ničem netoužím, takže mít svůj klid a věnovat se tomu co mne baví, ikdyž by to znamenalo prosezený týden u kompu, by pro mne bylo asi vrcholkem blaha :blush

Ale člověk míní a osud mění, takže letošní dovolená byla čistě pod rouškou srazů... West sraz, DK sraz v Čechách i DK sraz v (pro mne exotických) Vysokých Tatrách a já s lítostí zjistila, že volno nějak rychle uteklo a že musím znovu do práce. Ale na tuto netradiční dovolenou budu hodně dlouho dlouho dlouho vzpomínat :)
Prostě bylo to báječné a tady máte malou ochutnávku -->

http://forum.divokekmeny.cz/album.php?albumid=188&pictureid=1480
 

DeletedUser

Guest
Tieto prázdniny ideme asi na Rhodos, alebo do Španielska. Nevieme sa rozhodnúť. :D
 

DeletedUser2502

Guest
No loni jsem měl maltu a zlaté písky doma, když jsem předělával byt, ale letos chci k moři, ale to se ještě uvidí...to je daleká budoucnost
 

DeletedUser

Guest
Noo toho roku ostávam doma, naši asi pôjdu niekam k moru (netuším kam) a ja budem chodiť s kamarátmi po SR a ČR..
 
Nahoru