• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Drago

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4673
  • Vytvořeno

DeletedUser4673

Guest
Zdravim,

sel by do toho nekdo se mnou? Byl bych rad, kdyby se opet sesla super parta jako za starych casu. Blizsi info az pozdeji, stejne je to ted nepodstatne... :)


Za Drago zivot polozim :))
Mauri
 

DeletedUser30368

Guest
Zdravím, co jsi tedy myslel tím, že to možná zkusíš se mnou? :D Že já na Tebe pošlu kokos.
 

DeletedUser34582

Guest
Zeli Ti spraví na fóre taky kútik pre Teba kde sa budeš môcť rozprávať sám zo sebou alebo zoženie niekoho kto ten kmeň pozná a budete o ňom kecať :D
 

DeletedUser30368

Guest
Zkusím sehnat Styler ten bedl Drago na jednom světě, ne? :)
 

DeletedUser4673

Guest
My jsme to vedli spolu, ale ja pak odpadl... :D Mam ho na fb, tak ho snad sezenu.
 

DeletedUser34582

Guest
Takže ak ho zoženieš ideš so zelím alebo pôjdete sami ? :)
 

DeletedUser30678

Guest
Nemám zájem být v jiném kmeni než je Drago. Tento kmen je pro mě rodina za kterou budu bojovat do poslední vesnice, kterou budu mít. Drago je srdeční záležitost.

To snad mluví za vše a samozřejmě, pokud se jedná o založení tohoto legendárního kmene, jdu do toho, ale nemohu slíbit, jestli na něm zůstanu hrát aktivně, protože zatím jsem dost vytížen na s22 :hi:king
 

DeletedUser4673

Guest
Tak se mi to líbí :)

Tak kdyby někdo měl zájem...šup šup pište...určitě se nemusíte bát, že bychom byli lameři :-D
 

DeletedUser30368

Guest
Stylera chápu :) (No třeba budeme ještě spolupracovat :) )
 
Nahoru