• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Drago

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4673
  • Vytvořeno

DeletedUser30678

Guest
Kdy tam působil, nevybavuji si ho. :hi

Hned od začátku strašnej blázen, na světě 1 Drago čítalo 800 členů, největší kmen světa a potom to hnal do obrátek. Kvůli neschopnosti kmene, ho rozpustil, ale tak už je to hodně dlouho no :)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj.

Rád bych se přidal k vám na světě 25.
Byly bychom 3 hráči,2 hráči ze světa 20,kde jíž hráli delší dobu.
Já ovšem mnoho zkušeností nemám,proto hledám kmen,u kterého bych se nejen přiučil novým věcem,ale také bych u něj rád zůstal dokud budu moci - Spolu semnou i ti 2 hráči.
Něco málo za sebou mám od začátku světa 24.Jsem aktivní nejen ve hře,ale rád čtu i oficiální forum hry,ze kterého jsem získal mnoho teoretických informací,které bych rád využil prakticky a naučil se novým věcem od kvalitních,zkušených hráčů.
Jsem starý 20 let.
Ti dva hráči,o kterých jsem jíž psal jsou starší 30 let a jsme spolu v každodenním kontaktu na skype (hráli jsme spolu 3 roky jinou multiplayerovou browser hru,kterou jíž rok nehrajeme a hrajeme jiné hry společně)

Co očekáváme od kmene :

Očekáváme solidní partu lidí,se kterými se dá i dobře pokecat a nejsou "amatéři"



DEMON78 - cca 200 vesnic na s20,v tuto chvíli jíž na s20 nehraje.
jachoda - nemám přesné informace,co má na s20,ale také tam něco zažil
*Stenly95* - o sobě jsem jíž psal :)


Byl bych velice rád,kdybychom u vás dostali šanci :)
Přeji vám hodně budoucích úspěchů a "normálních" hráčů v kmenu na s25.

S pozdravem *Stenly95*
 

DeletedUser30678

Guest
styler dnes som Ťa našiel na s22 a pozerám Ty si v -W- :shock

Tak musel jsem zamíchat kartama :).... víš byl jsem vůdcem Hegemony, ale prostě tu selekci kmene, kterou jsem udělal byla houby platná, malá aktivita hráčů a prostě se doprošovat, aby začali pořádně hrát, na to už jsem po několika týdnech neměl nervy :(. Nejvíc mě naštvalo když jsem snad poprvé potřeboval zástup, když na mě útočili, a prostě se to posralo a zástup nefungoval. Ztratil jsem za víkend 20 vesnic, a prostě jsem se namíchl a odešel jsem na cestu nezávislosti. Taky se mi nelíbilo, jednání hráče Bedulas, který udával pravidla pro alianci a nakonec je to tak jak to je. Psal jsem Bedulasovi, že budou následky pokud si na mě zaútočí a nyní na to doplácí a jsem si jistý, že jsem z Wall udělal krok dopředu :) :king
 

DeletedUser34582

Guest
Dobre si sa obnajil ale mas v profile ze Drago je srdcova zalezitost :D inak ta vasa aliancia ide pomaly ale isto do ... :D
 

DeletedUser30678

Guest
Jde o to, že Wall není v alianci a začalo válčit s czech*. Začali dostávat na ×××××, tak se šli schovat do Mafie, ale ani to jim nepomůže :)
 
Nahoru