• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Elvenar - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
V této sekci můžete volně diskutovat o nové hře od InnoGames - Elvenar.cz!

Těšíme se na vaše názory, které předáme následně českému hernímu týmu elvenar.cz.​
 

DeletedUser

Guest
Na první pohled je to z velké části kopie Forge of Empires (alespoň toho asi před rokem, dlouho jsem to nehrál), i když pár rozdílů by se našlo. Hlavně jsem rád, že to má jen jedny kasárny, to mě vždycky štvalo :D Ale nějak nemůžu najít možnost boje proti hráči, ale hádám, že i kdybych to našel, tak to akorát odehraje systém s jeho jednotkami. V jiné hře jsem viděl možnost domluvit si souboj hráč proti hráči na určitý čas, kdy u toho oba budou, případně někde odkliknout, že si chcete zabojovat a automaticky vás to hodí do bitvy, až se najde někdo další. Stálo by za to něco takového zavést, takhle je celkem dobře vymyšlený systém boje poněkud nevyužitý (systémový nepřátelé jsou lamy, to si přiznejme :p ). Pak by se hodil nějaký seznam "objevených" hráčů, ať nemusím prolézat mapu. Jinak si myslím, že z toho časem může být dost dobrá hra :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ano, Elvenar je zatím nekonfliktní hra, kde nemůžete zatím přijít do konfliktu s jiným hráčem. Věřím, že se časem v tomto ohledu dočkáme změny.
 
Nahoru