• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Etický kodex hry DK

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Sheddy, při registraci potvrzuji, že souhlasím, ne že jsem to četl :D
Tak víme, jak to chodí.:D Ale když s psaným dokumentech souhlasíš, tak by sis ho měl přečíst ať víš s čím souhlasíš.:D

-> pavouku a co toto http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?22753-Jak-vytvořit-správně-otázku-odpověď-a-vůbec od Samuela Elánia, že máš odpovídat co nejrozsáhleji?

barone, nic si z toho nedělej, já tu už podobný topic založil a dokonce skončil jako zamknutý, na toto téma jsem podával i ticket a dostal jsem výňatky z Bible.;)Ty zase z wikipedie.:D
 

DeletedUser35120

Guest
biblosi já z FAQ vím jen to že účet nepatří mě ale INNOGames či jiným firmám co vlastní hry :D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
No v případě co uvádíš je to takové blbé, zástupce sice může být potrestán ale jsem názoru že zástupu by člověk měl věřit a proto zástup v zásadě nedávám, až na pár vyjímek, je fakt že už mě to vesnice stálo ale to je možnost výběru ;)

A pro mně je naprosto neetické zrušit spojenectví s lidmi kteří mi hodně pomohli a začít je zabírat, to by se z mé strany nestalo.
Další příklad neetického chování je tenhle výrok "Tohle je ale strategická hra. Nejde tu o to mít největší OFF rank. Jde tu o to získat co nejvíce vesnic - bodů a přitom mít co nejnižší ztráty. Uzavírat výhodná spojenctví a nechat spojence aby dělali špinavou práci za nás." nebo špehové v cizích kmenech, umím hrát hru na úrovni bez neetického chování.
 

DeletedUser

Guest
- tuhle hru hrajou lidi a každej má hranici někde trochu jinde.), já třeba zase s oblibou flákám vůdce, co zavřou svoje lidi do modrý a pak rostou na jejich veskách, když znechuceně skončí.. Na druhý straně mi vadí Ti, kteří svůj pojem cti použvaj jako pendrek na ostaní.. (oni nehrajou s pú výhodami, oni neútočí v noci... = oni jsou Ti jedinní čestní..)..

- k spojenectví.. vůdce je odpovědný svým hráčům.. nemůže dělat chůvu i dalším kmenům.. fakt ale je že dobrý vůdce si třikrát rozmyslí zrušit spojenectví mezi hráči, kteří se znají a spolupracují spolu..

- nejvíc přes mi příjde "lámání/vydírání.." dětí.. bohužel mnohé berou tuhle hru příliš vážně a není to nic pro ně..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
bleskosvodka napsal/a:
- tuhle hru hrajou lidi a každej má hranici někde trochu jinde.), já třeba zase s oblibou flákám vůdce, co zavřou svoje lidi do modrý a pak rostou na jejich veskách, když znechuceně skončí.. Na druhý straně mi vadí Ti, kteří svůj pojem cti použvaj jako pendrek na ostaní.. (oni nehrajou s pú výhodami, oni neútočí v noci... = oni jsou Ti jedinní čestní..)..

1. No jo ale v případě který jsem psal já to nesedí, kolem mně 3 lidi z kmene a zbytek spojenci a nepřátelé je kam růst a když mám kolem málo spoluhráčů musel jsem si udělat vztah se spojenci a prostě když s nima spolupracuju na úrovni tak nelze aby se s nima zrušilo spojko a najednou je někdo další z kmene začne rozebírat a dělat na ně akce, uniká mi schopnost lidí otočit o 180 stupňů.

2. Naprostý souhlas :greatale teď už se aspoň nemůžou ohánět tím že nemají na pb když si je můžou vydělat :)
 

DeletedUser

Guest
- no řekla bych to takhle.) - pokud změnit kmen, tak ho změň a neflákej ostatní etikou.) (osobní DONy fungujou dýl jen opravdu vyjímečně..)
 

DeletedUser9211

Guest
Hynek tam je otázka zda ti spojenci spolupracují i s ostatními.

Co jsem se díval na tvůj případ tak spojenců o, kterých jednáš je cca. 80 průměrně s 40k body a skoro 70% jejich bodů se skládá ze zabraných barbarek.
Čili je skoro pochopitelné, že ofenzivnějším hráčům může začít vadit :)

Top hráč na serveru má cca. 650k bodů ;100. hráč cca. 150k.

A co jsem zjistil tak měli daní spojenci už několikrát nabídku na sloučení, které odmítli.
 

DeletedUser37267

Guest
Ano, etický kodex hry je nepochopitelný pro dobyvatele a jen ubohá výhoda pro hráče co udělají chybu a neumí si najít duvěryhodného člověka na zástup.. rozhodnutí hráče.. proč by měly tedy pykat druzí? a ještě k tomu neviní hráči.

ano byl jsem tímto dosti poškozen.. vymlácené jednotky a ztráta vesnic, které jsem dobyl nepříteli.. který mě vesnice nabídl tehdy když jsme ho zasypal útoky (ale to dělá každá lamka) .. (vesnice stejně nevyčistil..tedy považuji akci a dobývaní za cela normální)

Hráči byli vesnice předány zpět.. vojáci byli vráceni,.. mě nic.. především mě nebylo řečeno zda byl zástupce vůbec potrestán..

Akce na hráče byla plánovaná a já nehodlám psát hráčům na které se chystám, zda nedají nebo není na účtě zástup .. abych si útoky odložil na jiný den.. :D toto je prostě nesmysl a NESOUHLASÍM S TÍMTO co vedení provedlo!

fakta jsem podložil přímo před ně.. bylo mě opět odvráceno.. že neumím respektovat rozhodnutí..

toto není normální přístup rovnocenného administratora.. připadalo mě v jednání, že už vedení je proti mě a mají nějaký určitý problém se mnou.
 

DeletedUser33829

Guest
To je zajímavé, že vesnice byly vráceny zpět, když v pravidlech je toto:

[h=4]§4) Zástup v dovolené (ZvD)[/h]
Zástupci, kteří bez souhlasu majitele nabídnou zastupovaný účet k rozebrání, úmyslně jej zničí nebo vážně poškodí, budou potrestáni.
Pozn.: Ujistěte se, že můžete důvěřovat osobě, kterou jste zvolili za svého zástupce. Škody vzniklé na účtu vlivem volby špatného zástupce nenahradíme.
 

DeletedUser9211

Guest
Tady jeden případ.
http://cz.twstats.com/cs35/index.ph...ource=cz&utm_medium=player&utm_campaign=dsref
Hráč dal údajně někomu zástup, byl dobit a to jde vidět i dle ranku.

Pak se odvolal na tenhle kodex a byli mu vráceny vísky a to ještě s armádou.

Útočící hráči prý mají smůlu, protože si nedokázali zjistit, že tam nebyl původní hráče, ale zástup. :)
K tomu dám zajímavost.

Jeden hráč se ptal jak se dá zjistit, že má cizí účet zástup a support mu napsal, že je to vidět v historii zástupů :D

Jinak útočná army se na daném serveru staví cca. 16dní čili útočníkům zkazili řekněme 20 dní hraní a to je etika dle supportu.

Celkem by mě zajímalo jak byl potrestán zástupce.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru